Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś wziąłem kartę do rodziców (jeszcze nie dostali swojej). Mają splitter na PIC-u i pomimo moich obaw też chodzi dobrze (testują go od rana i nie zauważyli żadnych zacięć). Obsługuje Philipsa DSX6010 i Pioneera 15- tkę.

 

To bardzo pokrzepiająca wiadomość :P Jak komuś jeszcze się udało, prosimy o informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos sprawdzal RFLINK100 z nowym tunerem Philips PVR HD. Po wlozeniu karty klienckiej do mojego Philipsa zadna dioda na karcie sie nie zapala( karta kompletnie martwa).

Przeprogramowali mi caly system w Pych Electronics do najnowszego softu jednak dalej nic nie chodzi. Splitter smiga znakomicie na starych tunerach Cyfry a i nowy Philips PVR HD smiga z oryginalna karta. Czy ktos sie z tym spotkal? Jak temu zaradzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie działa nowa karta na splitterze "Card Spplitter ver. 52". Karta aktywowała się pomyślnie lecz po przełożeniu jej do splittera i włożeniu karty klienckiej kupionej specjalnie do dekodera Philips 6021 HD na ekranie telewizora jest czarno :( Na starej karcie wszystko chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam coś takiego:http://www.lamerek.com/spliter/small.htm

Będzie współpracowało z nową karta C+ ?

 

 

Witam, posiadam identyczny splitter. Dziś w nocy dokonałem aktywacji nowej karty. Przed południem aktywacja zakończyła się powodzeniem, przełożyłem kartę do splittera i... owy splitter bez problemu śmiga z nową kartą C+. :) Ferdek 6318 też współpracuje z nową kartą jak i splitterem. Ale i tak zamierzam kupić splitter SmartWi, ponieważ potrzebuję bezprzewodowego... będzie bardziej praktyczny w moim domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam identyczny splitter. Dziś w nocy dokonałem aktywacji nowej karty. Przed południem aktywacja zakończyła się powodzeniem, przełożyłem kartę do splittera i... owy splitter bez problemu śmiga z nową kartą C+. :)

Bardzo dziękuję za informację na dodatek pomyślną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać, czy wiadomo już coś więcej, bardziej konkretnego na temat współpracy bezprzewodowego splittera SmartWi z tunerem PHILIPS HD PVR (oczywiście z nową kartą C+) ?? Ponieważ planuję zakupić splitter SmartWi nawet już teraz... i nie wiem czy się wstrzymać czy po prostu kupować, bo ten splitter wraz z nową kartą C+ będzie bezproblemowo współpracować z PHILIPSEM HD PVR...?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam identyczny splitter. Dziś w nocy dokonałem aktywacji nowej karty. Przed południem aktywacja zakończyła się powodzeniem, przełożyłem kartę do splittera i... owy splitter bez problemu śmiga z nową kartą C+. :)

Bardzo dziękuję za informację na dodatek pomyślną :D

 

Ja zaktywowałem nową kartę, ale u mnie nie współpracuje z takim zestawem: http://www.lamerek.com/spliter/big_new.htm . Dodam że używam pioneera 1430 z oryginalnym softem i DSR 5001 z softem AF 07. Podobno trzeba zaktualizować soft spliterowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

posiadam splitter smart wi, i mam takowy problem Wczoraj włożyłem do splittera karty abonenckie(2 tunery globo+1 mediasat), karta główna w splitterze to już seca 4 i wszystko działało do dzisiaj ok. Jednak dzisiaj jedna z kart , umieszczona w tunerze mediasat przestała działać, więc spróbowałem przełożyć ją do tunera globo i zobaczyć czy tam także będzie ten sam efekt. Włożyłem i po chwili wskoczył komunikat slot 1: Card Error, splitter tak jakby jej nie widział także. Ale po chwili namysł, kiedyś miałem podobną sytuację z seca 2, przeprogramowałem wtedy karty i było ok, jednak dzisiaj zrobiłem tak samo i ta właśnie karta nadal nie załapuje. Tak więc, zwracam się do was z pytaniem czy ktoś miał podobne doświadczenia z takim problemem i ma na to rozwiązanie? może jakaś zmiana softu do splittera?, tylko że na tym sofcie wszystko działa prawidłowo na tunerze mediasat. Karta abonencka na której występuje taki problem: Ver.6 na drugiej karcie ver.6 i ver. 8, nie ma tych problemów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim domu stosuje splitter b.przewodowy duńskiej firmy SmartWi.

Odbiorniki to:Ferguson AF 6318 i Philips 6010.

To dosyc drogi splitter .

Do momentu wymiany kart przez C+ wszystko działało idealnie.

Od wczoraj po aktywacji nowej karty ,zainstalowniu jej w spliterze dzała tylko Ferguson.

Philips nie /kom.sprawdż karte klucz/ ???

To tyle informacji na temat tego splitera.

Czekam na nowe oprogramowanie do w/w splitera.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos sprawdzal splitter RFLINK100 z nowym tunerem Philips PVR HD. Po wlozeniu karty klienckiej do mojego Philipsa zadna dioda na karcie sie nie zapala( karta kompletnie martwa).

Producent Przeprogramowal mi caly system do najnowszego softu, ktory ma obsugiwac nowe karty jednak dalej nic nie chodzi. Splitter smiga znakomicie na starych tunerach Cyfry a i nowy Philips PVR HD chodzi z oryginalna karta. Czy ktos sie z tym spotkal? Czy moj tuner moze byc zepsuty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Nie wiem, który splitter wybrać. Chciałbym podłączyć w sumie 5 tunerów, takich najprostszych (philips 3010 i 6010). Odległość 3 z nich od splittera nie przekroczy 15 metrów. Natomiast te dwa pozostałe będą oddalone mniej więcej 30 i 80 metrów. Który splitter najlepiej sprawdziłby się do takiego połączenia, żeby obraz się nie zacinał i chodził płynnie? Co byście polecili? Czy ten na PIC-u t obsłuży? Chodzi mi o to, żeby bez sensu nie przepłacać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze stare dekodery typu mediasat, philipsy po wizji(oba) na tzw.(ja ją tak nazywam) "zwykłej" karcie do splittera beda chodzi bez problemu :brawo: z nowej karty przez splitter, sam w sobie splitter śmiga :jupi: , dopiero problem pojawia się kiedy ktoś posiada dekodery: strong czy dwie odmiany HD dekoderów cyfry do których do wspłópracy ze splitterem BYŁA potrzebna tzw karta uniwersalna i tu pojawia się mały problem bo: pojawia się ciemność (HD PVR - choć tu może być małe światełko w tunelu ale to potem) strong - działa tylko wtedy gdy karta nowa c+ jest w tym dekoderze, natomiast kiedy puścimy nową kartę c+ przez splitter>karta uniwersalna to dekoder widzi neważną kartę czy coś :evil: , w każdym razie nie chodzi

 

:D D L A P O S I A D A C Z Y D E K O D E R Ó W H D O D C Y F R Y :D

:brawo: U w a g a :jupi:

dla tych co mają karty uniwersalne jest szansa ze bedą działać (tak myśle ale moge sie mylić - TEST NA DEKODERZE PVR - ciekawe co bedzie ze strongami na splitterze bo też nieświecą tylko działałają jak nowa karta jest bezpośrednio w slocie dekodera :?: ) :idea: otórz zrobiłem coś takiego:

Kiedy na splitterze mignie zielona dioda (są 2: 1 czerwo i 1 zielo) - odczyt klucza chyba - szybko podmieniam karty ze starej na nową oglądając któryś c+ po czym przerzucam szybko na k. 19 WYMIANA KART i oto ok. 2-4 sek. świeci mi kanał 19 na karcie uniwersalnej po tym czasie gaśnie i pojawia sie komunikat na wszystkich kanałach brak uprawnień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie zadziałała. Posiadam Card splitter ver. 5.2 i po konsultacji ze sprzedawcą muszę wymienić kartę TURBO, która jest w dekoderze Philips 6021 HD na TURBO rev. 2. Pozostałe dwie karty MINIPIC, które są odpowiednio w dekoderach Philips 3010 i Pioneer 1430 będą działać. Mam nadzieję, że sprzedawca to porządny fachowiec i wie co mówi. Koszt takiej wymiany karty to 5,00 zł + koszty przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, spotkałem się z wieloma aukcjami gdzie jest informacja, że do każdego splittera SmartWi dostaje się gratis kabel USB do ewentualnej zmiany oprogramowania w splitterze. Pytanie - skąd dokładnie pobiera się te wersje oprogramowania dla splittera SmartWi i w jaki sposób się je wgrywa tzn. dokładniej, za pomocą jakiego programu itp...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko do smartwi na: http://smartwi.net/ i tam masz zakładkę support -> downloads. Do aktualizacja wybierz smartwi loader , podłącz smarwt do kompa, zainstaluj sterowniki, odpal ten program, wskaż ścieżkę do oprogramowania, naciśnij taki piorun, jak się zakończy to tam będzie taki komunikat, że udało się zaktualizować oprogramowanie. Wkładasz kartę oryginalną i programujesz karty klienckie i wsio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...