Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamierzam zakupić Pakiet Prestige w Canal+ do tego chcę kupić CLONE+ na 4 karty (bezprzewodowy).

Posiadam w domu 1 dekoder (PHILIPS DSR 6021/91) do tego muszę wsiąść 1 z cyfry i 2 kupić.

 

Pytanie, jakie dekodery wybrać z cyfry w tym pakiecie, oraz jakie kupić by to wszystko ładnie działało.

 

Czy przy tym spliterze nic nie będzie zrywać, obraz będzie płynnie chodził, filmy HD będą szły ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy tym spliterze nic nie będzie zrywać, obraz będzie płynnie chodził, filmy HD będą szły ok ?

Typ splittera nie ma wpływu na płynność i jakość obrazu. Splitter tylko rozdziela uprawnienia.

Doradzałbym jednak spliter DIViso,...

Pomimo moich wcześniejszych problemów z Clone+ polecam jednak ten splitter. Obecnie od dłuższego czasu nie mam z nim żadnych kłopotów. Szczerze mówiąc zapomniałem, że istnieje. Zero zacięć i zawieszeń. Oczywiście aktualnie pracuję na sprawdzonym przeze mnie sofcie 3.0.0.0 :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam spliter bezprzewodowy clone plus.Niestety na pionerze 1430 ciągłe przycinki.Pozostałe tunery globo 9500hd.ferguson 6018 i philips 6010 sa ok.Zmiany softu serwera nie przyniosły rezultatu.Może ktoś doradzi jaki tuner hd do 250 zł bedzie na 100% wspólpracował z tym spliterem.Bo sagema,który mam od cyfry już sobie odpuściłem.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowe oprogramowanie dla Clone+ 3.7.0.0

Zmiany:

- usprawniono współpracę z tunerem Sagemcom DSI87 (wersja BETA v2.0).

- usprawniono współpracę z systemami Conax, CryptoWorks, MediaGuard, Viaccess.

 

Czy moglibyście sprawdzić jak działa z Sagemcomem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wszyscy co mieli ten dekoder z clone+ już go dawno sprzedali. Ja też dałem sobie pół roku nadziei na prawidłową współpracę z clone, bo ogólnie jest to fajny sprzęcik. Jednak po moim mailu do PYCH ........ zostałem uświadomiony, że jeżeli zależy mi na prawidłowej obsłudze kilku dekoderów przez clone to powinienem dać sobie spokój z Sagecomem i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dlatego kupilem tez ten badziew Sagemcom za 140zl na Allegro! Bo wiem, ze sofcik do Clone+, to tylko kwestia czasu, potem rozwinie sie bum na Allegro a ja chapne szybko drugi! Hie, hie...

 

Chcialem jednak napisac cos negatywnego na temat splittera Clone+ a mianowicie zakluca mi moj dipol na UKF! :( Podobnie ze sluchawkami bezprzewodowymi Sony. Slysze jakies kosmiczne dzwieki, gdy przechodze obok splittera! ;)

 

U mojich rodzicow zainstalowalem Clone+ na trzech Techinsatach: HD S2, HD-8 i STR1. Cyfra+ plus odpala na Astonach bez zarzutu i bez zwiech. No ale dipol na dachu rodzicom tez zakluca i radio trzeszczy! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego kupilem tez ten badziew Sagemcom za 140zl na Allegro! Bo wiem, ze sofcik do Clone+, to tylko kwestia czasu, potem rozwinie sie bum na Allegro a ja chapne szybko drugi! Hie, hie...

Nie byłbym tego taki pewny. Pierwszy news PYCH mówiący, że Clone+ będzie obsługiwało Sagemcoma pojawił się w połowie kwietnia 2011 roku. Od tamtego czasu udało im się uzyskać urywające głowę 30 sekund poprawnej pracy, a dzisiaj ten czas wydłużyli do 5 minut. Nie chcę być złym prorokiem, ale chyba szybciej Cyfra wymieni system kodowania i karty na nowsze zanim to zacznie bezawaryjnie działać. :) tym bardziej, że oprócz Sagemcoma powinni to też robić pod nowe, szare moduły C+ (też mają Nagrę) i zapowiadany Technisat Digyboxx C+ (też Nagra).

 

Tym bardziej jestem sceptyczny, że od października/listopada 2010 roku Cyfra jakoś bardzo nie grzebała przy tym systemie kodowania. Pewnie równo z wymyśleniem działającego splittera zacznie się czarowanie z ECM-ami i powrót do punktu wyjścia. Za dużo bluzgać nie można, bo w końcu multiroom w ofercie jest dostępny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Korzystam z z RFLink 100 od ponad dwóch lat , jak dotąd bezproblemowo.

Konfiguracja - Serwer RF Link 100 , dwie karty klienckie RFLink100 karta cyfra +, dekoder Philips PVR HD oraz ariva 100 E.

Niedawno pojawił się problem z działaniem kart klienckich w dekoderze philips PVR HD - na ekranie pojawia się napis " karta abonencka uszkodzona bądź włożona niewłaściwie" a na karcie świeci się tylko pierwsza czerwona dioda.

Na początku zamieniłem karty w dekoderach i przez dwa dni ta wyciągnięta z Ariva 100 działała na Philipsie ,ale po dwóch dniach przestała działać.

Na Ariva 100 E obie karty klienckie działają bez zarzutu. Oryginalna karta cyfry + działa na Philipsie PVR HD.

NIe pomaga reset dekodera ani także ponowna instalacja serwera RF Link ani instalacja karty klienckiej.

 

Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...