Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo,że abonenci Cyfry+ uzyskają dostęp do Ligi Mistrzów i LE(od przyszłego sezonu) i vice versa. Oferta piłkarska naprawdę na najwyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok

to vive versa znaczy, że LM i LE uzyska od przyszłego sezonu dostęp do abonentów cyfry ?:)

nie oczekiwałbym wiele akurat po tej konferencji, ale też mam nadzieję, że po zakończeniu jej otworzą się wielkie drzwi, wyjdzie rzecznik i powie: Liga Mistrzów dla wszystkich w pakiecie optimum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q

@wislok

to vive versa znaczy, że LM i LE uzyska od przyszłego sezonu dostęp do abonentów cyfry ?:)

nie oczekiwałbym wiele akurat po tej konferencji, ale też mam nadzieję, że po zakończeniu jej otworzą się wielkie drzwi, wyjdzie rzecznik i powie: Liga Mistrzów dla wszystkich w pakiecie optimum :)

 

A dlaczego akurat mają dodawać do wyższego pakietu? Tylko nie to! Tak jak teraz w n za samą ligę mistrzów płacę 48 zł i nikogo to nie obchodzi że nic innego w n nie oglądam. LM to produkt premium i moim zdaniem nie ma xo wpychać LM do pakietu, potem buntowaliby się Ci co mają optimum dla Animal planet, że jest drożej i płacą za piłkę. Oby LM a la carte i npremium z nsport za ok. 20 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie dodatkowe opcje ? Ile kanałów tak naprawdę się rożni ? Dodatkowo to mogą sprzedawać NPremium i nić pozatem, takie Discovery Historia czy MGM nie są kanałami na tyle atrakcyjnymi aby ktoś dodatkowo za nie płacił. W ciągu jakiegoś czasu na pewno powstaną nowe pakiety, a do tego czasu te kanały będą po prostu rozbite po pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wszystkim trzeba powiedzieć że od strony praktycznej nie będzie to fuzja a wchłonięcie:)

 

Też mi się wydaje że kanały które są tylko w n zostaną zwyczajnie dołączone do pakietu optimum a część z nich pewnie także do kompakt. Z wyjątkiem npremium.

 

Ale ciekawe co zrobią z nsportem.Ramówka tego kanału jest uboga i utrzymywanie go wydaje się być trochę dziwne.

 

Niestety możliwe jest że będzie taka paczka nsport i npremium 1,2,3,4 za dodatkową opłatą. Rezygnacja z kanałów serwisowych LM , mecz główny w nsport a pozostałe 3 w npremium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jak dodają kanały N'ki do Cyfry+ piszecie o kanalach Nsport tak jak najbardziej się pod tym podpisuje ale myślę że takie kanały jak Animal Planet czy Discovery Science, World itd powoli w tym roku będą dodawać do oferty Cyfry :D

Nawet jeśli będą chcieli około 20 zł na miesiąc to ja się skuszę bo LM czy popatrzeć na różne kanały o świecie, zwierzakach itd to dobre kanały które mnie przyciągają przed TV :D

Czekamy do jutra co z tej konferencji i umowy wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...