Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

@Sentence, żeby oglądać "kultowe" produkcje nie jest do tego potrzebna telewizja, a już szczególnie, gdy fan tych "dzieł" ma ochotę je podziwiać na okrągło. :)

 

Telewizor + odtwarzacz DVD w zupełności wystarczą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie ramówka TVN jest słaba- maks 5 programów do oglądania,ale to co jest latem to jest po prostu dno. Ciągle dają te swoje beznadziejne produkcje,nie puszczą nic starszego lepszego.

 

Skoro TVN wszystko zrzyna z zagranicy to pomyślałem czy nie mogliby zrobić takiego polskiego odpowiednika Mr. Beana. Serial bez większych nakładów , jeden główny aktor i kilku statystów . Wszystko oparte na tej jednej postaci.Mogłoby to być naprawdę śmieszne w przeciwieństwie do ich seriali. Taką rolę mógłby zagrać np Igor Kwiatkowski z kabaretu Paranienormalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie ramówka TVN jest słaba- maks 5 programów do oglądania,ale to co jest latem to jest po prostu dno.
Co kto lubi. W sezonach jesiennym i wiosennym TVN można oglądać bardzo często. Teraz w wakacje, chociaż dobre filmy będą na antenie.
Skoro TVN wszystko zrzyna z zagranicy to pomyślałem czy nie mogliby zrobić takiego polskiego odpowiednika Mr. Beana. Serial bez większych nakładów , jeden główny aktor i kilku statystów . Wszystko oparte na tej jednej postaci.Mogłoby to być naprawdę śmieszne w przeciwieństwie do ich seriali. Taką rolę mógłby zagrać np Igor Kwiatkowski z kabaretu Paranienormalni.
Nie sądzę, by tego typu podróbka by się przyjęła. J, mimo, że lubię Jasia Fasolę, nie chciałbym oglądać, czegoś takiego w polskiej wersji. Z góry skazałbym coś takiego na porażkę, tym bardziej, że polskie kabarety sięgają powoli dna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis tvnfakty.pl rozpoczyna cykl, w którym co kilka dni, będziemy przypominać poszczególne lata działalności TVN, związane z 15. rocznicą powstania TVN, którą będziemy obchodzić w październiku. Chcielibyśmy Wam przypomnieć wiele zapomnianych faktów i niektóre programy z historii TVN. Wielkie świętowanie czas zacząć!

http://tvnfakty.pl/15_lat_tvn_rok_1997

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie myślę świętować ich jubileuszu:) Ale niech istnieją i działają ,w końcu nie odmawiam ludziom o innym postrzeganiu świata możliwości istnienia. Szkoda,że w drugą stronę nie ma tej tolerancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program "You Can Dance" może zniknąć z TVN.

Wiele wskazuje na to, że telewizja TVN rozważa całkowitą rezygnację z formatów tanecznych na swojej antenie. Po "Tańcu z gwiazdami" z ramówki ma zniknąć także "You Can Dance".

Telewizja TVN planuje zakończyć produkcję tanecznego reality show "You Can Dance - Po prostu tańcz" - podaje tygodnik Świat i Ludzie powołując się na informacje od osoby związanej ze stacją. Według gazety, oficjalna decyzja w tej sprawie ma zapaść w wkrótce.

Ja akurat nie będę płakał po tym programie. Nie moje klimaty :jupi: Zatem jestem gotowy niebawem ujrzeć coś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem w kontekście odejścia Tadli i Sekielskiego o trudnej sytuacji finansowej ITI. I takie decyzje mogą być tego pokłosiem,bo zarówno Taniec z Gwiazdami jak i "You Can Dance" to nie są tanie formaty, podejrzewam,że programy takie jak właśnie szef kuchni czy Surowi rodzice są tańsze w produkcji ,a mogą przynieść podobne zyski i udziały w oglądalności. Zresztą widać,że programy typu właśnie gotowanie,poradnikowe są coraz popularniejsze i powoli te formaty są przenoszone z kanałów tematycznych do tych ogólnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak "milion w minutę",także Majewskiego ma nie być,więc naprawdę trzeba przyznać,ze ramówka TVN zmieni się i to nie będą kosmetyczne zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zamiast you can dance tvn będzie pokazywał w środy na przemiennie top model wiosną i masterchef jesienią
Akurat już wiadomo, że Masterchef będzie w niedzielne wieczory - prawdopodobnie o 20:00, bo Surowi Rodzice mają być dopiero na wiosnę, więc to z tym programem raczej będzie przemiennie.
Czytałem w kontekście odejścia Tadli i Sekielskiego o trudnej sytuacji finansowej ITI. I takie decyzje mogą być tego pokłosiem' date='bo zarówno Taniec z Gwiazdami jak i "You Can Dance" to nie są tanie formaty[/quote']Akurat formuła TzG się wyczerpała, bo chętnych gwiazd do występów brakowało już w poprzedniej edycji.
Majewskiego ma nie być' date='więc naprawdę trzeba przyznać,ze ramówka TVN zmieni się i to nie będą kosmetyczne zmiany.[/quote']Majewski w jednym z ostatnich wywiadów powiedział, że pracuje nad nowym programem do jesiennej ramówki TVN.
kiedyś na tvn był fajny serial ''kryminalni'' to z niego zrezygnowano ' date='a teraz ''julie'' i inne bzdety.[/quote']Z pewnych rzeczy rezygnuje się jak są popularne, a nie jak wtedy, gdy już na prawdę nikt nie chce tego oglądać. Trzeba zejść z klasą, a nie bez.

P.S. Ważne, że Grycanki nie będą miały własnego show

http://tvnfakty.pl/grycanki_z_wlasnym_show

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Ważne, że Grycanki nie będą miały własnego show

http://tvnfakty.pl/grycanki_z_wlasnym_show

 

Ja też się cieszę, bo gdyby to się potwierdziło, to już naprawdę nie wiedziałbym jak w sposób wyważony i w miarę grzeczny (a nie chcę nigdy nikogo obrazić, nawet jak się z nim nie zgadzam) ocenić Pana Edwarda Miszczaka.

 

Niby człowiek wykształcony, historyk, znawca kina, a kieruje "TVN" moim zdaniem coraz bardziej w stronę "MTV" i "VIVA Polska", po zapowiadanych zmianach, a powinien moim zdaniem iść w stronę "Polsatu" i trochę (chociaż o wiele mniej, niż kiedyś) "TVP", czyli bardziej urozmaicić ramówkę, dać koncerty, festiwale, filmy dokumentalne, a nawet wybrane mecze "LM" i "LE", a nie opierać wszystko na "showach" !

 

"TVN" bardzo mi się podobał dopóki miał na niego jeszcze jakiś wpływ Pan Mariusz Walter ("TVN" był dla mnie wtedy czymś a la "Sky One" z początku lat 90-tych :D ), ale później oceniam go już tylko gorzej niestety i gdyby nie Agnieszka Cegielska ( :D ), to pewnie w ogóle bym tej stacji już nie oglądał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem to już wszędzie. Tłumaczenie Edyty Olszówki kompletnie nie pasuje do sytuacji - pasowałoby, jakby serial był kasowany po pierwszym sezonie, a nie po czwartym. Olszówka nie jest wiarygodna. Czekam na potwierdzenie/zaprzeczenie informacji przez TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...