Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witam. Mam pytanie do znawców i ludzi którzy mają doświadczenie ze splitterami.

Otóż posiadam Pace500 PVR na który kończy mi się umowa we wrześniu i już miałem 2 telefony z propozycją przedłużenia i jednocześnie naciskiem na zmianę dekodera [ w skrócie oddaj Pace ].

Oczywiście powiedziałem dzięki za propozycję zadzwońcie z mądrzejszymi propozycjami .

Powiedziałem dlatego że jednocześnie kończy mi się umowa na CP [ wypowiedzenie poszło ] i zakupiłem okazyjnie wcześniej dwie Arrivy 200HD z myślą o splitterze.

I tu pytanie.

splittera jeszcze nie mam , faworytem dla mnie jest clone+ , ale nie wykluczam innego sprawdzonego i powiedzmy tańszego.

Ze względu na kable preferuję [ a raczej muszę ] radiowy.

jakieś sugestie ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tej liście dekoderów wśród Pace nie widzę modelu 500PVR chyba ze ma inną nazwę też .

na Allegro jest taki po 299 zł czyli tyle samo prawie co clone + więc z tą ceną to chyba przesadziłeś , na dodatek w komplecie jest tylko 1 karta [ do clone dają dwie a ja potrzebuje o ile się nie mylę 3 ].

I o to mi właśnie chodzi czyli gwarancja perfekcyjnego działania z tymi dekoderami co mam + oczywiście cena , ale tu różnice są małe bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do diviso jeśli chcesz na 3 to nie potrzebne będą Ci 3 po WiFi tylko 2. jedną możesz po kablu pociągnąć. To już dużo taniej. Z 2 Pejsami śmiga bardzo dobrze + Opticum. Na Allegro bym nie kupował. W sklepie taki zestaw można taniej skonstruować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam mam jedno pytanie i nie mogę znaleźć odpowiedzi może mi ktoś pomoże

Mam spliter + 3 dekodery SD ,stara karta cyfry

próbują mi wcisnąć HD czy po podpisaniu umowy i podłączeniu 1 dekodera HD 2sd spliter będzie nadal działał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam jedno pytanie i nie mogę znaleźć odpowiedzi może mi ktoś pomoże

Mam spliter + 3 dekodery SD ,stara karta cyfry

próbują mi wcisnąć HD czy po podpisaniu umowy i podłączeniu 1 dekodera HD 2sd spliter będzie nadal działał?

Dekodery HD dostępne w nc+ które działają ze spliterami to tylko PVR BOX+ HD Pace, PVR BOX+ HD Philips

ps. jaki to spliter?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przymierzam się do kupna splittera do nc+, ale jestem kompletnym laikiem i prosił bym o pomoc w wyborze. Po wstępnej lekturze jestem zainteresowany Diviso, w konfiguracji karta bezprzewodowa i przewodowa. W razie problemów wystarczy dokupić kartę przewodową. Mam wątpliowści, jeżeli chodzi o prace na dwóch rożnych kondygnacjach ( domek jednorodzinny ), a instalacja przewodowa to ostateczność. Proszę o opinie jak wygląda bezawaryjność ww. konfiguracji i jaki ma wpływ na szybkość przełączania kanałów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim układzie jak chcesz, działa bez problemu, bo sam tak mam. 1 piętro 2 tunery po kablu, parter po WiFi. Wszystko działa ok. Szybkość przełączania kanałów uzależniona od rodzaju sprzętu, ale kanały przelaczane są tak jakby w czytniku była oryginalna karta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki iricios

A orientujesz się, jak wygląda współpraca z VU+ Ultimo ( widziałem filmik, gdzie działał tylko przewodowy - niestety bez wyjaśnienia), Ariva 202E, Ferguson HF 8900 HD ( oryginalny soft - żeby można było oglądać trzeba przestawić zegar ), czy to ma wpływ na splitter?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno normalnie działać jak i w innych. Co do Ferdka i Diviso, to prigramujesz kartę klienta Diviso na bardziej wymagający tuner. Podobny problem miałem z Opticum x110, cieło obraz. Po włączeniu tej funkcji działa bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, używam Splittera medium IV do podziału nc+ chciałbym dokupić jeszcze jednego nboxa z e2 (jednego już mam) ale dowiedziałem się, że po wymianie kart na nowe nc+ splitter będzie bezużyteczny, bo karta jest parowana z dekoderem. Pytanie - jakie jest prawdopowodobieństwo, że wymienią mi w nalbiższym czasie karte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...