Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przewodniczący KRRiT, Jan Dworak, 22 grudnia 2015 r. nałożył na TVN S.A., nadawcę programu TVN, karę w wysokości 60 000 zł w związku z emisją reklamy alkoholu.

 

 

Cytat pochodzi stąd: http://www.krrit.gov.pl/krrit/aktualnosci/news,2186,reklama-alkoholu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowacki odpowiednik naszej Jedynki (czyli po tamtejszemu Jednotka) rozpoczął właśnie emisje serialu "Prawo Agaty" a emitowany jest on tam jako... Správna Agáta

Źródło: https://m.facebook.com/JednotkaRTVS/photos/a.242513072508441.56009.242494279176987/935809323178809/?type=3&_rdr&fbt_id=935809323178809&lul&ref_component=mbasic_photo_permalink_actionbar#s_ac0d99b9c1d73995ae6e06ec48f5441f

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe sprawa, bo my się nie zastanawiamy nad tym, a seriale TVP czy stacji prywatnych też gdzieś tam na świecie pokazują. Ludziom albo się podobają albo mają jakieś uwagi krytyczne. Ale przynajmniej serial żyje dalej, a nie jest tylko w archiwach naszych nadawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosną na TVN-ie nowy program "Sablewskiej sposób na...". Można się domyślić kto będzie prowadził ten program po nazwie. Program będzie prowadzić Maja Sablewska.

Hmm, na TVN Style leciał (leci?) "Sablewskiej sposób na modę". To będzie powtórka z TVN Style czy jakiś inny program?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial Aż po sufit okazał się totalną klapą.

Być może pod względem reklamowym (trudno się dziwić skoro wybrano tak późną godzinę, ja oglądałem z vod albo nagrywałem).

Natomiast serial ten ma bardzo dobre opinie widzów co można sprawdzić choćby na Facebooku, rzadko który serial miał takie opinie. Ponoć przyczyną jest niedogadanie z C.P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z popularniejszych programów rozrywkowych wiosną 2016 roku powróci na antenę TVN. Już niedługo czternastu celebrytów zmierzy się ze swoimi słabościami w samym sercu afrykańskiej przyrody - RPA. Towarzyszyć im będzie, prowadząca program - Kinga Rusin. 
 
Kamila Szczawińska, Hubert Urbański, Antek Królikowski, Dominika Tajner, Joanna Jabłczyńska, Vienio, czyli Piotr Więcławski, Michał Szpak, Macademian, Tomasz Oświeciński, Ewa Halina Rich, Rafał Maślak, Monika Mrozowska, Maciek Sieradzky, Sylwia Szostak - to uczestnicy pierwszej edycji reality show "Agent-Gwiazdy".
 
 
Program "Agent - Gwiazdy" pojawi się we wiosennej ramówce TVN. W premierowej edycji znane osobowości świata show biznesu będą musiały wykonywać zadania i łamigłówki, o których nawet by nie pomyślały w normalnych warunkach. Co więcej, cały czas będą pod czujnym okiem Agenta, który jest pośród nich i będzie starał się utrudniać działania grupy.
 

 

 

Edytowane przez Mr. Orbita
Poza cytatem wymagany jest jakiś własny komentarz - regulamin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może pod względem reklamowym (trudno się dziwić skoro wybrano tak późną godzinę, ja oglądałem z vod albo nagrywałem).

Natomiast serial ten ma bardzo dobre opinie widzów co można sprawdzić choćby na Facebooku, rzadko który serial miał takie opinie. Ponoć przyczyną jest niedogadanie z C.P.

No wlasnie serial byl rewelacyjny jak na poziom tego co sie kreci w Polsce, niepowodzenia tego typu seriali tylko pokazuja ze nie bedzie lepiej. Jezeli sukces odniosly badziewne "Dziewczyny z Lwowa" to tylko pokazuje jak wyglada rynek tv w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...