Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Tak właściwie to ja nie wiem jak wygląda ilość wykupionych pakietów przez abonentów n. Wiadomo, ci co siedzą na forach jadą na promocjach (mały odsetek abonetów), a ludzie którzy nie mają o tym pojęcia (duży odsetek abonetnów) dalej mogą mieć wykupione 3 obowiązkowe pakiety.

Moim zdaniem będzie możliwość wypowiedzeń, bo jest to zmiana w ofercie (c+ za npremium). Nie ma znaczenia, czy operator doda coś na miejsce usuniętego kanału, czy nie, nawet jeśli jakościowo będzie to dużo lepsze, to zmiana w ofercie to zmiana w ofercie i daje możliwość zakończenia umowy bez płacenia kar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domin107 Polsat pokazywał bardzo dużo żużla swego czasu, również nasza ligę. Postawili na polski sport i tym razem myślę, że oglądalność będzie ważna. TVN Turbo to będzie opcja dla tych, co nie będą mieli platformy, bądź dostępu w kablu do Sport+( to tylko moje przypuszczenie co do nazwy). Dlatego taki kanał dostępny od najmniejszych pakietów, z kilkoma innymi prawami, które mogą zakupić jak również kanał który mogą łatwo dystrybuować w kablówkach( o tym też nie można zapomnieć) bardzo by mógł być na rękę nowej platfor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w to nie wierzę .

Nie po to nabywają prawa za ciężkie pieniądze by teraz częśc z nich wstawic do najniższego pakietu , to się nie kalkuluje.

Z resztą co masz na myśli mówią "kilka innych praw" ?

Bo bazowanie takiego kanału na samym żużlu , newsach co 15 min i migawkach czy wywiadach to trochę mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale aż tak dużo za 3 sezony nie dali, porównując chociażby do kopanej. A zainteresowanie żużlem podobne jak nie większe niż t-mobile ekstraklasą. Zresztą czas pokaże. Kilka praw? ot chociażby jakiś tenis, może walka o inne polski ligi. Wiedzą dobrze, co stoi za sukcesem Polsatu Sport. I moim zdaniem mogą w przypadku żużla pójść podobną drogą. Ot chociażby liga w mniejszych opcjach, a jak ktoś chce jeszcze GP bierze więcej. Czy to takie głupie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę. C+ ma większośc akcji i stawia przed wszystkim za płatne premium. Wszystko co najlepsze w jednej paczce ,jest sprawa jasna i prosta jak drut.

Idzie inną drogę niż polsat. Ma swój target . Poza tym w tej chwili będą się skupiali na walce o prawa premiership które są kluczową opcją.

puchar davisa jest też odświętnie. Jednak kanał sportowy musi miec konkrety bo jechanie na powtórkach nie ma najmniejszego sensu.

Z resztą informacja że częśc żużla będzie w tvn turbo daje sygnał że taki kanał z jakimiś mówiąc brutalnie resztkami zwyczajnie nie powstanie.

 

Dobrym przykładem jest nSport który jest porażką bo myśleli że będą jechali na LM i cały czas są powtórki i w gruncie rzeczy taki kanał nie miał racji bytu.

To już nawet sportklub czy orangesport miał więcej praw i ciekawych propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi też, co będzie dalej z ofertą TNK HD/"n na kartę" w wersji z modułem CAM... :roll:

Jak wiadomo, moduł ten pracuje w systemie Conax. Karta parowana jest z modułem. Moduł ten jest typu CI+, ale posiada tryb Legacy, dzięki czemu działa także w tunerach posiadających "zwykłe" złącze CI.

Ciekawe, jak to dalej będzie z tym modułem i z tą ofertą. Moduł ten przecież wciąż jest w sprzedaży i nie jest też aż taki tani, bo jego cena oscyluje wokół dwóch stówek... :? Tak po prostu tę ofertę zlikwidują? A co z tymi osobami, które ten moduł kupiły, zwłaszcza np. kilka dni temu? Dwie stówy wyrzucone w błoto? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie są co najmniej dwa interesujące pytania (na które jeszcze nie ma odpowiedzi) na temat przyszłości innych ofert, które są powiązane z podmiotami łączącymi się w nc+:

* jaka jest przyszłość ofert na kartę (zarówno tych od n, jak i od C+)?

* jaka jest przyszłość oferty Orange TV (ex- Neostrada TP z telewizją)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku stycznia przedłużyłem umowę z C+na 18 miesięcy i dodatkowo wziąłem opcję multiroom.

Mam Arivę 250 i Philipsa na własność od C+. W związku z tą całą sytuacją mam pytanie czy będę na obecnych warunkach

mógł dotrwać do końca umowy i czy moja Ariva będzie obsługiwała moją obecną kartę? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku stycznia przedłużyłem umowę z C+na 18 miesięcy i dodatkowo wziąłem opcję multiroom.

Mam Arivę 250 i Philipsa na własność od C+. W związku z tą całą sytuacją mam pytanie czy będę na obecnych warunkach

mógł dotrwać do końca umowy i czy moja Ariva będzie obsługiwała moją obecną kartę? :?:

 

cyfra.tv mowil o koncu seca ale nie znamy terminu. Moze bedzie jakis okres przejsciowy a moze od razu w marcu odetna odbior w niededykowanych dekoderach. Obysmy sie dzisiaj czegos wiecej dowiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że @cyfra.tv będzie mógł zdradzić coś więcej. To jedyna osoba na forum, do której informacji mam zaufanie. Pozostałych plotek sianych w tym wątku nie traktuję serio i nie zamierzam ich komentować.

 

To, że stara Seca (tzn. tunelowana Nagra) w niedalekiej przyszłości zostanie wyłączona, jest pewne. Ja liczę na to, że nie będzie całkowitego parowania kart z dekoderami, jak w platformie n, i przynajmniej moduły CI+ od Cyfry+ będą nadal oferowane. Z takim rozwiązaniem jestem gotów się pogodzić, choć oznaczałoby ono dla mnie, że moja Ariva 100E kupiona 1,5 roku temu stanie się już bezużytecznym złomem :| Ale od biedy jeszcze to przeboleję i kupię jakiś nowy odbiornik z gniazdem CI+, byle tylko odbierać nc+ na własnym sprzęcie (kwestia multiroomu nie ma osobiscie dla mnie znaczenia, bo i tak nie korzystam). Mam też nadzieje, że do końca trwania mojej umowy z Cyfrą+ (w moim przypadku do końca 2013 roku) będzie jeszcze można korzystać na dotychczasowych warunkach (tzn. z samej karty działającej na Arivie 100E w systemie Seca).

 

Fuzji się nie obawiam. Spokojnie czekam na dalszy rozwój sytuacji. A jeśli się okaże, że będzie potrzebne tylko pudełko od platformy, wtedy zwyczajnie po wielu latach pożegnam się z Cyfrą+ (z dużym żalem, ale jednak!!!) i zwiążę się z Cyfrowym Polsatem :D Z kanałów premium (Canal+, Canal+ Film itd) nie korzystałem, więc jakoś przeżyję z ofertą Cyfrowego Polsatu. Uznaję tylko własny sprzęt z wieloma przydatnymi dogodnościami, których nie ma w sprzęcie oferowanym przez platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...