Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie ogląda a jednak canal + ma w w kraju ponad 1 mln abonentów dobry wynik jak na nie oglądanie, ludzie płacą i nie oglądają...

No jakby był taki super [beep]er cudowny jak niektórzy wieszczą to abonentów miałby z 10 mln :D Jak widać oferta Canalu+ jest atrakcyjna tylko dla tego miliona gotowego za niego płacić, reszcie on lata i powiewa, bo jakby im zależało, to byliby jego abonentami przecież.

 

Dlaczego Cyfrowcom tak ciężko przychodzi do głowy, że dla wielu osób oferta enki czy CP jest idealna i skrojona dla ich potrzeb. Że nie każdy siedzi przed TV od piątku do poniedziałku oglądając piłkę nożną. Że Canal+ nie jest niezbędny do życia większości Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dowidzenia.

 

tomi666- nie bedzie zadnej zmiany kodowania bo cyfra nie [beep]zy i liczyc umieja..gdyby wykosili splitery to straciliby na tym i to sporo..sam znam ludzi co maja cyfre podzielona na kilka nie pokoi ale domow na RFLinku...i maja pelna oferte za ktora placa 160 zl ale kazdego wychodzi to po 30 zl na miesiac..

gdyby musieli sami na siebie brac to by brali pakiet start za 19 zl albo wcale bo duzo za tv nie maja ochoty placic...ale 30 zl za prestiz-czemu nie...

pomijajac juz fakt ze to przejmujacy rzadzi co i jak bedzie kodowane a w cyfrze umieja liczyc-uwierz..

nie na darmo wiedza ze ludzie maja w domu tysiace spliterow i nie ukrucaja tego precedensu ..dlaczego..bo im sie to oplaca

 

Nie przesadzaj. Co stracą? Ci co mają splittery albo wykupią MR albo kolejne pakiety, jeżeli będą chcieli TV. Zysk z MR i szczelności będzie większy niż z powodu tego, że niektórzy odejdą. A jeżeli się na to nie zgodzisz to co zrobisz? Odejdziesz? Cytując:

 

(...)marsz do polsatu ogladac kanaly "podstawowe" z milonem reklam typu discovery czy inne travele.

 

BTW. Piszesz o dobroci splitterów i jako przykład dajesz to jak ludzi łamią prawo i okradają C+. I teraz pytanie kto jest [beep]em: czy ten który dzięki temu ma parę złotych miesięcznie czy duża firma która zgadza się na okradanie? Ty mając swoją firmę godziłbyś się świadomie na to aby Ci klienci okradali?

 

Poza tym wszystkie komunikaty do tej pory nie mówią o przejęciu tylko utworzeniu nowego przedsięwzięcia z dwóch platform. Nie wiadomo na jakich zasadach, z kim u władzy itd. Notabene jeżeli docelowo Vivendi naprawdę chce przejąć TVN, to łatwiej teraz tworzyć platformę w ramach jej struktur niż za kilka lat mieć dwie spółki bądź je łączyć. Poza tym to n od dwóch lat ma większy przyrost przychodów i abo, a C+ już w 2009 chwaliła się, ze ma 1,5 mln i to zatrzymało się. Vivendi owszem będzie miało najwięcej do powiedzenia, ale platformą mogą rządzić inni ludzie niż teraz C+, a może to być mieszanka ludzi z N i C+. Wszystkie scenariusze są możliwe bo jeszcze nie wiemy nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja twierdzę coś innego? Twierdze tylko tyle, że ostatnie lata pokazały, iż w tej chwili polityka n przysporzyła jej większą dynamikę rozwoju, zaś polityka C+ sprawiała, że ostatnie lata w raportach podawali 1,5 mln. Szczegółowe raporty Vivendi mówiły zaś o tym, że Cyfra+ i jej Wietnamski odpowiednik (bodajże K+) notują spadek abo. W Vivendi nie pracują [beep]e i mogą przyjąć rozwiązania, które w ostatnich latach na polskim rynku się sprawdziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dla tych co uwazaja ze bedzie drogo--------------http://media2.pl/media/85497-Cyfraplus-Pakiet-Start-z-9-kanalami-HD-za-19-zl.html :brawo:

9 kanałów HD za 19 pln

 

n-30 kanałów za 48 pln

 

rozumiem, że chciałeś napisać że naprawdę drogo, tak ? :roll::roll::roll:

 

Nie kompromituj się.

W n najtańszy pakiet jest za 39 PLN i jest tam 14 kanałów HD. 29 kanałów HD jest w pakiecie za 99 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten wątek i trochę śmiać mi się chce.Każdy z nas jest tylko małym trybikiem w ogromnym systemie jakim jest płatna tv w Polsce. A nie którzy to chyba by życie oddali za enke albo za c+. Jeżeli się połączą to fajnie.Jestem z cyfra od początku istnienia tej platformy i jakoś nigdy nie narzekałem.Zawsze zadzwoniłem przed końcem umowy coś tam ugrałem i płaciło się dalej.Ale tutaj każdy by chciał 100 kanałów HD i płacić 30zł ale tak się nie da. Jeden z drugim się licytują w jakiej cenie ile jest kanałów HD w każdej z tych platform.Prawda jest taka że jak by enka była rentowna i bogata to ona by kupiła C+ a nie na odwrót. Jeżeli plotka która krąży po necie że rozmowy są tak zaawansowane że już 15 grudnia będą dodane kanały "N" do "C+" to spoko. Mnie zależy tylko na tym abym mógł oglądać to co chce.

 

Jak czytam że ktoś pisze że jak się połączą się to od razu ucieka do Polsatu bo będzie drogo. Człowieku nikt cię nie namawia do pozostania w nowym tworze i chyba chcesz być kozakiem piszą takie rzeczy na forum.Twoja osobista decyzja i myślisz że któryś z użytkowników forum będzie cię prosił abyś został to jesteś w błędzie. Ja też czekam na nowy cennik i pakiety ale nie piszę o tym na forum bo po co ?! Lepiej poczekać w spokoju i zobaczyć.

 

Proponuje wszystkim przejść się na spacer z żoną/psem/dzieckiem (nie potrzebne skreślić) niż siedzieć na forum i pisać bzdury.

 

Czas pokaże kto miał racje.

 

Moje zdanie jest takie że nie będzie dużych podwyżek bo obie platformy będą chciały utrzymać swoich klientów i naprawdę wtedy mogą być konkretne promocje dla wszystkich bo każdy z nas może wysłać wymówienie bo przecież będzie nowy regulamin i napewno każdy ugra coś dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ciągle namawiam do czytania postów z przymrużeniem oka (bo rozwiązania mogą nas wszystkich zaskoczyć) bez wysyłania kogokolwiek na szczaw i bez tych dopisków o rozbawieniu.

Dyskusja toczy się wśród domniemywań i spekulacji , ale przecież po to jest TO miejsce, aby podzielić się swymi obawami nawet jeśli są dość naiwne lub bezpodstawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak płaczecie, że nikt prawie nie oglada pilki , filmów i kanałow premium to może faktycznie przerzućcie sie na Polsat,

Nikt nie ogląda a jednak canal + ma w w kraju ponad 1 mln abonentów dobry wynik jak na nie oglądanie, ludzie płacą i nie oglądają...

Czytaj ze zrozumieniem, pisałem o posiadaczach Nki a nie Cyfry!

wiem, że Ci trudno ale postaraj się pomyśleć...czemu mam się przenosić skoro nie chcę ? Ja oczekuję od MOJEJ platformy najbardziej adekwatnego pakietyzowania i rozsądnych cen...

Ten sposób myślenia, który zaprezentowałeś mogłabym skomentować tak : to forum dla narzekających a jak Ci nie pasuje to idź komentować gdzie indziej... I jak ? Prawda, że brzmi glupio :):)

Przecież juz pisałem, że to fakt że Nka się kończy a z faktami się nie dyskutuje. Zatem przenieść się gdzieś musisz lub zostać w nowej cyfrze. A odnośnie pakietyzowania i cen to właśnie rozsądne powinno być bo Cyfra nie jest taka głupia żeby tracic Nkowych klientów na rzecz Polsatu czy kablówek. A co do mojego sposobu myślenia to jakaś pomyłka bo to wy Nkowcy zamieniacie to forum w forum dla narzekaczy.

nie, nie widzę ale chętnie poczytam jak mnie uświadomisz:):)

Już o nich pisałem ale powtorze jeszcze raz: bogatsza oferta kanałów NAJLEPSZA W POLSCE, zachowanie podobnych cen (inaczej ta platorma stracilaby sens).

raczej? a może nie? czy zależy to od humoru jakiejś żaby =decydentki ? :D:)

Piszę : raczej bo na 100% nigdy nie wiadomo , cały ten wątek to tylko dywagacje również Twoje posty więc nie czepiaj się. Logika podopwiada że pozbawienie Nkowców Turbosprzetu nie ma najmniejszego sensu (przynajmniej narazie).

ślad ten wiedzie do tego, że jedynie spekulujesz:) wartość tego co napisałeś porównaj z taką oto wypowiedzią: podwyżki będą potworne albo będą tylko obniżki.... takie wypowiedzi mają identyczną wartość poznawczą i ocenną jak Twoja wypowiedź

Tak jak i Ty spekulujesz że napewno bedzie drogo, poza tym jw. Moje spekulacje staram sie poprzeć logiką.

mam i NIE cieszę się :( przeciwnie jestem na pograniczu zawiedzenia, rozczarowania i rozgoryczenia. Naprawdę tak trudno zrozumieć, że chcę mieć to co mam w "n" a NIE chcę mieć NIC wspólnego z C+. W czym tkwi problem, że nie jesteś tego w stanie zrozumieć ?

liczę na rzeczowe wyjaśnienie :)

No to super argument: nowa platofrma bedzie do d... i nie chcesz miec z nia nic wspolnego bo nazwa Cyfra+ sie zle kojarzy? Nawet jak bedzie 90% kanałow z NKI przy podobnych cenach plus kanały Cyfry to też bedzie źle? Jeśli tak to ciężki z Ciebie przypadek. A pewnie jakby to nie Cyfra kupiła Nke to byloby super. Zrozum że wcale nie jest powiedziane że stracisz na tej fuzji bo zamiast nazwy N bedzie Cyfra plus (i to nie jest pewne czy nie zmienią nazwy dla nowej platformy). Będzie wiecej kanałow, ceny powinne byc podobne lub nieco większe (napewno nie drastycznie) a gadanie że nie bedzie konkurencji to bzdura bo pozostaje Polsat, kablówki czy Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Większych bzdur dawno nie czytałem. :lol2:

 

Myślisz, że jak masz full abonament w jednej z dwóch platform i dołączą Ci paczkę canal+ czy nfilmy i nsport to za friko? Nie po to kupują, by się dzielić tym z każdym za darmo. Albo rezygnujesz, albo płacisz większy abonament. Tam nikt za Tobą płakał nie będzie. :)

 

 

pomysl czlowiekiu zanim cos napiszesz...myslenie nie boli...gdzie ja napisalem ze za darmo mi ktos cos da??

napisalem tylko ze bede mial taniej niz teraz za dwie platformy...wiecej niz 30 zl za N premium nie policza bo nikt by tego nie kupil...

poza tym platforma cyfrowa z taka oferta to nie jest caritas...trzeba placic...za darmo umarlo..jak za drogo to marsz do polsatu ogladac kanaly "podstawowe" z milonem reklam typu discovery czy inne travele.

ja tam jestem happy ze bede mial najlepsza pilke i filmy w jednej platformie TANIEJ i z jednej wlasnej skrzynki.

Jak chcesz iść do polsatu to proszę bardzo.Ja nie zamierzam płacić 60 zł za kanały typu Orange Sport,Extreme Sport Channel czy MTV gdzie w C+ mam to za 33 zł.Ja przepłacać nie będę i niby ten polsat taki tani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na dole piekny komentarz :)

Coś mi się wydaję że C+ i N już dawno wiedziały że się połączą, i dlatego C+ odpuściła umowy z wytwórniami filmowymi, żeby nie podbijać ceny w negocjacjach. Jak nie ma konkurencji to i cena w negocjacjach nie idzie w górę. Jak widać C+ i N wydmuchały wytwórnie filmowe bez bydła :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaco78- niestety nie podałeś ANI JEDNEGO argumentu o który prosiłam. Nie pozwalaj sobie na ocenę mnie bo ani razu nie użyłam argumentów ad personam a ty trzykrotnie tak. Ciężki z Ciebie przypadek. Cokolwiek C+ zrobi będziesz chwalił. Logika którą się posługujesz to modalna? wielowartościowa ? Raczej dość wiejska bo brak w niej nawet formalnego wynikania. Smutne ale prawdziwe. Nadal podtrzymuję co napisałam a w szczególności, że nie będę wspierała kiboli. Oglądacie? Płaćcie:) To nie jest kwestia kojarzenia kanałów formowych C+ ale ocena ich zawartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli najbogatsza oferta filmowa, sportowa i HD w Polsce przy niskich cenach (o czym mówią nawet w artykule powyżej) to dla Ciebie żaden argument to bez komentarza. Za ad personam przepraszam bo nie mialem zamiaru nikogo obrażać ale Twoja logika mnie również poraża. Sprowadza się ona do tego: Nie lubię cyfry bo jest bee nka lepsza a fuzja to tragedia. A gdzie argumenty? Dla ciebie Cyfra to tylko wspieranie kiboli? To ja moglbym o samej Nce to samo powiedziec bo tam jest przecież Liga mistrzów. Ehhh kobiety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie będę płacił więcej Polsatowi (oprócz marnych 19 zł), bo nie chcę wspierać Śląska Wrocław :mrgreen: Poza tym Polsat zrzucił się z Cyfrą "na kiboli" (co za rozkmina :shock:)

 

Faktycznie, śmieszna sprawa.

 

Może w ogóle nie kupujmy platform, bo przez nie więcej korzystamy z TV, pobieramy więcej prądu i szkodzimy środowisku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaco78- przeprosiny zaakceptowane :) dyskusję uważam za przyjemną ale zamkniętą :) proszę tylko byśmy np za rok skonfrontowali doświadczenia i wrażenia. Dobrze ? Ty jako abo cudnej platformy a ja jako użytkowniczka najprawdopodobniej....upc ale na pewno nie Żaba+ :D

pozdrawiam i pozwolę sobie zaczepić Cię za ok rok :)

ps.sorka Pawop ale NIE dyskutuję z Tobą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na dole piekny komentarz :)
Coś mi się wydaję że C+ i N już dawno wiedziały że się połączą, i dlatego C+ odpuściła umowy z wytwórniami filmowymi, żeby nie podbijać ceny w negocjacjach. Jak nie ma konkurencji to i cena w negocjacjach nie idzie w górę. Jak widać C+ i N wydmuchały wytwórnie filmowe bez bydła :D

 

 

Na górze też piękny komentarz:

Cyfra+ pozostanie na rynku po fuzji z telewizją "n" - przewidują eksperci.

POwaliła mnie z nóg fachowość owych "ekspertów". :lol2: Jutro zapewne orzekną że Ziemia krąży wokół Słońca.

PS. Co do tamtych wniosków na dole to ja dawno już brałem to pod uwagę - dziwnie łatwo odpuścili sobie te umowy. Ale gdy wyskoczyłem ze swoimi przypuszczeniami tu na forum zostałem prawie zjedzony żywcem przez fanbojów Nki :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eleonora

OK, może tak być choć ja w dalszym ciągu nie wiem czemu tak Cyfry nie trawisz (poza tym że kibiców wspiera:P), a przede wszystkim czemu Cyfra+N to bedzie gorsza fuzja niż N+TW czy N+ktokolwiek inny? JA rozumiem że wolisz obecną Nkę od obecnej Cyfry i to jest logiczne. Ale jak można z góry zakładać że Cyfra+N to juz bedzie do kitu? A co do przejścia do UPC to radze Ci poczekać co wyniknie z owej fuzji bo może się okazać że nowa Cyfra zaoferuje Ci lepsze warunki niz kablówka, ciekawe co wtedy powiesz? Czy wtedy honorowo obejdziesz się ze smakiem i powiesz : No fajna ta nowa Cyfra ale nie lubie jej i juz dlatego ide do UPC! Czy może jednak uderzysz się w pierś i "pokochasz" Cyfre i powiesz że sie grubo myliłaś ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na dole piekny komentarz :)
Coś mi się wydaję że C+ i N już dawno wiedziały że się połączą, i dlatego C+ odpuściła umowy z wytwórniami filmowymi, żeby nie podbijać ceny w negocjacjach. Jak nie ma konkurencji to i cena w negocjacjach nie idzie w górę. Jak widać C+ i N wydmuchały wytwórnie filmowe bez bydła :D

 

 

Na górze też piękny komentarz:

Cyfra+ pozostanie na rynku po fuzji z telewizją "n" - przewidują eksperci.

POwaliła mnie z nóg fachowość owych "ekspertów". :lol2: Jutro zapewne orzekną że Ziemia krąży wokół Słońca.

PS. Co do tamtych wniosków na dole to ja dawno już brałem to pod uwagę - dziwnie łatwo odpuścili sobie te umowy. Ale gdy wyskoczyłem ze swoimi przypuszczeniami tu na forum zostałem prawie zjedzony żywcem przez fanbojów Nki :lol2:

Dlatego zadko wypowiadam sie w tym temacie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć zgodzę się, że pod tym linkiem kryje się ciekawy tekst - to jednak jest on trochę przesadzony. "Ekspertów" też bym na razie słuchał z przymrużeniem oka, bo połączyć N z Cyfrą+ nie będzie łatwo. Wszystkie firmy "zamieszane" w ten deal produkują łącznie ok. 25 kanałów linearnych, skupiając dodatkowo wszystkie najważniejsze prawa telewizyjne. Ciężko będzie choćby podzielić umowę z FOX, która obejmuje przecież prawa do emisji w telewizji otwartej i płatnej. Kto wie - może właśnie dlatego słyszymy o pozostawieniu na jakiś czas kanałów nFilm/nPremium/czy jak one się będą teraz nazywać.

 

Kolejna rzecz to sprzęt. Przyznam, że ja jestem byłym, dodajmy wieloletnim, użytkownikiem Cyfry+ i na przejście do N zdecydowałem się, bo dosyć miałem słuchania o tym, że "to jeszcze nie jest czas na HD i VOD" i dosyć miałem EPG, które działało w zależności od tego, na którym kanale się zatrzymałem. Tylko siłą [mniejszego zła - przyp. aut.] zatrzyma mnie nowy twór powstały z fuzji, jeżeli nowa oferta będzie się opierać na rozwiązaniach gorszych od tych, które znam teraz. Nie mówię, że to z góry muszą być dekodery ADB - ale póki co lepszych użytkowych dekoderów nie widziałem.

 

Jednego się nie boję w sumie - cen. Stawiam na to, że nowa oferta będzie kombinacją ofert C+ i N, to nawet można zauważyć, jak się rozrysuje to na jakiejś kartce papieru. Ta oferta zacznie się pewnie na poziomie 19-25zł tak jak jest to teraz w Cyfrze+ i będzie co 20 zł zwiększać się do kwoty maksymalnej. Pakiet kanałów tematycznych + podstawowego pakietu premium powinien kosztować ok. 79zł w cenniku promocyjnym i taką cenę jestem w stanie zaakceptować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...