Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Ipo napisał(a):

Nie, nie płacę. mogę nie kupować och produktów jak bardzo się upre.

Teoretycznie możesz, ale tego nie robisz. Czyli płacisz. I powtórzę jeszcze raz, nie wiem, jak trzeba być zaślepionym, aby twierdzić, że TVN jest obiektywny.

Edytowane przez Mr. Music
  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież są fragmenty materiałów TVN 24 oraz wypowiedzi Tuska, Trzaskowskiego. Gdyby ich nie było to można by mówić, ze to jakiś stek bzdur ale są dowody w postaci materiałów więc skoro są dowody czarno na białym to jak tu zaprzeczać?

Edytowane przez Paul234
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mr. Music napisał(a):

 Nawet Polsat jest przy TVNie po 100kroć bardziej obiektywny. .

Świetny żart. 

Godzinę temu, Mr. Music napisał(a):

Chyba ale jak widać, niewiele to pomaga. @Ipo

Właśnie widzę, aferka za aferką, w zasadzie to już serialowy tasiemiec. Ile aferek wykrył bardziej obiektywny Polsat? 

Godzinę temu, Mr. Music napisał(a):

 @IpoKupujesz, bo, de facto, musisz.

Idąc Twoim tokiem myślenia za TVP płacisz abonament, w dotacjach i kupując reklamowane produkty. Możesz próbować dalej to forsować, ale  strzelasz sobie gola do własnej bramki. 

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo z takim programem jaki prezentują to brak zainteresowania i akceptacji społecznej zwłaszcza jeśli chodzi o prawa kobiet.

 Ja się bardzo  cieszę że nie muszę naprawdę słuchać gdziekolwiek ględzenia tych popaprańców. 

 

Z mojej strony to słuszny wybór stacji i nie publikowanie materiałów, to ich wybór żadne umowy ich nie obligują do tego. 

;)

 

Można było sobie oglądać w TVN24. 

 

Edytowane przez Ktosiu
  • Popieram 1
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Mr. Music napisał(a):

Wolny i niezależny TVN praktycznie przemilczał w Faktach konwencję Konfederacji.

Coś nowego było? Nie raz widziałem materiał o Konfederacji w Faktach. Tutaj przykład

https://fakty.tvn24.pl/zobacz-fakty/dyskusja-o-kobietach-z-udzialem-samych-mezczyzn-chodzi-o-to-zeby-nie-glosowaly-7351274

Cytat

Kobieta to nie partnerka, ale część dobytku mężczyzny – tak w gronie przedstawicieli Konfederacji dyskutowano o prawach kobiet podczas konwencji Fundacji Patriarchat. Na kongresie pojawił się między innymi Janusz Korwin-Mikke, który mówił między innymi, że chodzi o to, żeby kobiety nie głosowały. Co na to kandydatki Konfederacji w wyborach parlamentarnych?

 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ktosiu napisał(a):

Można było sobie oglądać w TVN24. 

Właśnie nie można było, o czym pisałem w wątku o tamtej stacji.

50 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Coś nowego było?

Gdybym miał dostęp tylko do TVN, to bym się nie dowiedział. Analogiczna sytuacja, jak z TVP INFO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...