Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę Was o opinie na temat splittera CardLink. Jak się spisuje? Czy działa stabilnie? Jaki jest realny zasięg wewnątrz budynku?

To urządzenie chyba nie do końca markowe, wiec o Nagrze w przyszłości można chyba zapomnieć.

Bym zapomniał... Ile karta wystaje z czytnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Satmaster wiesz co zainwestuj w dobry splitter z pełnym wsparciem technicznym i niezawodnym działaniem przewodowym jak i bezprzewodowym , ale nie czasem w ślicznie wyglądającego Clona + tak jak kolega wyżej weni i zasięg mu ucieka. Ja proponuje firmę divISO z którą nie jestem związany w żaden sposób, mam po prostu splitter bezprzewodowy w domu tej firmy od 4 lat i zero problemów , antenki na kartach i splitterze naprawdę dają duży zasięg zero zawieszeń w domku jednorodzinnym piętrowym , a nie tak jak w Clone+ nie ma żadnych antenek tylko blaszki w środku obudów imitujące antenki i to ma dawać dobry zasięg w życiu dlatego sporo ludzi ma z tym splitterem problemy. Tak jak napisałem wyżej jesli chodzi o splitter to jak na razie divISO najlepszy na rynku i ludzi praktycznie zero zgłaszających na forum usterki tego urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hanys.Przestań takie cuda pisać,bo przez takich jak ty,będzie parowanie kart,co już mnie to wcale nie zdziwi.Podłączając sąsiada łamie sie prawo. A jak już to robisz to gębusia na kłódkę. Jak tak koszta chcesz ciąć to możesz go też przewodowo podlączyć. jackowski ma racje. Miałem spliter Pych-a przewodowy,a później właśnie RF. Powiem jedno. Wsparcie było mizerne. Z diviso miałem rok temu problem jak go kupiłem,ale to z mojej winy,a raczej tunera jaki wtedy kupiłem. O godzinie 19 w wigilie napisałem meila do nich. Odpowiedź była po 5min. Facet przez prawie godzinę pomagał mi ze sprzętem,a mógł laskę położyć i siąść do stołu wigilijnego. Spróbuj w Pych,czy tak ci pomogą. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi podpowie w czym problem.

Witam. Posiadam spliter przewodowy na zasadzie leśnego dziadka to powinien działać na 4 tunerach, a od pewnego czasu mam dziwny problem bo tylko mogę jednocześnie oglądać na 2. Jeżeli trzy są włączone to jeden z nich po kilku sekundach traci uprawnienia i nie ma odbioru. Może ktoś miał podobny problem. Problem pojawił się nie dawno gdyż cały czas było dobrze. Tuneru jakie posiadam to PACE PVR i dwa PACE 2221. Karty zamieniane, tunery też i nic nie pomaga. Zasilacz też sprawdzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam małe pytanko a mianowicie posiadam w domu spliter bezprzewodowy clone+ na 3 tunery od dwóch lat śmiga aż miło

chciałbym kupić serwer rflink 600 z dwoma kartami kliencką 600 i 100

karte 600 umieściłbym w tunerze oddalonym o 300 m a kartę 100 w serwerze clone+ w tym samym pomieszczeniu co serwer rflink 600

schemat wyglądał by tak

 

 

Karta Cyfry umieszczona w serwerze rflink600 karta rflink100 umieszczona w clone+, karta rflink 600 300 metrów od serwera a karty clone150 w dekoderach tak jak mam do tej pory

 

Teraz pytanie czy karta rflink 100 odczyta i przekaże uprawnienia do serwera clone+ a co ztym się wiąże na 3 tunery znajdujące się w tym samym budynku co serwer clone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to jeszcze nie przesądza, czy będzie można zrobić to w taki sposób, jak chce adamn999. Na tej stronce "faq" jest chyba tylko wspomniane, że serwer Clone+ nie przekaże (bezprzewodowo) uprawnień do kart GreenEightSystem oraz serwer GreenEightSystem nie przekaże (bezprzewodowo) uprawnień do kart Clone+. A ja rozumiem, że adamn999 chce swoją konstrukcję zbudować kaskadowo.

Chce włożyć kartę RFLink100 (fizycznie, nie zaś łączyć ją bezprzewodowo) do serwera Clone+. Serwer Clone+ brałby uprawnienia nie bezpośrednio z karty Cyfry+, lecz z karty RFLink100.

To może nawet zadziałać.

 

W systemie divISO praca w kaskadzie jest możliwa. http://diviso.pl/download/diviso_multisystem.pdf - str. 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek witam wszystkich użytkowników. Uprzedzam że jestem laikiem w dziedzinie tv satelitarnej i czym więcej tu czytam tym mniej wiem :D

 

Mam wielki problem z doborem splittera do moich potrzeb. Mianowicie. Splitter ma dzielić sygnał na 4 tv. Niestety konfiguracja którą wybrałem jest skomplikowana. Mianowicie:

1- tv to http://www.philips.pl/c/telewizory/6000-series-119-cm-47-cale-easy-3d-dvb-t-c-s2-47pfl6007k_12/prd/;jsessionid=41B271AED4B597C36AA4F2BFF7C59069.app120-drp2?t=specifications

chcę w niego włożyć moduł AstonCrypt 2.26

 

2 - tv tohttp://www.philips.pl/c/telewizory/5000-series-117-cm-46-cale-full-hd-1080p-dvb-t-c-s2-46pfl5007k_12/prd/;jsessionid=1B5EAF50F5A216E5A20949DC35B88D60.app120-drp1?t=specifications

w niego również chcę włożyć moduł AstonCrypt 2.26

 

3 - tv to wysłużona plazma do której podpięty jest PACE PVR HD

 

4 - to jakiś kineskopowy model sony do którego podpięty jest PACE DSR 2221

 

Pytanie nasuwa się samo czy da się to w ogóle jednym splitterem pogodzić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te 2 Filipy zobaczą w wejściu CI+ moduły Astona,to prawdopodobnie nie będzie problemu. Trzeba sprawdzić w sklepie. Jak będzie ok. to proponuję Diviso Air. Można zrobić tak:najtańsza opcja to dwie karty przewodowe i 2 wifi,a najdroższe 4 karty wifi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...