Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Starczy już tych informacji tutaj o panu Kuźniarze. Nie o nim jest niniejszy wątek, tylko o stacji TVN. Podobnie z wróżbitą Maciejem. Sprawa ta również nie ma żadnego związku z samą stacją TVN.

 

Proszę zatem trzymać się właściwego tematu. Kolejne posty niezwiązane z tematem niniejszego wątku będą od razu trafiały do Kosza :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Sołtysik wraca do ''Dzień dobry TVN''. Od września będzie prowadził program z Anną Kalczyńską:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/andrzej-soltysik-wraca-do-dzien-dobry-tvn-zastapi-jaroslawa-kuzniara

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj obejrzałem sobie ten program "Czarnobyl. Wstęp wzbroniony", wyemitowany wczoraj przez stację TVN o godz. 20:55, o czym już wcześniej tutaj wspominałem. :) Nawet mi się podobał. :) Fajnie było zobaczyć, jak ta elektrownia wygląda w środku. Do tej pory widziałem to tylko na zdjęciach w Internecie. A TVN pokazał to na filmie, nawet z "przewodnikiem" tam pracującym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie? Czy TVN stać na taki ruch, jak wykupienie od Amazon całej serii The Grand Tour? Bo raczej wątpię, żeby brali od BBC nową serię Top Gear... A fajnie byłoby obejrzeć nowy program Clarksona, Maya i Hammonda w polskiej telewizji, a nie tak jak reszta nie wytrwałych, stałych klientów torrentów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję :) Skoro przed wejściem BBC do Polski, to na TVN Turbo były nowe odcinki Top Gear, a później niedawno zaczęli powtarzać ostatnie sezony. Wątpię, żeby BBC Worldwide to kupiło na kraje bez Amazona. Szczególnie, że na BBC BRIT nie możemy nawet zobaczyć innych edycji Top Gear, np. z Francji, Włoch, Korei Południowej. A wiadomo jaka jest popularność Wielkiej Trójcy w Polsce, jak i starego dobrego Top Gear (nie mówię o tych nowych dziwnych odcinkach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oglądałem dzisiaj powtórkę "Projekt: Lady" i muszę przyznać, że to całkiem znośny program. Oczywiście to jest jakoś reżyserowane i montowane tak, aby to dramatyczniej wyglądało, jak na przykład cała akcja z kolczykiem w uchu, rozbita na 2 części. Ale jako taki lżejszy program, oglądany dla rozluźnienia, to całkiem fajnie to wygląda. Wybrano głównie imprezowiczki do tego programu, więc dalej może być zabawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę żałosne jest to nachalne puszczanie starych filmów z bliźniaczkami Olsen na tym kanale. W przypadku letniej ramówki filmowej TVN mógłby postawić na coś nieco ciekawszego niż ciągle tylko hiciory z Seagalem i Snipesem, znane z kaset VHS i bezwartościowe komedyjki, jak właśnie ta wspomniana.

PS. Nie wiem, czy przypadkiem Anioły na boisku (z Dannym Gloverem i Josephem Gordonem-Levittem w obsadzie) z 1994 roku, który to film niegdyś dystrybuował Disney, dalej nie jest pokazywany z tych samym starych taśm od początku istnienia stacji (pamiętam, że dwa lata temu też emitowano tę pozycję w formacie 4:3).

Edytowane przez DolbyStereo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, kiedy TVN wprowadzi polskie wersje ukraińskich programów ''Damy i wieśniaczki'' czy ''Orzeł i reszka'', które były emitowane na TTV? Moim zdaniem te programy są ciekawe i dziwię się, że Miszczak jeszcze nie kupił licencji na te programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...