Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Wspolna oferta moze oznaczac dostep do kanalow drugiej platformy a niekoniecznie jednej oferty dla wszystkich. Poza tym grudzien jest o tyle mozliwy ze sprzetowo ujednolicenie musi byc procesem. W przypadku Wizji bylo latwiej gdzie Philipsy zaciagnely soft pod Seca i byl odbior. Teraz sprawa jest trudniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam n-ki tylko dla tego, że nie lubią byc zmuszany do posługiwania się dekoderem, przy którym pilot mnie przeraża.

Przypuszczam że zostanie opracowana wspólna oferta, na dekoderach i tu dobre pytanie: jakich?

Dodatkowo zostaną starzy abonencji na starych zasadach z możliwościa doboru pakietów: -w przypadku C+ nPremium,* - w przypadku n-ki Canal+ , tak długo aż skończą sie umowy, a mówiąc potocznie do wyczerpania "zapasów" starych abonetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubią byc zmuszany do posługiwania się dekoderem, przy którym pilot mnie przeraża.

 

Naprawdę ten pilot jest bardzo fajny i ergonomiczny. Nie chciałbym mieć innego.Nie żartuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tak bedzie a moze nie. Oferta oferta a co sprzetem i tak dalej? Nie jest tak latwo jak sobie myslisz. Oczywiscie idzie to przyspieszyc ale wymagaloby to nakladow finansowych a tego robic nie beda i z tego co widac to tna koszty gdzie tylko mozna. A jesli chodzi o zyski to juz czerpia wedle udzialow wiec im sie nie spieszy bo i tak zarabiaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tak bedzie a moze nie. Oferta oferta a co sprzetem i tak dalej? Nie jest tak latwo jak sobie myslisz. Oczywiscie idzie to przyspieszyc ale wymagaloby to nakladow finansowych a tego robic nie beda i z tego co widac to tna koszty gdzie tylko mozna. A jesli chodzi o zyski to juz czerpia wedle udzialow wiec im sie nie spieszy bo i tak zarabiaja.

W grudniu to będzie Mikołaj, Święta, oraz koniec oferty 2-letniej z TV LG3D, i testowanie nowej oferty w takim okresie, oj CP by się bardzo cieszył. tak że taka ewentualność nie wchodzi wogóle w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dwa systemy kodowania to akurat raczej oszczędność nie koszty. Symulcrypt jest chyba najproszym sposobem "pogodzenia" c+ i n. Koszty generowałaby decyzja u wspólnym kodowaniu i wymiana tunerów jednej z platform. To można zrobić stopniowo i bardzo powoli moim zdaniem. Oczywiście pozostawiając modułu i karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ze taki simulcrypt spowalnia ROZKODOWANIE kanalu z wiekszej ilosci systemu niz jeden a co za tym idzie ... TERAZ kanaly hd na PACE pojawiaja sie prawie po 6 sekundach to co bedzie pozniej ?? herbate zrobie w tym czasie :)

 

 

bingo , bedzie zmiana softu !! bo dekodery kodowanie maja rozne a musza sie nim powymieniac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany będą dużo większe niż nam się wszystkim wydaje. Jedne na plus, inne na spory minus(wycofanie kanałów- te o których wspomniano powyżej to tylko część stacji które wylecą).

W piątek światło dzienne ujrzy kilka faktów, ale nie spodziewajcie się konkretów typu nazwy i ceny pakietów, ich zawartość i oferowane dekodery.

Co do nowej oferty pod szyldem nc+ to rusza na wiosnę, nie jak ktoś tu piszę że dopiero w grudniu. Wszystko jest już w sumie dopięte na ostatni guzik łącznie z umowami z nadawcami, systemem kodowania, firmami dostarczającymi sprzęt i samą ofertą.

Pomyślcie- logo nowej platformy znane jest już od jakiegoś czasu. Kto zajmował by się takim szczegółem gdyby nowa, wspólna oferta miała ruszyć dopiero w grudniu. Wygląd nowego loga byłby jedną z ostatniej kwestii do "dogrania" przed startem nowej oferty. A, skoro logo już znamy to :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a co ze sprzedażą samego Canal+ (Multipakiet za 39 zł jako oddzielnej oferty) bo rzeczywiście zniknęła oferta ze strony Cyfry+?

Odpowiedz już znam. dzwoniłem na infolinię Cyfry+ i powiedziano mi, że ta opcja zniknęła z ich oferty. sprzedawali ja do wczoraj. Pewnie w nowej platformie ta opcja zostanie zlikwidowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...