Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Stacja TVN jest zadowolona z wyników reality-show „Agent-Gwiazdy”, a piąta seria programu zostanie pokazana prawdopodobnie wiosną 2017 roku - ustalił portal wirtualnemedia_pl. - Decyzja o powrocie do tego formatu po latach nie była oczywista, ale to dobry wybór - tłumaczy nam Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego Grupy TVN.

 

Źródło: http://www.wirtualnemedia_pl/m/artykul/agent-ma-wrocic-do-tvn-za-rok-jestesmy-zadowoleni-z-formatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na "X factor"! Ale czytałem, że to nie będzie "XF" tylko ten beznadziejny show z Szulim w roli prowadzącej. "Aplauz, aplauz" - Tak to się nazywało.

Chciałbym też, żeby powstał drugi sezon serialu "Druga szansa", serial jest naprawdę świetny. Mam nadzieję, że nie skończy tak samo jak "Aż po sufit", bo propozycja jest naprawdę dobra i szkoda by było...

Edytowane przez varsovie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reality-show „Sablewskiej sposób na...” oglądało średnio 726 tys. widzów. TVN w czasie nadawania nowego formatu przegrał walkę o widza ze swoimi głównymi konkurentami. Wpływy z reklam wyniosły 4,13 mln zł.

 

Źródło: http://www.wirtualnemedia_pl/m/artykul/program-sablewskiej-sposob-na-przegral-z-konkurencja-726-tys-widzow-w-tvn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN poprawia przychody dla Scripps Networks. Nie jest tragicznie a może być jeszcze lepiej.

W I kwartale 2016 roku przychody z działalności międzynarodowej wyniosły 121,3 mln dol. (24,1 mln dol. przed rokiem), a zysk 9,8 mln dol. (5,9 mln dol. straty w I kwartale 2015 roku), głównie dzięki przejęciu TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ale ogólnie pojawia się dużo plotek że TVN odpali jakiś muzyczny talent show na wiosnę 2017, to nie jest przypadek. Chociaż ciężko obstawiać czy bedzie to X Factor czy Idol, albo polska wersja Raising Star o ktorej już dawno temu mówiło się ze bedzie w TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była mowa o tym ogolnie w roznych mediach gdy w Mam talent testowano taki system głosowania jaki jest w RS. 

Prosze, powiedzcie mi czy to prawdziwe zdjecie,bo mam watpliwosci, ale mozna sie ze smiechu poplakać. :D
Fotka lata po roznych portalach, ale to moze byc trolling. 
CiBrPL-UUAEOncR.jpg

Edytowane przez dilf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Niemożliwe, przecież głoszą prawdę całą dobę. Zresztą bycie taką osobowością i pełnienie takiej funkcji powinno być celem marzeniem każdego rodaka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rzeczywistości było tak:

oOig1eT.jpg

Co za żałośni ludzie. Żeby zarzucać nieustannie TVN kłamstwa, manipulacje, a potem samemu używać tej metody, którą się podobno tak brzydzą, żeby udowodnić swoje racje. Kompromitacja do kwadratu. Ukradnę, żeby udowodnić ze inni kradną. To jest ta logika?

Edytowane przez widz666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...