Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy do ramówki TVNu powrócą "Horrory w środowe wieczory". Jak na razie nie spotkałem się z żadną wzmianką na ten temat, ale mam nadzieję, że horrory powrócą, bo niezły był pomysł z tym, żeby każdego tygodnia pokazywać o tej samej porze takie filmy. No może dzień tygodnia nie najlepszy, wolałbym, np. w piątki po Superkinie około godziny 23.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kupno Fringe to świetny krok! Fringe to ostatnio chyba jeden z najlepszych seriali. Jesienią w USA drugi sezon, my nie będziemy jednak w tyle :) Ciekawe, jak będzie wyglądać pora emisji tego serialu. 1 sezon liczy sobie 18 odcinków i na pewno nie trafi do pasma wtorkowego (które jest zajęte przez Californication i Dextera).

 

Kolejne zagraniczne seriale: Dexter i Californication to wielkie hity amerykańskiego Showtime, oba liczące miliony widzów na całym świecie. 4 sezon Dextera w USA startuje we wrześniu, miejmy nadzieje że TVN wykupi prawa do niego (2 sezon "Dextera"został wyemitowany w lutym b.r.). 3 sezon Californication startuje w USA również we wrześniu (1 sezon tego świetnego serialu TVN emitował w listopadzie zeszłego roku).

 

A co do TVN-owskich produkcji to bardzo czekam na "Naznaczonego". Wreszcie!

 

Ciekawi mnie też jak będzie wyglądał film promujący nową ramówkę TVNu na jesień. Patrząc na poprzednie filmy promujące możemy być pewni, że i teraz TVN stworzy świetny film fall promo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Californication ma być od jesieni emitowane po Superkinie. Troche szkoda, bo wtorkowe wieczory były chyba najfajniejsze z całego tygodnia(choć drugi sezon 39 i pół był moim zdaniem słaby). Dobrze, że Kuba powraca bo co pół roku ktoś przepowiada zdjęcie go z ekranu.

 

"Klubu szalonych dziewic"

A czy produkcja nie została przerwana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Californiaction po Superkinie, to zły pomysł, ponieważ filmy w piątek kończą się około 22.30, a serial z Duchovnym może być emitowany dopiero po 23 czyli albo filmie będzie jeszcze jakiś serial albo powtórka program rozrywkowego, albo dadzą jeszcze jeden film a Californiaction będzie leciał dopiero po północy.

Co do "Klubu Szalonych Dziewic" to pomyliło się Ci z "Grzeszni i bogaci" które na początku miały się nazywać Cierniste Wzgórza i na początku stacja uznała że widzą się nie spodoba, serial miał nie być pokazywany w TVN, ale jednak widać że zdecydowali się umieścić go w jesiennej ramówce.

 

Co do jesiennej ramówki to czekam na : Naznaczonego (tylko jeśli ten serial ma skupiać uwagę mężczyzn to środa gdzie jest LM , to chyba zły wybór) na pewno zobaczę ten serial z Kasprzykowskim i Stużyńską, kolejną edycję Mam Talen , Tzg czy Szymka i Kubę. Mam nadzieję również że ostatni sezon Teraz albo Nigdy, oraz 39 i pół będzie lepszy niż poprzedni.

 

Jak ktoś wspomniał wcześniej również nie mogę się doczekać wiosennej ramówki gdzie zadebiutuję "Jabłko Adama"

 

PS. Mam nadzieję że TVN nie skończy pokazywać w połowię 10 sezon Friends!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że pierwsze polskie filmy z serii Prawdziwe Historie zobaczymy już jesienią. Planowana jest premiera "Laury" i jeszcze jednego filmu. Wątpliwości ramówkowych jest jak widać więcje, w pewnym momencie nawet Majewski wylądował we wtorek, tkaże chyba trzeba poczekać na wiadomości z biura reklamy. Zdziwiłem się, że Grzeszni i bogaci wylądowali w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już teraz na TVN można zobaczyć krótkie zwiastuny "Sumienie nie da o sobie zapomnieć". Mają oczywiście związek z serialem "Naznaczony". Są świetnie zrealizowane, mają mroczny klimat (wcześniej myślałem, że jest to zwiastun jakiegoś horroru!). Woda płynąca po szybach do tyłu, P. Adamczyk wycinający z papieru sylwetkę człowieka w kapeluszu... Dreszcze przechodzą! (Polecam przejrzeć YouTube)

 

Dzisiaj w Faktach po 19:20 można było obejrzeć newsa o nowościach jesiennych w TVN. Pokazano fragment konferencji TVNu o nowej ramówce, kilka występów w programie "Mam Talent", nową edycję TZG, można było też obejrzeć kilkanaście scen z serialu "Naznaczony". I chyba właśnie "Naznaczony" wywarł na mnie największe wrażenie - oszałamiające sceny, poza tym świetne logo serialu (czołówka będzie niesamowita)!

 

Naznaczony już 9 września o 21:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pokona torrentów i rapidsharów :?

Co innego różne torrenty i inne sieci p2p, gdzie dany odcinek mamy kilka godzin po premierze, a co innego gdyby polskie stacje emitowały amerykańskie seriale tak jak np. stacje ze Skandynawii, Niemiec czy UK. Czyli góra 2 - 3 miesiące po premierze.

 

Sam chętnie korzystam z nScreen gdzie niektóre seriale są tydzień po premierze w USA, ale to tylko kropla z całego morza seriali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fringe rok po premierze w USA :lol: . W tym czasie to ja już drugi sezon będę oglądał.

 

Ale gdyby nie było torrentów/RS lub innych źródeł wymiany plików to nic byś nie obejrzał.

Nie każdy ma czas na ściąganie seriali lub filmów i nie każdy też chce to robić.

 

TVN kupuje chyba właściwie najlepsze seriale, no może Polsat ze swoim CSI: NY jest jeszcze coś wart. Reszta, dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fringe rok po premierze w USA :lol: . W tym czasie to ja już drugi sezon będę oglądał.

 

Ale gdyby nie było torrentów/RS lub innych źródeł wymiany plików to nic byś nie obejrzał.

Fringe obejrzałbym na Pro7.

Reszte na AXN, FOXlife lub też innych zagranicznych stacjach.

 

TVN kupuje chyba właściwie najlepsze seriale, no może Polsat ze swoim CSI: NY jest jeszcze coś wart. Reszta, dno.

Jest masa świetnych seriali, których żadna telewizja w Polsce nie emituje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CSI? Rajcowało mnie to, ale tak naprawdę to tlyko Las Vegas jest na jakimś poziomi. Miami to Horatio i jego okulary plus fajne aktorki. W NY mają miliony nieziemskich gadżetów, choć tu jest chyba najlepszy zespół. Jesienią TVN pokaże kilka fajnych filmów, więc może czasem poglądam Superkino. Ale jeśli reklamy będą trwały długo to rezygnuje. Choć kiedyś mieli gest, i Szeregowca Ryana dało się oglądać.

 

A tak sobie myśle, czy nielepije bło by gdyby Frige leciał odrazu po Naznaczonym, gatunkowo to seriale podobne więc fani byli by wniebowzięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli korzystasz z TVN SD z satelity lub z kablówki, która ma na 99% ten sam sygnał, to muszę Cię zmartwić. TVN-y tematyczne mają flagę WSS i ładnie obraz się rozszerza na pełny ekran. TVN SD jest nadawany ciągle w 4:3 z czarnymi pasami góra dół. Ramówka TVN obfituje w programy 16:9, ale jest jak jest.

Rozwiązanie:

1. TVN SD 16:9 DVB-T

2. TVN HD z eNki lub kablówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Twórcy poniedziałkowego "Teraz my" trochę się rozczarowali. Widzowie również. Szumnie zapowiadane tajne nagrania z zamkniętego kongresu PiS nie okazały się niczym rewelacyjnym. Prowadzący spodziewali się, że Beata Kempa będzie brutalna, tak jak np. w komisji śledczej lub w poprzednich wystąpieniach telewizyjnych i prowadzący będą mogli to wykorzystać. A tu figa. Beata Kempa była opanowana, uśmiechnięta i łagodziła obyczaje. Stworzyła taką atmosferę, że Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski spotulnieli jak baranki bo głupio im była napadać na bardzo miłą i uśmiechniętą kobietę. Beata Kempa mnie bardzo zaskoczyła swoim zachowaniem bo to co prezentowała wcześniej w innych programach mocno odbiegało od jej poniedziałkowego wystąpienia w Teraz my. I zmieniła wizerunek na zdecydowany plus. Mocno im popsuła koncepcję.

"Teraz my" już od dwóch tygodni nie jest emitowany w TVN 24. Od września Dogrywka pojawiła się tylko raz.

 

Nie chcę by ten post został uznany za polityczny bo nie taki był mój zamysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie program jest słaby, a jest tak dlatego iż prowadzący są naprawdę kiepscy :/ Wmawiają gościom przeróżne bzdury, a gdy dostaną konkretną i rzeczową odpowiedź z ich strony (nie pomyśli prowadzących oczywiście) to zaczyna panować cisza. Nie trwa ona jednak długo, gdyż po chwili znów zaczynają klepać swoje, jakby w ogóle nie słuchając odpowiedzi. Jednym słowem - porażka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często zdarza się, że obrażają swoich gości, atakują. To nie tak powinien wyglądać obiektywne i dociekliwe dziennikarstwo. Do tego programu przychodzą goście. Jak do ich domów przychodzą goście to też ich tak atakują. Jeśli się inteligentnie zada pytanie to gość się sam skompromituje. Ale tu potrzebna jest inteligencja a nie krzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe zwierzenia pracownika SMS

http://miasta.gazeta.pl/bydgoszcz/1,893 ... ymona.html

Ale "Szymon Majewski Show" to czysty, bezideowy pragmatyzm. Efekt badań rynku, z których wynikło, że w poniedziałek wieczorem ileś milionów Polaków chce się rozerwać. Jego sztuczność polega na tym, że jedynym kryterium, jakim kierują się jego autorzy, jest to, czy spodoba się on statystycznemu mieszkańcowi miasta powyżej 100 tys. mieszkańców. Nie liczy się przekaz, jakość i wizja, liczy się wyłącznie telewizja.

To odnosi się do wszystkich produktów TVN-u. Tutaj widzę podobieństwo do PO. Tam tez wszystko jest podporządkowane badaniom sondaży i PR.

 

Bo w TVN wszystko podporządkowane jest machinie promocyjnej. "Dzień Dobry TVN" promuje Szymona, Szymon promuje "Kochaj i tańcz", a "Kochaj i tańcz" ma premierę w należącym do ITI Multikinie. W takich warunkach nie ma miejsca na wizje autorskie, kiedy wszystko, co robisz, ozdabiane jest firmowym logo.

 

To mi się podoba

Szkoła nie uczy myślenia, a telewizja stępia zmysły. Pokolenie wychowane na Majewskim i Ani Mru-Mru rozumie wyłącznie żarty najbardziej oczywiste i dosadne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic odkrywczego. Telewizja prywatna nastawia się na zyski? No niesamowite. Promocja "Kochaj i Tańcz" w DDTVN, SMS? A co, mieli promowac filmy Polsatu, TVP? Ja SMS już od dawna nie oglądam. Wolę obejrzeć Kubę, bo bardzije interesuje mnie rozmowa z gośćmi. "Rozmowy w tłoku" też już mnie nie śmieszą jak kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odnosi się do wszystkich produktów TVN-u. Tutaj widzę podobieństwo do PO.

To odnosi się do każdej stacji komercyjnej, która wie jak odnieść na rynku sukces. Nic w tym dziwnego. I bez osobistych wycieczek politycznych bo do każdej innej partii politycznej również. Jak jakaś partia polityczna nie chce wygrać wyborów to nie jest partią. Jakoś wygrać je musi i od tego jest promocja, PR itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...