Skocz do zawartości

Wymiany uszkodzonego dekodera Polsat Box


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od 6 maja 2013 roku umożliwiono wymianę udostępnionego sprzętu (dekoder + karta), który został uszkodzony mechanicznie, z winy użytkownika lub utracony.

 

Oferta będzie dostępna w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży (APS) dla wszystkich Klientów posiadających sprzęt udostępniony, którzy go uszkodzili lub utracili.

 

Wymiany możliwe w ramach poniżej wskazanych grup produktów:

 

Dekoder SD wymieniany będzie na dekoder HD (CPT, Samsung, Echostar); opłata za nowy dekoder 160zł;

Dekoder HD wymieniany będzie na dekoder HD (CPT, Samsung, Echostar); opłata za nowy dekoder 340zł;

Dekoder PVR/DVR (Sagemcom ESI-88, Echostar 747, Echostar 7400) wymieniany będzie na dekoder PVR (Sagemcom ESI-88); opłata za nowy dekoder 550zł (PVR SD), 730zł (DVR HD);

Moduł CAM wymieniany będzie na moduł CAM; opłata za nowy moduł 200zł;

Dekoder HD + Dysk DTU320 póki co nie będzie "serwisowany" po staremu, czyli wydawany będzie wydawany dekoder zastęczy.

 

Nowy dekoder zostaje podpięty do starego ID Kontraktu (brak zmiany nr ID, brak zmiany numeru konta), zaś warunki umowy nie ulegają zmianie.

 

Ceny dla Klienta w przypadku utraty/ zniszczenia sprzętu wskazane są w Cenniku dla Abonentów zamieszczonym na stronie http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... niki_tv.cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Mam Echostara 717 (?), własnościowy, MiniHD, umowa na 18mcy. Dekoder ma swoje lata. Do tej pory działał OK. Ale ostatnio często zdarzają się komunikaty BRAK SYGNAŁU. Kilka razy trzeba było go odłączyć od prądu bo nie reagował na nic. Byłem w APS ale Pan Sprzedawca gdy usłyszał o ew. chęci wymiany jakoś przestał być miły. Powiedział, że wymiana tylko przy przedłużeniu kontraktu (niedawno przedłużowny na 18mcy). Na pytanie - co mam zrobić, gdy padnie Echostar na amen? - mam go przynieść, On go wyśle do serwisu a ja dostanę na ten czas jakiś STARY (wyraźnie to podkreślił) dekoder SD. Zadzwonie do BOK-u i zapytam co dalej. Macie jakieś rady? Narazie działa ale jak padnie? Co dalej? Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli abonent (z aktywną umową a nie użytkownik PREPAID) tak jak ma to miejsce w przypadku @proximusa to nie ma żadnej wysyłki do serwisu tylko wymiana na sprawny dekoder HD (w tej chwili będzie to HD2000 lub HD3000) lub poprzez aneks do umowy z nową promocją/rabatem z innymi dekoderami HD czy też HD PVR z obowiązkową zmianą pakietyzacji na wyższą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam! Od kilku dni nie działa mój dekoder Echostar 717. Umowa była podpisana w 2009 roku, później automatycznie się przedłużała. Dekoder został wykupiony na własność. Chciałabym zapytać czy w APS wymienią mi go bezproblemowo? Jeśli tak, to na jaki model? Będę mieć jakiś wybór? Chcę być zorientowana w sytuacji, żeby nie wcisnęli mi badziewia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bo nie ma i nie będzie ofert na samą wymianę dekodera SD na HD od Multiroom. Musisz podpisać aneks (przedłużenie umowy na główny dekoder) z opcją Multiroom na Twoim starym dekoderze SD. Po podpisaniu takiej umowy w Regulaminie Promocji bedziesz miał zapis o prawie bezpłatnej wymiany dekodera SD do Multiroom na dekoder HD do usługi Multiroom (operacja dostępna w APS-ach). Jak mnie pamięć nie myli jest to paragraf 5, pkt 8 Promocyjnych Warunków Umowy zatytułowany "Opis Promocji – postanowienia dotyczące Dekodera Dodatkowego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się walnąłem, bo 3tyg temu przez partyline podpisałem aneks( miałem jeszcze 10m-c starej umowy) na nową na 15m-c z niższym abonamentem ale bez możliwości wymiany dekodera od multiroomu na hd, a z możliwością wymiany dekodera głównego na HD500( mam echosia 400e) ale wolałem zostać przy starym dekoderze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z góry zapowiadam, że nie planuję wymiany dekodera - kiedyś trochę mnie denerwował i czasami różnie (źle) mu życzyłem ale teraz jest ok.

Posiadam starego Echostara dvr-747 z dyskiem - wymiana na dekoder HD jest kusząca ale mimo wszystko za dekoder swego czasu trochę zapłaciłem (wiem, wiem...) a teraz przykładowo wymienią mi na HD3000 bez dysku? Na dysku mi najbardziej zależy ze względu na dzieci (cele edukacyjne-nagrywanie bajek z angielskiego freesat'u) - pytam zupełnie z ciekawości.

Czy uszkodzony pilot (nie mechanicznie) może być podstawą wymiany dekodera?

Czy pakiet Darmowy nie jest w pewien sposób umową? Dożywotnią i z opłatą 0zł - za darmo? Z tego co mi się wydaje będąc na pakiecie Darmowym w przypadku uszk. dekodera Polsat go wymieni (chyba czytałem o tym w dziale Darmowy HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pakietem Darmowym HD nie ma bezpłatnych wymian zgodnie z opisaną w tym wątku zasadą, ale w wielu APS-ach wymienisz swój dekoder bezpłatnie na HD2000 lub HD3000 (bez dysku).

Możesz też spróbować wymienić uszkodzony elektrycznie pilot na sprawny w APS-ie (niekonieczne będzie to nowy pilot) lub kupić nowy pilot do Echostara (pasują też te z DSB717) na portalach aukcyjnych czy sklepach RTV SAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to faktycznie jest prawidłowo nazwane - w Darmowym nie ma wymiany uszkodzonego dekodera ale mimo wszystko można go wymienić na inny dekoder. To chyba faktycznie zależy od APS i od szczęścia, bo i informacje od konsultantów z infolinii są sprzeczne (więcej w wątku Darmowy HD). Oczywiście wiem, że Ty Swojadroga masz pewne info - dziękuję za konkretną odpowiedź.

Pilot oczywiście nabyłem (od echosia HD7400) na serwisie aukcyjnym, więc wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...