Skocz do zawartości

BBC News


kwakii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Być może celowo jest bez loga. W UK kanały BBC One i BBC Two są na co dzień bez loga i oznaczeń wiekowych. Kanał BBC World News z racji, że ma zasięg międzynarodowy ma logo i pasek informacyjny. Teraz nadal jest ekran czysty, nie ma żadnych śmieci. Tak może zostać. Niech tylko UPC/Play Now podniesie jakość do HD. 

Relacje z uroczystości związanych z rodziną królewską na tym kanale ogląda się najlepiej. Pokazują dobrze odrestaurowane materiały archiwalne z Królową Elżbietą II i czasy młodości Księcia Karola. Mnóstwo unikalnych zdjęć, których nie mają inne stacje.

Same transmisje z czystym ekranem lepiej wyglądają niż w naszych stacjach informacyjnych, gdzie nasi muszą zasłaniać 1/3 obrazu swoimi śmieciami.

Prowadzący zachowują powagę. Mówią spokojnie i są opanowani. Przełączyłem podczas proklamacji na Króla Karola III na CNN, a tam Richard Quest śmieszkuje i chichocze ze swoimi gośćmi. "O, patrzcie jaki podwójny podpis złożył na dokumencie. Ha, ha ..."

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z aktualną ramówką może być w najbliższych dniach problem. Na tej stronie: https://www.bbc.co.uk/schedules/p00fzl9j/2022/09/12?utcoffset=%2B02%3A00 jest podany program zwyczajny, jednak on teraz nie obowiązuje. Można przyjąć, że teraz programem, który jest aktualny, jest w dużej mierze to, co jest zapisane na stronach BBC One, przy czym to też jeszcze może ulegać zmianie, na pewno jutro przez cały dzień będą transmisje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hgf22593 Jednak drobna poprawka co do programu. Też mam UPC i zauważyłem, że ramówka BBC World News jest zmieniana każdego dnia na bieżąco. Np. teraz w EPG widnieje procesja z trumną królowej, którą zapisano do 17:30. Następne z kolei jest BBC News Special. Tak więc trzeba sprawdzać program BBC w ciągu dnia :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Countdown wrzucony powyżej, po kilku dniach żałoby został zastąpiony nowym, zawierającym zdjęcia z konduktem ze zmarłą królową oraz pozbawionym minutnika. Nadawano go do wtorku rano.

 

Niżej jego najdłuższa wersja, jaką udało mi się złapać:

 

Edytowane przez mastano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...