Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (cennik opcji Canal+, HBO itp.)


Krzychooo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mi oferowano za tyle samo ale w styczniu jak byłem jeszcze na wypowiedzeniu. Tylko u mnie wyglądało to tak, że Cyfra dzwoniła do mnie po kilka razy dziennie i oferowali włączenie HBO za 19,90 i gwarantowali, że nie ma to znaczenia iż jestem na wypowiedzeniu, bo opcja ta nawet z zobowiązaniem nie przedłuży mi umowy. Odmówiłem i wtedy dostałem informację, że dostanę zniżkę na PVR w wysokości 5zł. Czyli tak jakbym płacił 14,90. Dzwonili z zastrzeżonego numeru. Wcześniej leciałem na Prestiż HD+ a od grudnia na Canal+ Optimum już bez HBO. Chciałem skorzystać z akcji "48h", ale odmówiono mi i po tej odmowie zaczęły się telefony, że mogą mi włączyć HBO w promocji z rabatem na dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie tez wydzwaniaja z super oferta na hbo,tj.najpierw oznajmiaja ze kosztuje to 35,90 ale da sie te cene obnizyc do 27zl ,specjalnie dla mnie konsultant znizy jeszcze o 4 zety i daje mi 23zl:))),i od razu wala czy wlaczac bo to juz sie nie powtorzy i takie tam ble,ble-ale na pytanie czy nie zapomnieli o cenie 19,90 z ich strony natsepuje male bleee haha i cisza,a potem oczywiscie,zajrzymy do systemu i....tak,tak jest na 9miesiecy +2miesiace hbo go:))-nikt nie oglada hbo ze tak napieraja czy co?a nastepnym razedm zapytam o super oferte tj,14,90 dla mnie-pozdrowki:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega to wyłączanie i włączanie opcji dodatkowych tak aby płacić połowę ceny, chodzi mi konkretnie o pakiet HD Kompakt, bo w sumie nie wiem jak to jest że wyłączasz pakiet a on działa do końca miesiąca i kiedy należy dokładnie te operacje robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie tez wydzwaniali od trzech dni i oferowali HBO HD za super cenę 23 zł, ja im na to, że włączając i wyłączając mam po 13,50 zł, no to wtedy cena spadła do standardowej ceny 19,90 i do tego gratis HBO GO, no to ja na to, że wezmę, ale ze względu na niedziałające napisy w Pace PVR chciałbym zmianę wynajmu dekodera na 0 zł (teraz niestety 15 zeta co m-c). Niestety, pani stwierdziła, że nie może teraz, ale będzie się jeszcze kontaktować. Cinemaxów też nie chciała dorzucić gratis, w zamian za HBO GO (nie oglądam filmów przez net). Więc dla mnie żadna promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim,

słyszałem, że można włączyć hbo hd np. 2-dnia miesiąca i pod koniec następnego wyłączyć. w ten sposób płacimy za za hbo hd tylko za drugi miesiąc, czyli 27zł za dwa miesiące, czy tak się da? i czy lepiej załatwić to przez infolinie, czy ica, czy konsultanci nie robią z tym problemów?

Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakiej zasadzie działa to wyłączanie i włączanie pakietów, po przedłużeniu umowy od 23 stycznia mam pakiet HD Kompakt, czyli rozumiem żeby mieć go gratis w następnym miesiącu to mam go wyłączyć dzisiaj, czy pod koniec miesiąca?

jaka jest poprawna kolejność i wyłączania i włączania na nowo?

czy tylko telefonicznie da się to robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakiej zasadzie działa to wyłączanie i włączanie pakietów, po przedłużeniu umowy od 23 stycznia mam pakiet HD Kompakt, czyli rozumiem żeby mieć go gratis w następnym miesiącu to mam go wyłączyć dzisiaj, czy pod koniec miesiąca?

jaka jest poprawna kolejność i wyłączania i włączania na nowo?

czy tylko telefonicznie da się to robić?

Na początku miesiąca włączasz opcję, miesiąc "niepełny" czyli prorata jest gratis, kolejny miesiąc musisz utrzymać tą opcję po standardowej cenie i w tym płatnym miesiącu ją wyłączasz. Masz coś dwa miesiące a płacisz za jeden. I tak w kółko (jak Ci się chce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...