Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej piętnować człowieka zza smartfona/komputera nie znając tej osoby w ogóle. Było tak jak @wislok napisał. Poza tym jeśli kobieta sama wychowuje dziecko to nie tak łatwo odciąć się od pracy, która pozwala na godne zarobki. Nie myśli się do końca o sobie tylko właśnie o dziecku. Tylko większość sprawdza to do prostej konstatacji, że jak gwiazda to na pewno kasy ma full i jeszcze raczy mieć jakiś problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pani Ania dotychczas większość co robiła na swoich social mediach to pokazywanie iluśtam zagranicznych podróży rocznie, najczęściej w kierunkach gdzie leci sie kilkanaście godzin w jedną stronę i płaci kilkanaście tysięcy za bilety i pobyt od osoby, to taki, a nie inny odbiór jej obecnych wypowiedzi ze strony niektórych komentujących mnie nie dziwi ;).

Zwłaszcza jeśli chodzi o narzekanie na zarobki.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kiler napisał(a):

Poza tym jeśli kobieta sama wychowuje dziecko to nie tak łatwo odciąć się od pracy, która pozwala na godne zarobki.

Tylko w przypadku tej Pani telewizja to nie jedyne i nie najważniejsze źródło dochodu. Zatem nie przemawiają do mnie argumenty że bała się stracić pracę.

Co najwyżej mogła uszczuplić swoje zarobki.

1 godzinę temu, wislok napisał(a):

domyslam się do czego pijesz, roznice sa zasadnicze, tu mamy osobę z imienia i nazwiska, a nie anonimową postać, ktorej zeznania nie sposób zweryfikować

Anonimowość nie jest przypadkowa. Powód jest dokładnie ten sam, chodzi o to aby ludzie Ci nie byli zaszczuci przez otoczenie i hejt w sieci i aby nie dochodziło z tego powodu do tragedii, takiej jak w przypadku syna posłanki.

Poza tym mobbing zgłasza się przede wszystkim do PIP, publiczne ogłaszanie mobbingu jest świadomym działaniem i trzeba się liczyć z konsekwencjami takiej decyzji w postaci różnych opinii.

Jeśli stacja po mobbingu się uderzyła w piersi, tym bardziej nie widzę powodu, aby ten temat ciągnąć przez tyle czasu. Publiczne piętnowanie nadawcy miałoby sens, gdyby sprawa była zamiatana pod dywan.

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Wątki poruszane przez większość komentujacych sa w mojej ocenie kompletnie nieistotne. Akurat ta sprawa jest przejrzysta jak rzadko która. Osoba mowi, ze byla mobbingowana, druga strona to potwierdza i mówi, ze konsekwencje zostały wyciągnięte, co oznacza tyle, że Anna Wendzikowska zgłosiła sprawę  znacznie wczesniej i w wyniku wewnetrznego postępowania firma  potwierdziła wiarygodność tych zarzutów . Anna Wendzikowska co podkreślila juz na instagramie upubliczniajac sprawę  ujawnila ta sprawę w interesie spolecznym by pomoc innym mobbingowanym w roznych, podkreślam roznych miejscach pracy. 

To czy Anna Wendzikowska ma dużo pieniedzy czy nie, prowadzi taki, a nie inny styl życia nie ma dla mnie znaczenia, jesli byla mobbingowana to jest to po prostu złe. Czytalem pierwszy post na instagramie gdy sprawa zostala ujawniona przez nią i nie odebralem tego jako atak na TVN i stygmatyzowanie akurat tego pracodawcy. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wiemy, że w twojej ocenie to wszyscy poza TVN są fantastyczni, ale tak kolorowo nie jest. Fakty (a nie twoje oceny) są takie, że czerpała z tego korzyści pracując w TVN przez całe lata. Nie przeszkadzał jej mobbing, nie pomagała wtedy innym mobbingowanym. Pluje teraz na stacje i mało tego na kolezanki bo zajęły jej miejsce a przecież ona była taka biedna i skrzywdzona. No jak mogły? Ano mogły i robią to samo co ona. Godzą się na takie traktowanie no bo kasa. Jak koleżanki wyrzucą to też stacja będzie be. No, ale teraz nie robimy nic i siedzimy cicho bo jest dobrze. Jakie to słabe. 

 

A sprawa planu M jak miłość nadal nie jest poruszana. Aaa, bo to nie TVN. 🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, wislok napisał(a):

Wątki poruszane przez większość  Anna Wendzikowska co podkreślila juz na instagramie upubliczniajac sprawę  ujawnila ta sprawę w interesie spolecznym by pomoc innym mobbingowanym w roznych, podkreślam roznych miejscach pracy. 

W interesie społecznym mogła pomóc nie oczerniając swojego byłego pracodawcy, skora sprawa wyjaśniona i stacja do błędów się przyznała. Mogła edykować w mediach społecznościowych czym jest mobbing, jak się przed nim bronić. Wybrała inną drogę, dlatego do mnie to nie przemawia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Kto chce bez zacietrzewienia przeczytać mój post to widzi zupełnie inne rzeczy. Tu Tvn zasluguje na pochwały, widac, ze komorki antymobbingowe działają, skoro bylo dochodzenie i wyciągnięte konsekwencje. 

Możliwe, ze w MTL( producent serialu)  takich dzialan antymobbingowych nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok
13 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

W interesie społecznym mogła pomóc nie oczerniając swojego byłego pracodawcy, skora sprawa wyjaśniona i stacja do błędów się przyznała. Mogła edykować w mediach społecznościowych czym jest mobbing, jak się przed nim bronić. Wybrała inną drogę, dlatego do mnie to nie przemawia. 

Przepraszam Cię, ale nie jest obowiazkiem ofiary mobbingu dbać o wizerunek swojego pracodawcy, u ktorego doznala krzywdy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok
58 minut temu, Ipo napisał(a):

Fakty (a nie twoje oceny) są takie, że czerpała z tego korzyści pracując w TVN przez całe lata.

Te korzyści , które czerpała to rozumiem wynagrodzenie za pracę jaką wykonywała na rzecz swojego pracodawcy . 

Godzinę temu, Ipo napisał(a):

Nie przeszkadzał jej mobbing, nie pomagała wtedy innym mobbingowanym

Masz coś na potwierdzenie swoich zarzutów czy oskarżeń? Sprawa nie jest nowa, nie słyszałem by jacyś inni pracownicy zarzucali Annie Wendzikowskiej,że nie dostali od niej pomocy(raczej od tego są inni w takiej firmie ,a nie inny pracownik ) . Pod wpisem instagramowym Pani Anny Wendzikowskiej pojawiły się za to słowa wsparcia od pracowników TVN ze śniadaniówki  . Pomogła zgłaszając sprawę mobbingowania i doprowadzając do tego, że osoby odpowiedzialne za mobbing już nie pracują w TVN. 

Godzinę temu, Ipo napisał(a):

Pluje teraz na stacje i mało tego na kolezanki bo zajęły jej miejsce a przecież ona była taka biedna i skrzywdzona. No jak mogły? Ano mogły i robią to samo co ona. Godzą się na takie traktowanie no bo kasa

Jeśli pracodawca ma coś na sumieniu to należy to wziąć na klatę(TVN to zrobił po upublicznieniu sprawy nie ciągnąć sprawy w nieskończoność dając paliwo do ataku na ofiarę mobbingu,że zmyśla, kłamie, chce się wylansować)  . Czytając komentarze tutaj  wychodzi,że największą winą jest ujawnienie ,że mobbing miał miejsce w TVN ,a nie sam fakt ,że takowy miał miejsce

Ponadto podkreślam raz jeszcze Anna Wendzikowska sama odeszła z "DD TVN" , więc nie może i nie ma pretensji(nigdzie nie spotkałem ataku personalnego na obecnych pracowników programu) ,że ktoś teraz robi rzeczy, która ona robiła. 

Na koniec mam nadzieję, że wbrew temu co twierdzisz w TVN obecnie nie ma takiego traktowania jakiego doświadczyła Anna Wendzikowska . 

 

18 minut temu, Ipo napisał(a):

Zrobię show jak już odejdę.

Podkreślę jeszcze raz Anna Wendzikowska zgłosiła sprawę  znacznie wcześniej i w wyniku wewnętrznego postępowania firma  potwierdziła wiarygodność tych zarzutów . To, że upubliczniła sprawę już po odejściu z TVN nie oznacza, że powiedziała o niej pierwszy raz. Gdyby tak było jak twierdzisz to TVN wszczął by postępowanie wyjaśniające , powołał specjalną komisję ,a nie w tym samym dniu pod wpisem Anny Wendzikowskiej potwierdził, że opisywane przez nią sytuacje , czyli mobbing miał miejsce i osoby, które się jego dopuściły nie pracują już przy programie. 

Tutaj potwierdzenie  , ten wpis i reakcja TVN. 

https://www.instagram.com/p/CjL4978N9qT/c/17947594250245314/?hl=pl 

 

 

Cytat

 

Aniu, Twój wpis poruszył bardzo wiele osób.
W redakcji DDTVN zdarzały się niestety zachowania, które nie powinny były mieć miejsca w dobrze zarządzanej, przyjaznej firmie jaką chcemy, żeby był TVN.
Po otrzymaniu Twojego listu, wprowadziliśmy sporo zmian organizacyjnych i personalnych.
Przytoczone przez Ciebie sytuacje nie powinny były się nigdy zdarzyć i zrobimy wszystko, żeby się nie powtórzyły.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodzi mi o korzyści z bycia znaną, o zaproszenia na imprezy, o bywanie na ściankach, o to że teraz dzięki temu są współprace na Insta.

 

A gdzie masz jakieś wyznania kolegów czy koleżanek którzy mówią, że im pomogła? Nie ma? No to śmiem twierdzić, że wtedy dbala o własny tyłek tylko.

 

Jeszcze raz zapytam dlaczego nie robiła tego szumu medialnego 10 lat temu? Jest dla mnie totalnie niewiarygodna, zwykła lanserka. Kolejna która chce zabłysnąć bo cicho się o niej zrobiło. Takie jest moje zdanie.

 

Jeszcze podkreślę, że jak najbardziej uważam że był mobbing w TVN, a chodzi mi tylko o samą Wendzikowską która teraz buduje sobie jedynie zasięgi. Tyle o celebrytce z mojej strony. Nawet wislok nie chce mi się zbytnio czytać tych twoich przydługich wywodów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Z tego co mi się wydaje kończąc temat to gospodarz programu decyduje o tym kogo zaprasza i jakie z nim tematy porusza. 

Anna Wendzikowska ma prawo o tym mówić tyle ile chce. Spekulowac o pobudkach nie będę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy trend w "Faktach"? W programie niezależnymi ekspertami były osoby związane z polityką. W "Wiadomościach" ekspertem jest radny z PIS (prof. Mieczysław Ryba), więc "Fakty" nie chciały być gorsze. 

https://teleshow.wp.pl/fakty-pokazaly-paski-wiadomosci-to-reakcja-na-pismo-biskupow-6894533783608096a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2023 o 10:37, Pihał102 napisał(a):

Nowy trend w "Faktach"? W programie niezależnymi ekspertami były osoby związane z polityką. W "Wiadomościach" ekspertem jest radny z PIS (prof. Mieczysław Ryba), więc "Fakty" nie chciały być gorsze. 

https://teleshow.wp.pl/fakty-pokazaly-paski-wiadomosci-to-reakcja-na-pismo-biskupow-6894533783608096a

 

Ja czekam, aż stałymi ekspertami będą w "Faktach" dziennikarze "Gazety Wyborczej" czy Onetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Drugi sezon „Skazanej” po trzech pierwszych tygodniach emisji ogląda w TVN średnio 761 tys. widzów, o 181 tys. oglądających więcej niż pokazywana w poprzednich tygodniach w tym pasmie produkcja „Chyłka - Oskarżenie” - wynika z raportu wirtualnemedia_pl.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/serial-skazana-drugi-sezon-tvn-ogladalnosc-nowe-odcinki-trzeci-sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wislok napisał(a):

Co to ma do rzeczy? 

Bardzo dużo. Oszustka oskarża o to, że ktoś kłamie na jej temat. Sama niech najpierw przeprosi tych którym wciskała kity nie informując, że to tylko reklama produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...