Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem i nie rozumiem po co się zastanawiac nad losem nsport i nfilm. Odpowiedz jest trywialnie prosta.Jest kryzys ,wszyscy chcą ciąć koszty i nie utrzymywać na siłę redakcji.Tym bardziej redakcji kanału opartego na jednym produkcie UEFA z którego korzysta się na dobrą sprawę parę razy w miesiącu.

 

Prawa do LM i wytwórni powinny trafic do c+. Miejsca starczy. Powiem szczerze że to jest dla mnie absolutny priorytet żeby tak się właśnie stało.

Widzę tylko problem z tym że mecze euroligi pokrywają się z LM ale to się da rozwiązać.

 

Może po to że prawa są dla kanału Nfilm i Nsport?

 

A może po to by kasować za to 30 zł i za Canal + drugie 30 zł zamiast wszystko wpakować wszystko do Canal + i brać tylko 30 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem i nie rozumiem po co się zastanawiac nad losem nsport i nfilm. Odpowiedz jest trywialnie prosta.Jest kryzys ,wszyscy chcą ciąć koszty i nie utrzymywać na siłę redakcji.Tym bardziej redakcji kanału opartego na jednym produkcie UEFA z którego korzysta się na dobrą sprawę parę razy w miesiącu.

 

Prawa do LM i wytwórni powinny trafic do c+. Miejsca starczy. Powiem szczerze że to jest dla mnie absolutny priorytet żeby tak się właśnie stało.

Widzę tylko problem z tym że mecze euroligi pokrywają się z LM ale to się da rozwiązać.

 

Może po to że prawa są dla kanału Nfilm i Nsport?

 

A może po to by kasować za to 30 zł i za Canal + drugie 30 zł zamiast wszystko wpakować wszystko do Canal + i brać tylko 30 zł ?

 

 

Ale kto będzie płacił? Skoro te kanały nie mają potencjału (zwłaszcza nsport).

Poza tym wez pod uwagę że z nsport jest jeszcze jeden problem. Po podczas LM są uruchamiane dodatkowe kanały. Myślisz że po fuzji dalej będą chcieli się w to bawic skoro można skorzystac z istniejących kanałów? Poza tym w którymś z oświadczeń było wyraznie napisane że celem fuzji jest też cięcie kosztów.

To samo nfilm. Nawet abonenci nki są do niego sceptyczni.

Cena abonamentu za c+ z nową ofertą może byc wyższa niż 30 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, będzie fuzja C+ z N, ale co będzie z TNK? Bo TNK należy do n'ki, a jeżeli cyfra przejmie Nkę to zrobią z TNK? :/ Mieszkam w Danii to nie byłoby fajnie jechać specjalnie do Polski po to, żeby się dowiedzieć, co dalej z moją telewizją... Obawiam się, że zlikwidują TNK, ale co będzie później? Zostanę na lodzie? :/ Nie widzi mi sie ta fuzja... KAŻDY WIE DLACZEGO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam TVP Sport z tp N dla TNKHD i z tp CP dla C+ różnica jest kolosalna. Bitrate z N jest jeszcze raz taki jak z tp CP ! . Po kiego dublują przekaz ,to samo dotyczy TVP Info i TVP 2 które to kanały CP również dubluje tylko dla siebie ! :censored:

 

Sprawdziłem na zakodowanym sygnale z transpondera "Nki" i tam faktycznie brak "gubienia" literek w teletekście, a na transponderze "CP" problem wciąż jest.

 

Czy "Cyfrowy Polsat" dostaje sygnał "TVP Sport" jakoś specjalnie dla siebie z nadajnika naziemnego, albo bierze go może z analogowej "kablówki", bo te zakłócenia w teletekście według mnie na to by wskazywały (w teletekście "TVP Sport" z "Astry" "gubienia" liter też nie ma)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem i nie rozumiem po co się zastanawiac nad losem nsport i nfilm. Odpowiedz jest trywialnie prosta.Jest kryzys ,wszyscy chcą ciąć koszty i nie utrzymywać na siłę redakcji.Tym bardziej redakcji kanału opartego na jednym produkcie UEFA z którego korzysta się na dobrą sprawę parę razy w miesiącu.

 

Jakie dwie redakcje sportowe? Już teraz redakcja nSportu została maksymalnie odchudzona, po fuzji niewykluczone że w nSport i nPremium podczas LM czy LE zobaczymy twarze znane z C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem i nie rozumiem po co się zastanawiac nad losem nsport i nfilm. Odpowiedz jest trywialnie prosta.Jest kryzys ,wszyscy chcą ciąć koszty i nie utrzymywać na siłę redakcji.Tym bardziej redakcji kanału opartego na jednym produkcie UEFA z którego korzysta się na dobrą sprawę parę razy w miesiącu.

 

Prawa do LM i wytwórni powinny trafic do c+. Miejsca starczy. Powiem szczerze że to jest dla mnie absolutny priorytet żeby tak się właśnie stało.

Widzę tylko problem z tym że mecze euroligi pokrywają się z LM ale to się da rozwiązać.

 

Może po to że prawa są dla kanału Nfilm i Nsport?

 

A może po to by kasować za to 30 zł i za Canal + drugie 30 zł zamiast wszystko wpakować wszystko do Canal + i brać tylko 30 zł ?

 

 

Ale kto będzie płacił? Skoro te kanały nie mają potencjału (zwłaszcza nsport).

Poza tym wez pod uwagę że z nsport jest jeszcze jeden problem. Po podczas LM są uruchamiane dodatkowe kanały. Myślisz że po fuzji dalej będą chcieli się w to bawic skoro można skorzystac z istniejących kanałów? Poza tym w którymś z oświadczeń było wyraznie napisane że celem fuzji jest też cięcie kosztów.

To samo nfilm. Nawet abonenci nki są do niego sceptyczni.

Cena abonamentu za c+ z nową ofertą może byc wyższa niż 30 .

 

A no w sumie muszę się z Tobą jednak zgodzić.

Wrzucić wszystko do jednego wora który nazywa się Canal + ,ewentualnie dołożyć jeszcze Canal + Film 2 albo i 3 .

 

I podnieść cenę z racji powiększenia treści na 50 - 60 zł.

Mądrze pomyślałeś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc cena będzie wyższa nie myślałem o takiej drastycznej podwyżce . Myślę że ona mogła by być o max 10 zł wyższa.

 

Nie sądzę by powstawał kolejny kanał filmowy. Jakoś wcześniej gdy te prawa były to wszystko się mieściło w dwóch kanałach i było git.

 

Kanały nki znikną . Nie dajcie sobie wmówic że ten nowy twór w postaci npremium to będzie coś stałego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że takie proste sumowanie liczby abo jest zawodne :!: Sama jestem przykładem osoby, która nie tylko nie weźmie nowej oferty ale nawet zrezygnuje całkowicie korzystając z formalnego pretekstu połączonej oferty. O ile jednak taka sytuacja jest dla mnie oczywista bo odmawiam finansowania sportu to intryguje mnie też czy i jaki będzie odsetek rezygnacji abo C+ nie akceptujących połączenia ( czyli z drugiej strony :) )z tą - jak tu wielokrotnie czytałam- beznadziejną n, na której nic nie ma, pseudo hd tylko, beznadziejna oferta i mitycznego sportu, który jest tlenem dla niektórych, bo sport jest przecież podstawą życia, esencją abonenta, 24/dobę sport to podstawa i nie da się bez tego żyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleonora, lud rzymski, jak wiesz z historii, dawno już temu, formował hasło: "Panem et circenses !", wypowiedziane pierwej przez Juvenalisa, a które to hasło idealnie odzwierciedlało potrzeby tegoż ludu.

 

I powiem Ci, że przez te milenia ... nic się nie zmieniło.

 

Nadal lud domaga się igrzysk, choć chleba nie zawsze dostatek.

 

... a że nie chcesz na to łożyć, to może i nie będziesz musiała, kiedy wreszcie rozdzieli się circenses od spraw bardziej ... powszednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś otworzy nowy wątek dyskusji na temat : Jakie kanały powinny wchodzić w skład " nowej platformy " po połączeniu C + i N ? Najlepiej w formie umożliwiającej oddanie głosu na poszczególne kanały. Może to wpłynie na decyzje nowych władz jakie kanały pozostawić a jakie są zbędne ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo odmawiam finansowania sportu :::: bo sport jest przecież podstawą życia, esencją abonenta, 24/dobę sport to podstawa i nie da się bez tego żyć :mrgreen:

 

Wyraźnie masz jakiś głęboki kompleks dotyczący sportu :) bo w co drugim poście do tego nawiązujesz. Ty co chwilę piszesz o sporcie a ludzie którzy sport oglądają jakoś nie zauważyłem żeby w tym tonie pisali o kanałach typu Discovery itp. a wierz mi nie wszyscy to oglądają ( a już na pewno nie 24/h :D:D:D - taka mała ironia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...