Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To co piszesz nie jest prawdą, bo TVN o tych porach emitował swoje programy zanim się jeszcze w TVP pojawiły się "ich odpowiedniki"

 

Poza tym sposób układania ramówki zależy m.in. od wyników badań na zlecenie stacji ws. sondowania pór emisji programów (kto, kiedy i jakie audycje częściej ogląda) - chętniej oglądane programy, prognozowane hity stacji są w prime time

Równiez sprawdzone pozycje programowe maja stałą porę emisji

Układanie ramówki nie jest czynnością ad hoc ale wymaga sporego dopracowania, sprawdzania, korekt iprzyzwyczajenia widza do stałych pór emisji (jaki sens miałoby mieszanie co sezon z porami emisji programów, które dobrze sobie radzą w swoim paśmie?)

 

 

 

Warto też zwrócić uwagę, że TVN ma uporzadkowane pasmo choćby o 21:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN woli puszczać swoje badziewne W-11 albo Na Wspólnej w prime-time zamiast puścić jakiś dobry zagraniczny serial albo film. Szkoda słów. Ich prime-time nie zmienił się praktycznie od kilku dobrych lat jesli chodzi o pn-pt. Ciągle tylko te W-11 i Na Wspólnej.

Tylko zauważ, ze pomimo upływu lat te pozycje nadal przyciągają milionową widownię. Poza tym głośno mówiono o tym, że TVN stawia na produkcje własne w swojej ramówce i ja nie widzę w tym nic złego. TVN jest w prime-time od produkcji wlasnych, od filmów jest TVN7. Ja tak to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat przynajmniej ma swoją oryginalną ramówkę a TVN ustawia wszystko pod TVP

Chyba coś pomyliłeś. To raczej TVN ma swoją oryginalną ramówkę, bo stawia na produkcje własne, a nie na powtarzane co kilka miesięcy filmy tak jak Polsat, który ma na tyle mało swoich produkcji, że w zwykłym spocie ramówkowym muszą Wydarzenia reklamować. Zresztą jak spojrzysz na wyniki oglądalności w Prime-time to zobaczysz, że TVN ze swoją ramówką jest najchętniej oglądany (z wyjątkiem okresu, kiedy w Prime time nie ma premier swoich produkcji własnych - o czymś to świadczy, zgadnij o czym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa oprawa graficzno-muzyczna TVN-u bardzo mi się podoba - jest nowoczesna w porównaniu do TVP1 i 2 (oprawę TVP to mógł spokojnie zrobić każdy kto zna się na programach graficznych :lol2: ) oraz Polsatu,ale najbardziej cieszy to że zapowiedzi wróciły do dawnej formuły sprzed wielu lat np. jutro,dzisiaj od poniedziałku do piątku o tej czy o tamtej godzinie i ten wnerwiający programator z tym niby komputerowym motywem muzycznym został wywalony :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kilka dni temu chciałem napisać kilka słów o TVNie, czas znalazłem dopiero dzisiaj. Nowa oprawa graficzna jest według mnie rewelacyjna, w życiu jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Telewizje z zachodniej Europy mogą się dużo uczyć. Szata graficzna jest przejrzysta, spójna, wszystko na swoim miejscu, a ponadto daje wrażenie spontaniczności, dużej bezpośredniości i to mnie wyjątkowo cieszy. Zapowiedzi programów, reklam czy ogłoszeń są dynamiczne, żywe, ale też z pewną dozą spokoju. Jednym słowem: majstersztyk. Pod tym względem TVN bardzo mile mnie zaskoczył.

Teraz trochę o ramówce: tej jesieni TVN bije Polsat na głowę pod wszystkimi względami. Ramówka jest idealnie skonstruowana, programy zarówno nowe jak i dobrze już znane widzom formaty. Z nowych propozycji najbardziej przypadł mi do gustu serial "Wawa non stop", który oglądam bardzo chętnie od pierwszego odcinka. To zupełnie nowa jakość w polskiej telewizji. Poza tym większość programów oglądam właśnie na TVNie (na Polsacie tylko "Świat według Kiepskich", "Trudne sprawy" i "Dlaczego ja?"). Polsatowski TopChef (wprawdzie rządzi się innymi zasadami, więc nie da się za bardzo porównać) jest dużo gorszy od Masterchefa, mimo równie sympatycznych prowadzących. No cóż, ta jesień w telewizji należeć będzie na pewno do TVNu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta filmowa TVN na październik 2013:

 

Carrie / Capitan America: Pierwsze starcie (PREMIERA) / Coś (PREMIERA) / Dom woskowych ciał / Droga bez powrotu / Drużyna potępionych (PREMIERA) / Evan wszechmogący / Idealny facet dla mojej dziewczyny / Ile waży koń trojański / Jonah Hex (PREMIERA) / Komedia małżeńska / Koszmar z ulicy wiązów (PREMIERA) / Król Skorpion 2: Narodziny wojownika / Krucjata Bourne'a / Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'hoole (PREMIERA) / Los Numeros (PREMIERA) / Miss agent / Mroczny rycerz / Nigdy w życiu! / Paranormal Activity II (PREMIERA) / Pożyczony narzeczony (PREMIERA) / Przypadek 39 / Saga ''Zmierzch'': Księżyc w nowiu / Shrek 2 / Shrek trzeci / Step Up 3 / Transformers III (PREMIERA) / Troja / Ultimatum Bourne'a / Wpadka / Zmierzch / Żądła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wyżej pisał, że "Wawa non stop" to nowa jakość. Dla mnie to raczej kolejny krok zmierzający do obniżenia poziomu TVN. "Wawa non stop" co najwyżej może konkurować z "Miłością na bogato" emitowaną na Vivie o nagrodę "Śmiechy internautów". Poza tym bieżące wyniki oglądalności pokazują, że na ten moment ten serial nie cieszy się zbytnim zainteresowaniem. Miał być hit - wyszedł kit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carrie emitują ponieważ w tym roku premiera nowej wersji filmu

Nie dowierzałem i miałem rację. Tego nowego nawet nie mam zamiaru oglądać. Teraz już się nie kręci takich horrorów jak ongiś.

ciekawe co to za film "Przypadek", bo jedyne co znajduje mi na filmwebie pod tym tytułem to film Kieślowskiego, a tego na TVNie raczej nie puszczą :D

Chyba tytuł się nie zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakaś polska nowość fabularna ,,Los numeros"!
Szkoda tylko, że do dosyć żenujący film.
Carrie emitują ponieważ w tym roku premiera nowej wersji filmu

Nie dowierzałem i miałem rację. Tego nowego nawet nie mam zamiaru oglądać. Teraz już się nie kręci takich horrorów jak ongiś.

Zdaje się nie zrozumiałeś. 18 października do kin trafia nowa wersja filmu "Carrie", więc dzień później, 19 października TVN pokaże wersje z 1976. Teraz już jasne?
ciekawe co to za film "Przypadek", bo jedyne co znajduje mi na filmwebie pod tym tytułem to film Kieślowskiego, a tego na TVNie raczej nie puszczą :D

Chyba tytuł się nie zgadza.

Oczywiście, że tytuł się nie zgadza, bo @Frontowiec nie dość że nie zaznaczył wszystkich 10 premier to jeszcze zrobił inne błędy. Pełny tytuł tego filmu to "Przypadek 39".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...