Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę się zgodzić, że pozycje TVN-u są skierowane w większości do kobiet. Polsat jest bardziej ogólny. Ma w swojej ofercie: bajki, sport, filmy. Ostatnio w weekendy nadawał jakiś program dokumentalny, seriale kryminalne, obyczajowe i 1 komediowy, pojawia się także publicystyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się zgodzić, że pozycje TVN-u są skierowane w większości do kobiet.

Ciekawe.... Rozmowy w toku, Julia, Na Wspólnej i Perfekcyjna Pani Domu to większość? No bo Detektywi, Ukryta Prawda, Fakty, Uwaga, Superwizjer, Kuba Wojewódzki, Mam Talent, Kuchenne Rewolucje, Masterchef, Lekarze*, Prawo Agaty, Ugotowani, Co za tydzień, Kobieta na krańcu świata, Dzień Dobry TVN to raczej nie są typowo kobiece produkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie są kobiece ale w zdecydowanej większości z jakiś względów wybierają je kobiety ;)

Kuchenne Rewolucje ok. 64%

Ugotowani ok. 64%

Kobieta na krańcu świata ok. 63%

Prawo Agaty ponad 65%

Mam talent około 62%

Ukryta prawda około 68%

Detektywi około 67%

Dane za portalem wirtualnemedia_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że większość osób zasiadających przed telewizorem to po prostu kobiety.

Brawo. No i własnie dlatego TVN niemal wszystkie swoje programy produkuje pod tym kątem. Oczywiście nie przeszkadza to pozostałym stacjom mieć ten udział dużo niższy. Czyli jednak się da.

TVN (udział kobiet) 65%

Polsat 55%

TVP1 57%

TVP2 61%

TV4 57%

Puls 52%

(KRRIT 2012)

I jak tu mówić, że TVN nie jest stacja kobiecą? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a TV4, Polsat, TV Puls, TVP?

Polsat i ewentualnie TVP może i jeszcze tak, ale w TV4 czy TV Puls to albo starocie albo jakieś jednosezonowce.

A to że jest dużo stacji kablowych z serialami amerykańskimi pokazuje tylko że jest na nie zapotrzebowanie.

 

Seriale zagraniczne trzeba dobrze wypromować a TVNowi nigdy to nie wychodziło. Nawet jak emitowali takie świetne produkcje jak Six Feet Under czy The Sopranos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Za tym, że TVN jest kierowany do kobiet przemawia między innymi to, że na antenie TVNu ciężko o transmisje sportowe. :)
Mnie akurat minimalna ilość sportu w roku (nie licząc wiadomości sportowych po Faktach) cieszy.

Co się najprawdopodobniej zmieni. Finał Pucharu Polski będzie transmitowany w TVN, poza tym nie wiadomo co z otwartym pakietem Ligi Europejskiej, który dzierży ITI. Albo TVN, albo TVN7, chyba że w ostatniej chwili sprzedadzą TVP lub Polsatowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał Pucharu Polski będzie transmitowany w TVN
Akurat to wziąłem pod uwagę, bo chyba tylko w tym roku nie transmitowali

Co do LE to o Polsacie zapomnij. Umowa zezwala na sprzedaż sublicencji stacjom TVN lub TVP. I tym razem zdaje się nie ma obowiązku transmisji w stacjach otwartych, co wnioskuję po komunikacie sprzed paru miesięcy, gdzie jasno napisano, że "istnieje możliwość", a nie że mecze będą również w telewizji ogólnopolskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem sprawdzić i:

Zgodnie z nową umową ITI Neovision nabył prawa do udzielania sublicencji niektórych praw wybranym kanałom TVN i Telewizji Polskiej.
Ponadto mecz pierwszego wyboru z każdego konkursu (LM i LE) pojawi się co tydzień na kanałach free-to-air

Żaden z tych komunikatów nie podaje wprost, że mecze będą na TVN czy TVP. Według UEFY po jednym meczu z LM i LE ma być na stacjach otwartych, a ITI twierdzi, że o sublicencje na mecze w otwartej telewizji mogą się starać TVN lub TVP. LM ma być w TVP (chociaż mecze nie są uwzględnione w ramówce dla prasy). O LE jest cicho sza. Meczy nie ma uwzględnionych ani w ramówkach TVN, TVN7 i TVP. Być może nie jest to do końca rozstrzygnięte. Może rzeczywiście czekają, czy Legia przejdzie i mecze ewentualnie wrzucą do TVN7, bo ramówki TVN raczej rozwalać nie będą. A jak nie, może opchną to TVP. Gorzej jak TVP tego nie będzie chciała, bo wtedy ITI będzie w kropce. Trzeba czekać chyba na rozwój wydarzeń, chyba, że zostały zmienione zapisy umów między ITI a UEFA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 mecz LE musi być w TV otwartej. TVN jest stacją antysportową,dlatego raczej nie znajduje się w moim menu. W przeciwieństwie do Matika.

Mnie zainteresowała zmiana pasma popołudniowego TVN. Widać chcą podebrać widzów "Malanowskiego " emitując wcześniej "Detektywów" lub osłabić "Dlaczego Ja"? emitując w tym czasie "Julię" i licząc,że jednak Ci co wybiorą "Dlaczego Ja?" przerzucą się później na "Ukrytą Prawdę". "Malanowski" choć słabszy niż dawniej to i tak lepszy od "Detektywów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widać Faktów TVN czy TVN24 nie mogę oglądać,bo ilekroć to robię to jest jakiś materiał na temat Agnieszki Radwańskiej, oczywiście nie przychylny i bardzo stronniczy oraz bym powiedział jednostronny,bo pokazano tylko krytyczne opinie i jedną powiedzmy neutralną. Natomiast oczywiście nie zadano sobie trudu by skontaktować się z Agnieszką Radwańską czy kimś z jej otoczenia by odniosła się do tego co powiedziała.I nie jest tak,ze Radwańska jest potępiona przez wszystkich naszych olimpijczyków,bo znam opinię na ten temat Marka Kolbowicza,który broni Agnieszki Radwańskiej,także Natomiast Pani Pochanke dokonała skrajnej manipulacji zapowiadając materiał,w którym stwierdziła,że "dla niej Londyn to nic ważnego" , a nic takiego nie wynika z przytoczonej wypowiedzi,której nagrania niestety nie ma,więc możliwe jest przekłamanie tej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie możesz oglądać to nie oglądaj i nie doszukuj się na każdym kroku teorii spiskowych. Co nie zajrzę do jakiegoś tematu to udziela się w nim jakiś masochista. :P

Radwańska palnęła głupotę (w szczególności, że była chorążym) i nie ma co dziwić się, że niektóre media ten temat wałkują, a w szczególności TVN, który każde wydarzenie musi dogłębnie przeanalizować. ;) Prawda jest taka, że jedyną rzeczą, którą pokazała Isia na Igrzyskach była skrócona spódniczka. :lol2: Trzeba powiedzieć, że jako druga rakieta na świecie powinna pokazać coś więcej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widać Faktów TVN czy TVN24 nie mogę oglądać,bo ilekroć to robię to jest jakiś materiał na temat Agnieszki Radwańskiej, oczywiście nie przychylny i bardzo stronniczy oraz bym powiedział jednostronny(...)

No to akurat plus. Odkąd pokazała na IO co jest dla niej ważne nie mam szacunku dla niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co pokazała, że jest dla niej ważne, bo jakoś nie zauważyłem?

Sport to jest sport, wygrać może każdy, na tym polega jego piękno, stąd się biorą emocje. Co by było gdyby zwycięzca był z góry przesądzony? Takie rzeczy to tylko w naszej Ekstraklasie do załatwienia u "Fryzjera" :lol2:

A propos tematu znalazłem artykuł, że palce lizać:

http://peacemaker.sportifo24.pl/3476,po ... sr=(direct)|utmccn=(direct)|utmcmd=(none)&__utmv=-&__utmk=169587938

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...