Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

wg mnie skorzystają Ci, którzy mają wysokie opcje zarówno w c+ jak i n-ce, czyli od optimum w górę, bo dojdzie kilka sportowych i filmowych.

nie wydaje mi się, żeby np n-sport, czy te filmowe z n-ki dorzucili do kompaktu, skoro tam nie ma choćby tvp sport.

 

http://i43.tinypic.com/vmx183.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjdzie jeszcze nam poczekac wiec nie marudzic

"Na konferencji prasowej Grup ITI, CANAL+ i TVN, która odbyła się w dniu 19 grudnia 2011 roku, podkreślono, że do czasu zatwierdzenia transakcji przez regulatora (druga połowa 2012 roku), nie będzie żadnych zmian dla abonentów telewizji n i CYFRY+, a platformy nadal będą ze sobą konkurowały. Przedstawiciele spółek medialnych nie chcą też podawać konkretów, dotyczących działalności przyszłej platformy. Wspomniano jednak, że współistnienie różnych dekoderów i systemów po połączeniu nie stanowiłoby problemu... "

satkurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to sie tyczy chyba wszystkich kanalow oprocz wlasnych bo tymi to sie moga wymienaic do woli...z innymi to musza miec z nadawcami osobne umowy..

wieec trzeba poczekac czy i kiedy Npremium w C+ a Canal+ i tematyczne w N...

kasa lezy na ulicy..wystarczy ją podniesc...mysle ze powoli beda sie pojawiac konkrety z tym zwiazane bo na pelna fuzje poczekamy z rok a na jakies tam tableki nie ma sensu zwracac uwagi..po prostu wsadzili tam wszystkie kanalay jakie sa obecnie w obu platformach...ktore sie ostana to sie zobaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te informacje są mało konkretne. Nie będzie żadnych zmian do czasu zatwierdzenia fuzji przez regulatora. Ale czy oznacza to że nie będzie wymiany kanałów? Wcale nie, oznacza to tyle, że abonenci cyfry nadal będą abonentami cyfry, a abonenci N nadal będą abonentami N. Co do dostępności kanałów nie wiadomo jak będzie bo nikt o tym nie powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ceny tak wywindują do góry że szok, pewnie za pakiet w stylu optimum zapłacimy ok 100

 

zobaczymy, aczkolwiek też mi się właśnie wydaje, że takie C+ Optimum uzupełnione o filmowe z n-ki, czyli mgm, wojna i pokój oraz universal + n-sport, espn america, sportklub+ skoczy na ok.100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka super ważna konferencja że aż serwery satkuriera siadały od obciążenia a na telekanałach TVN'u (24, CNBC) ani be ani me ani kukuryku. Ani wzmianki w przelatujących paskach. Pewnie się spóźniłem ?

 

EDIT: jednak trafiłem na wiadomość na pasku w TVN24, coś o tym że powstanie platforma do końca 2011r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko, bo ze smarta: nie ma co liczyc poki co na jakiekolwiek ruchy w sprawie wspolnej oferty. Wyraznie widac, ze obie spolki chca, zeby kurz troche opadl po samej transakcji. Sama platforma bedzie budowana 'jakby od zera', lacznie z badaniami marketingowymi dot. marki, oferty. Oferta bedzie tez chyba inaczej budowana niz w przypadku fuzji z Wizja. Zarowno prezes Tellenbach, jak i Mońka staraja sie raczej skupic w ofercie jak najwiecej contentu z obydwu bukietow.

 

Generalnie: da sie odczuc, ze nowa platforma pod wzgledem organizacyjnym, zarzadzania bedzie bardziej nkowa, natomiast z 'duchem' Canal+ (nie mylic z Cyfra+)

 

Ps. Widze ze informacja nadal jest malo zrozumiala. NIE BEDZIE zadnych ruchow (dot kanalow wlasnych, npremium czy canal plus) przynajmniej do czasu kiedy pojawi sie stanowisko organow regulacyjnych - takie jest oficjalne, wielokrotnie podkreslane zdanie na konferencji i w jej kuluarach. Co nie znaczy ze decyzja nie zostanie zmieniona - choc i ja sie tego >nie spodziewam<.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że jedną platformę, skoro i tak do tego potrzeba będzie abonować kilka kanałów premium. Nie ma się czym podniecać.

 

Swoją drogą, skoro już nas pokarało tą fuzją, to też liczyłem że może na początek obie platformy wymienią się kanałami własnymi. Przecież nawet na siłe mogą je sobie udostępnić podpisując ze sobą umowę na dystrybucję tych kanałów, tak jak to robią z każdym innym nadawcą. I tak, można powiedzieć, że wszystko zostaje już w rodzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "okienko" kanałów TVN dla wszystkich w C+ to co ? To nie ruch ? To nie prezent ? Tak sobie od niechcenia akurat te kanały dali ? Kostką rzucili ? Proszę Was... To że nic nie powiedzieli o planach to nie znaczy że ich nie ma. Sprawa jest zbyt świeża. Czekają na decyzję władz regulacyjnych ? Proszę Was... To chyba tekst rezerwowy dla wścibskich, żeby się przez kolejne pół roku nie wypytywali który kanał gdzie pójdzie. Jeśli mają się ku sobie (a to jest już jakby oficjalne narzeczeństwo) to z całą pewnością przy planowaniu każdej kolejnej promocji będą zważać na wzajemny interes. Jest wiele kwestii ważniejszych i bardziej fundamentalnych przy takiej operacji niż przerzucanie się kanałami. A z drugiej strony takie przerzucanie jest zbyt zyskowne dla obu stron, żeby to zignorować. Więc jeśli to leży w ich wspólnym interesie to tak właśnie będą robić. O to nie musicie się martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmądrzej by zrobili jakby wprowadzili w nowej platformie rozdział sportu od filmu w kanałach premium. Sam bym wtedy poleciał, oczywiście tylko po film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...