Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (cennik opcji Canal+, HBO itp.)


Krzychooo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do HBO jak jak byłem jeszcze nce miałem go przez rok zawiózł mnie ten pakiet.. Brak ambitniejszego kina np. europejskiego większość to tak niczego nie warta szmira amerykańska.. A moim zdaniem a zwłaszcza mojej żony canal jest o niebo lepszy sporo polskich filmów kina europejskiego deczko ambitniejszych filmów niż w HBO..

Dla mnie istotne są w canal ligi jak ich zabraknie to i zrezygnuję z cyfry i canal a pójdę tam gdzie te ligi piłkarskie będą pokazywane..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do przejścia. Dzwoniłem do konsultanta (dokładnie konsultantki) przed chwilą i na moje pytanie o cenę za HBO HD i HD Optimum, otrzymałem info, że odpowiednio jest to 25 zł i 11 zł za miesiąc. Na moją sugestię, że jest promocja i powinno być taniej - padła odpowiedź, że niestety nie ma takiej opcji. Ktoś zna :D jakiegoś konsultanta, który by do mnie zadzwonił i bym zamówił te pakiety? Ewentualnie jak to załatwić, może jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, mam teraz opcję HBO HD za którą płacę 27zł. Jeśli dzisiaj zgłoszę do Cyfry chęć wyłączenia tej opcji to jest szansa, że dostanę propozycję pozostawienia tej opcji za 19,90zł? Jeśli tak to czy jest jakiś okres minimalny przez jaki muszę utrzymać HBO HD w tej cenie? I jeszcze czy jest szansa dostać Cinemaxy HD gratis na dwa miechy czy to tylko dla tych co podłączają dopiero pierwszy raz?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...