Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Uświadomię ci jedną rzecz mając sam polsat w fazie pucharowej obejrzysz mecz a rewanżu już nie. Fajnie? to trochę tak jakby ci film urwało w połowie.

 

Tego typu meczów jakie podajesz nsport nie pokazywał. Zawsze we wtorkowy wieczór było na czym oko zawiesić.Mimo fatalnych komentatorów.

Masz mylne pojęcie jeśli myślisz że jest tylko jeden [beep] mecz na kolejkę a reszta to [beep] z udziałem ogórków.

Tymbardziej teraz kiedy jest faza pucharowa i zostali najlepsi.

Caly czas mnie nie rozumiesz- oczywiscie ze kibic MU czy Barcy bedzie narzekac ze nie obejrzal rewanzu swojej druzyny ale takich fanatykow druzyny zagranicznej jest niewielu- przecietny kibic w srode wieczorem obejrzy mecz taki jaki mu TV zaserwuje- bo on emocjonuje sie w weekend Lechem Legia czy Wisla -o to mi chodzi ! Jesli ty nie kibicujesz danej druzynie to co za roznica czy obejrzysz Barca-Milan czy Real- Juve? Jesli ogladasz zeby zobaczyc ciekawy mecz to masz mnostwo pilki bez LM - wszystkie czolowe ligi masz w Cyfrze - jesli LM bedzie dodana do Cyfry to ok ale jesli mialbys doplacac 20-40-zl za kilka spotkan wiecej w tygodniu (bo powtorka to dla mnie nie mecz) to wielu by sie gleboko zastanowilo czy jest sens!

A co do wymienionych przeze mnie spotkan to jesli sie nie myle Polsat gdy mial prawa pokazywal wszystkie mecze na poszczegolnych kanalach i te mniej atrakcyjne mialy ogladalnosc 200 osob -pewnie tych ktorzy u buka obstawili wynik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rrrrr2r

 

Canal+ to marka (jak sam napisałeś) i nawet z samym Universal i prawami sportowymi przetrwa.

 

Różnie może być. Równie dobrze może pozostać nPremium (choćby pod zmienioną nazwą, pasujacą pod nową platformę) jak i może dojść do połączenia, ale np. rozdzielenia oferty sportowej od filmowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly czas mnie nie rozumiesz- oczywiscie ze kibic MU czy Barcy bedzie narzekac ze nie obejrzal rewanzu swojej druzyny ale takich fanatykow druzyny zagranicznej jest niewielu- przecietny kibic w srode wieczorem obejrzy mecz taki jaki mu TV zaserwuje- bo on emocjonuje sie w weekend Lechem Legia czy Wisla -o to mi chodzi ! Jesli ty nie kibicujesz danej druzynie to co za roznica czy obejrzysz Barca-Milan czy Real- Juve? Jesli ogladasz zeby zobaczyc ciekawy mecz to masz mnostwo pilki bez LM - wszystkie czolowe ligi masz w Cyfrze - jesli LM bedzie dodana do Cyfry to ok ale jesli mialbys doplacac 20-40-zl za kilka spotkan wiecej w tygodniu (bo powtorka to dla mnie nie mecz) to wielu by sie gleboko zastanowilo czy jest sens!

A co do wymienionych przeze mnie spotkan to jesli sie nie myle Polsat gdy mial prawa pokazywal wszystkie mecze na poszczegolnych kanalach i te mniej atrakcyjne mialy ogladalnosc 200 osob -pewnie tych ktorzy u buka obstawili wynik:)

 

Część abonentów nka pozyskała dzięki temu że ma w swojej ofercie LM. Z resztą c+ też startował w ostatnim przetargu. Dlaczego ? ano dlatego że zdaje sobie sprawę że LM jest elementem dzięki któremu wzbogaci swoją ofertę istotnie. Jeśli jest okazja żeby wzbogacić ofertę to czemu ma się tego nie zrobić?

C+ w innych krajach posiada pełną ofertę łącznie z LM . Każda firma chce się rozwijać i iść do przodu. Według twojego kierunku myślenia można stać w miejscu i się cieszyć.

Skąd wiesz komu ja kibicuje? Może ktoś kibicuje klubowi zagranicznemu i nie chce oglądać polskiej miernoty?

Na razie nie wiadomo jaka będzie cena więc martwienie i robienie histerii na zapas jest bez sensu. Tym bardziej że cena za pełen pakiet nie będzie wynosic więcej niż teraz.

Polsat nigdy nie pokazywał wszystkich meczów(2-3 na dzień góra).Nie było kanałów serwisowych wtedy.

Nka też nigdy nie pokazywała wszystkich bo po co? Pokzywali te lepsze z udziałem polaków i potęg europejskich.

C+ też pokazuje szrot , nie wmówisz mi że Swansea- QPR to hit który obejrzy 100 tys widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ramzes

Ten pan który dzwonił z C+ to chyba jakiś znajomy lub wujek :lol2: bo tak na poważnie to konsultanci nie mogą udzielać żadnych informacji na ten temat abonentom :read: Generalnie to proponuje zejść na ziemię bo ta fuzja może nam jeszcze "bokiem" wyjść, nam czyli abonentom Cyfry+/N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie Nowa Cyfra+ z dodakowymi prawami premium i z dodatkowymi niektórymi kanałami z nki

Według mnie wszystko zostanie takie same jak jest w Cyfrze+, podobnie jak było z Wizją tv.

Po prostu Canal+ pozbył się się konkurenta i go wchłania. Canal+ ma 51% pakiet kontrolny i będzie robiło co chciało w nowej platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem n_ka zrobiła kilka błędów od początku

 

1 Pakiety bez promocji tylko każdy 10 lub 16zł

2 Z tego co pamiętam była droga aktywacja w 2006r.

3 Straciła głowę dla HD a przecież ta technologia to nie koniec świata

4. Na początku było tak kilka kanałów raz do roku po konferencji n dołączano a lepiej by było jeden dwa co miesiąc

 

Efekt końcowy

 

Dużo wsadzili mało wyjęli i się zgubili w tym lesie znaczy biznesie

 

Błędy Cyfry+

 

Dekodery słabej jakości od początku istnienia jedynie według mnie SagemCOM Dsi 87 HD zasłużył sobie na miano lidera w drużynie terminali Cyfry+ proponuję dodać możliwość obsługi twina i wbudować dysk

 

słabe promocję od początku dopiero się to zmieniło jak platforma świętowała 10 swych latek :D troszkę za późno bo konkurencja nie spała a jedyna taka platforma :) dostała łatkę na marynarce pt.: Bardzo droga dla magnatów teraz ta łatka odpada ale za wolno

 

oferta dziecięca kuleje od zawsze ostatnio po 5latch dodali Nicelodiona HD co mnie zdziwiło powinni tą ofertą szybciej rozbudować o Boomerang dla przykładu

 

 

TO TYLKO MOJA OPINIA MACIE PRAWO SIĘ Z NIĄ NIE ZGADAĆ ALE JESTEM CIEKAW WASZYCH OPINII A WIĘC CZEKAM NA WASZE POSTY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jak dla mnie platforma ta czy inna ma oferować kanały i usługi a nie dekodery tj. dobre sprzęty. To raczej nie ma prawa bytu w tym kraju aby platforma cyfrowa oferowała pełną opcję programową za 150zł i do tego super dobry odbiornik do jej odbioru bo wtedy taki abonament kosztował by dodatkowo kolejne 150zł - jakoś ten porządny sprzęt abonent musi spłacić a ceny dobrych dekoderów chyba każdy z nas zna :wink:

Dlatego zawsze jestem za ofertą z samą kartą abonencką a odbiornik we własnym zakresie 8) ewentualnie mogę przystać na moduł CAM ale nie taki jak daje TNKHD (250zł) gdzie oprócz modułu abonent dostaje 3 miesiące gratis. Konkretny moduł CAM to wydatek 300-400 zł tak więc czego oczekiwać po takim Ncamie ? :lol2: - to tak trochę offtopowo na sam koniec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jak dla mnie platforma ta czy inna ma oferować kanały i usługi a nie dekodery tj. dobre sprzęty. To raczej nie ma prawa bytu w tym kraju aby platforma cyfrowa oferowała pełną opcję programową za 150zł i do tego super dobry odbiornik do jej odbioru bo wtedy taki abonament kosztował by dodatkowo kolejne 150zł - jakoś ten porządny sprzęt abonent musi spłacić a ceny dobrych dekoderów chyba każdy z nas zna :wink:

Dlatego zawsze jestem za ofertą z samą kartą abonencką a odbiornik we własnym zakresie 8) ewentualnie mogę przystać na moduł CAM ale nie taki jak daje TNKHD (250zł) gdzie oprócz modułu abonent dostaje 3 miesiące gratis. Konkretny moduł CAM to wydatek 300-400 zł tak więc czego oczekiwać po takim Ncamie ? :lol2: - to tak trochę offtopowo na sam koniec :wink:

 

Dokładnie tak! Jestem tego samego zdania! :)

Tak samo np. operatorzy telefonii komórkowej oferują głównie usługi telekomunikacyjne. Wprawdzie też sprzedają telefony komórkowe, ale tutaj abonent danego operatora nie jest w żaden sposób zmuszany do korzystania z jakiegoś konkretnego modelu telefonu (nie ma parowania karty SIM z telefonem) i tak samo też powinno być w przypadku platform cyfrowych. W przypadku telefonii komórkowej, abonent może w ogóle nie brać u operatora telefonu, a podpisać umowę tylko na same usługi telekomunikacyjne. Jak na razie, w przypadku platform cyfrowych, podobną możliwość daje tylko CYFRA+ i poniekąd też TNK HD/nNK HD (moduł CAM ze sparowaną kartą), chociaż tej ostatniej nie uważam za oddzielną platformę.

Dobra, kończymy off-topic. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust w najbliższym czasie, żadnych radykalnych zmian nie będzie. Pewno nastąpi "ukryte" wyrównanie ofert, że podobne pakiety będą oferowały niemal identyczną zawartość w tej samej cenie. Cyfra odejdzie w końcu od dekoderów SD i pewno wtopi kanały hd do pakietów, ale pewni nie za darmo.. ;)

Na pewno zmieni się multiroom i dwie niezależne karty pójdą w zapomnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barti mylisz się. Pośrednio simlock jest takim parowaniem choć w ostatnim czasie nie wszystkie telefony sprzedawane w TMobile mają tą blokadę. Można ją zdjąć ale wiąże się to z utratą gwarancji. Kolejna sprawa android do telefonów jest wgrywany z tzw brandem sieci co powoduje, że w momencie kiedy wychodzi poprawka to ty jesteś na łasce operatora aż on wypuści swoją wersje z brandem. Można to także obejść ale dla większości jest to chińska kombinacja. Taka polityka ograniczeń sprzętu jest czymś naturalnym dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...