Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ostatnia dobra ramówka TVN - jesień 2008 .

 

Twarzą w twarz

Milionerzy

Teraz albo nigdy

Na Wspólnej

Kuba Wojewódzki

Taniez z Gwiazdami

Szymon Majewski Show

You Can Dance

Niania

Mam Talent

Brzydula

 

 

W porównaniu z tamtym rokiem, teraz na TVN nie ma zupełnie nic

Edytowane przez Sorek21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie TVN skończył się w 2012 roku, kiedy to zrezygnowano z Szymona Majewskiego, na którego się czekało z zapartym tchem. Zresztą TVN zaczął się psuć wiosną 2015 roku, kiedy to wprowadzono gorszą moim zdaniem kontynuację ''Mamy Cię!'' lecz nie z Szymonem Majewskim, a z duetem ''Mam Talent'' Prokop i Hołownia, który według mnie nie był taki sam jak to było w przypadku Szymona (bo Szymon robił to dużo lepiej od Prokopa i Hołowni).

 

Jeśli chodzi o seriale TVN, to bardzo mi się podobały seriale, które szybko niestety schodziły po jednym sezonie, a były bardzo dobre - mam na myśli ''Naznaczony'' i ''Układ Warszawski''. Także lubiłem oglądać seriale ''39 i pół'', ''Przepis na życie'' i ''Lekarze'', lecz ten ostatni serial zaczął się psuć po uśmierceniu Małaszyńskiego (jeszcze to lubiłem pasmo 17:55 w latach 2008-2012, w którym to leciały seriale ''BrzydUla'' i ''Prosto w serce'' - za ''Majką'' i ''Julią'' jakoś nie przepadałem).

 

Moim zdaniem TVN potrzebuje nowego Dyrektora Programowego, bo Edward Miszczak już się po prostu wypalił i dla mnie to powinien on przejść na emeryturę - ktoś nowy z dużymi pomysłami powinien przejąć stery Miszczaka w TVN-ie.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 września TVN wyemituje o godz. 22:30 ''Roast Michała Szpaka'':

http://www.tvnfakty.pl/roast_michala_szpaka_w_tvn


Wywiad z Piotrem Kraśko, w którym m.in. powiedział że nie zastanawia się nad prowadzeniem głównych ''Faktów'', gdzie także powiedział iż strasznie mu się podoba prowadzenie ''Faktów z Zagranicy''. Kraśko w wywiadzie za mocno przesadził chwaląc TVN, którym się wręcz ''zachwyca'':

http://www.tvnfakty.pl/piotr-krasko-wywiad.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przesadził... moim zdaniem nie, po prostu z tego wywiadu wynika, że Kraśko jest bardzo zadowolony z obecnej pracy, sprawia mu to frajdę, więc nic dziwnego, że chwali swoje miejsce pracy. Zresztą tutaj nawet widać, że nie ma u Kraśki chęci "zhejtowania" TVP za wszystko, że dobrze wspomina ćwierć wieku pracy na różnych stanowiskach w telewizji publicznej, ale teraz ma nowy etap kariery i bardziej zajmuje się swoim programem, a nie tym, jak wygląda program, któremu szefował wcześniej.

Bardzo trafne są też słowa: "Każdy powinien robić to, co sprawia mu frajdę.", czy też "To nie ma znaczenia, czy nas ogląda dziesięć osób, czy cztery miliony. Program trzeba przygotowywać tak samo dobrze i tak samo się starać." Wiem, może to są banały, ale myślę, że warto o takich rzeczach przypominać.

Zresztą, ja Kraśkę bardzo cenię, widać w jego pracy autentyczną frajdę i pasję. Gdy czasem rano jest w charakterze gościa w TVN24 BiS, to nie jest to tylko zwykłe sprawozdanie dziennikarza z kampanii wyborczej w USA, tylko że to opowieść człowieka, który faktycznie się tym interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że pojawienie się Pana Kraśki podniosło znacznie poziom w "TVN" (nawet Pani Kinga Rusin w duecie z nim stała się bardziej sympatyczna :-)  ) .

 

A zmieniając temat są już jakieś pewne informacje jak to będzie wszystko wyglądało po 3 listopada, tzn. chodzi mi o to czy wersje SD kanałów TVN zostaną całkowicie zlikwidowane, czy przejdą tylko na "MPEG4", bo mi się wydaje po ruchach, które robią w ofercie "Smart HD+", że całkowicie je wyłączą i wprowadzą wersje HD tych kanałów, które jeszcze w tej jakości nie nadają???

Edytowane przez Frazes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przesadził... moim zdaniem nie, po prostu z tego wywiadu wynika, że Kraśko jest bardzo zadowolony z obecnej pracy, sprawia mu to frajdę, więc nic dziwnego, że chwali swoje miejsce pracy. Zresztą tutaj nawet widać, że nie ma u Kraśki chęci "zhejtowania" TVP za wszystko, że dobrze wspomina ćwierć wieku pracy na różnych stanowiskach w telewizji publicznej, ale teraz ma nowy etap kariery i bardziej zajmuje się swoim programem, a nie tym, jak wygląda program, któremu szefował wcześniej.

Bardzo trafne są też słowa: "Każdy powinien robić to, co sprawia mu frajdę.", czy też "To nie ma znaczenia, czy nas ogląda dziesięć osób, czy cztery miliony. Program trzeba przygotowywać tak samo dobrze i tak samo się starać." Wiem, może to są banały, ale myślę, że warto o takich rzeczach przypominać.

Zresztą, ja Kraśkę bardzo cenię, widać w jego pracy autentyczną frajdę i pasję. Gdy czasem rano jest w charakterze gościa w TVN24 BiS, to nie jest to tylko zwykłe sprawozdanie dziennikarza z kampanii wyborczej w USA, tylko że to opowieść człowieka, który faktycznie się tym interesuje.

Ceniłbym go gdyby nie firmował tych manipulacji, kłamstw i tego jawnego sprzyjania jednej opcji politycznej. Także prowadząc wywiady było widać z kim sympatyzuje, nie starał się nawet tego ukryć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Roaście Michała Szpaka wystąpią m.in. Beata Tadla, Michał Figurski, Tomasz Oświeciński czy Hubert Urbański. Roast poprowadzi Michał Kempa:

http://www.planeta.fm/Polecamy/Newsy/Kolejny-roast-w-TVN.-Kto-tym-razem-zostanie-wysmiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Roastu Michała Szpaka pojawi się także drugi Roast Kuby Wojewódzkiego, w którym pojawią się Beata Tadla, Robert Biedroń, Michał Szpak i Michał Figurski:

http://teleshow.wp.pl/title,Roast-Kuby-Wojewodzkiego-w-2-serii-pojawia-sie-Tadla-Szpak-Biedron-i-Figurski,tpl,3,wid,18477314,wiadomosc.html?ticaid=1179ae&_ticrsn=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna kompromitacja tej stacji. 

 

Nie rozumiem gdzie tu kompromitacja, to pewnie decyzja biznsowa ze przesuwaja na pozniejszy termin. A co do programu to nie mam złudzeń ze będą tam aktorzy np z Trudnych spraw, Szpitala itd i ze bdzie lecial ze scenariusza. Chyba jestes jakims hejterem tvn. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...