Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To kupuj nie kradziony, po Twojej stronie leży sprawdzenie czy pochodzi on z legalnego źródła.

 

Wyżej to jest odpowiedź na Twoje zapytanie i przestroga:

czy w jakiś sposób nielegalne jest kupienie nboxa z enigmą na allegro?

 

Więc tak, może być nielegalne, nie ze względu na wgraną E2 tylko ze względu na pochodzenie dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dekoder sagemcom dsi 87 hd i philps pvr hd 250 gb jaki będzie najlepszy splitter chodzi mi o firmę by móc oglądać nc+ na dwóch tv?

Kup nboxa z enigmą za 150zł na allegro zamiast sagemcoma (gdyż sagemcomy dsi 83/87) nie współpracują ze splitterami. Jeżeli chodzi o splittery to polecam te: http://allegro.pl/splitter-cyfra-nc-tnk ... 48106.html - DZIAŁA REWELACYJNIE! I jest mega szybki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dekoder sagemcom dsi 87 hd i philps pvr hd 250 gb jaki będzie najlepszy splitter chodzi mi o firmę by móc oglądać nc+ na dwóch tv?

Kup nboxa z enigmą za 150zł na allegro zamiast sagemcoma (gdyż sagemcomy dsi 83/87) nie współpracują ze splitterami. Jeżeli chodzi o splittery to polecam te: http://allegro.pl/splitter-cyfra-nc-tnk ... 48106.html - DZIAŁA REWELACYJNIE! I jest mega szybki.

te splittery to pewna rzecz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviso jakby schowało się w cień. Można je już chyba tylko kupić przez dystrybutora DMTrade.

Niby dlaczego schowsło się w cień? Nie tylko tam można kupić gdzie sugerujesz.

 

Pewna na 100%. Nawet nie będziesz pamiętał, że korzystasz ze splittera. Działa super, a wiem co piszę, ponieważ miałem już parę splitterów.

Miałeś kilka ....zapewne typu wynalazki jak pokazałeś na alle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się, miałem smartwii, diviso, clone+... I ten co pokazałem za 115zł wcale się od nich nie różni jakoś bardzo znacząco. Pokaż mi zatem gdzie jest tak bardzo rozreklamowany diviso, czekam... Nawet na ich stronie nie można go kupić bo odsyłają do 2 dystrybutorów :lol2:

Nie napisałem, że diviso jest słaby. Napisałem tylko, że nie ma żadnej róznicy podczas pracy i nie ma sensu przepłacać skoro przyszłość splitterów nie jest już taka pewna.

 

 

Konwerter Televes octo lub antena FUBA, które użytkuje to też wynalazki co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

chciałbym prosić o pomoc w dobraniu sprzętu do mojej domowej instalacji.

Mam obecnie dekoder PACE HD PVR z dyskiem. Potrzebuję splittera tak aby cyfrę odbierać na łącznie 4 telewizorach, które znajdują się na trzech piętrach w domu. Wszędzie mama doprowadzony UTP (LAN), dlatego rozwiązania przewodowe są jak najbardziej dostępne i pożądane (przy każdym TV mam dwa gniazda RJ45 - i dwie linie -jedno na Internet, drugie właśnie na splitter). Oczywiście wszędzie jest też sygnał SAT (multiswitch), z dużej, ponoć dobrej anteny. Wszystko zbiega się w szafie serwerowej, która nie znajduje się w pobliżu żadnego telewizora.

Dwa telewizory wiszą na ścianie i musiałbym mieć dekoder taki jak ARIVA mini (czy znacie jakieś niedrogie alternatywy?). W pozostałych dwóch TV mogą być pełnogabarytowe urządzenia (czy mogę wykorzystać PACE HD)?

 

Jaki spiltter i jakie dekodery proponujecie? Nie chciałbym, aby dekoder kosztował więcej niż 250-300 zł (oczywiście HD i PVR Ready).

 

Jeśli nie ma dobrych rozwiązań na aż 4 TV, mogę zmniejszyć ich liczbę do trzech lub - w ostateczności - do dwóch.

 

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...