Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wislok
1 godzinę temu, Ipo napisał(a):

I równie słusznie ona została oskarżona. Dostała karę, nie oznaczyła swoich materiałów więc oszukała nie informując swoich widzów o tym. Nie twórz własnej rzeczywistości bo tu przegrasz. 

Reklama w internecie nie byla dostatecznie uregulowana, używasz mocnych określeń i tyle. Krasko jeżdżący bez prawa jazdy, nie płacący podatków dla Ciebie nie byl oszustem. Hipokryzja hard level. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozmawiamy tutaj o Kraśko tylko o konkretnych osobach więc nie rozumiem skąd on tu nagle... Wszystko jest już od jakiegoś czasu uregulowane. Platne współprace mają być oznaczane i wielkości to robila. Osoby które dostały karę nie. Tyle w temacie.

Edytowane przez Ipo
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Większość zaczęła to robić w gdy pierwsi dostali kary i tyle. Atakujesz ja tylko dlatego, ze zmusila TVN do przeprosin. Nie robiłeś tego w momencie gdy ja ukarali czy wcześniej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok Ne rozumiem o co się spierasz.

TVN podał niesprawdzoną informację - prawda, przeprosili, przyznali się do błędu.

Osoba która oskarża TVN nie chciała współpracować z urzędem [w edycji dodam cytat z artykułu]

Cytat

Brak współpracy w toku postępowania to poważne naruszenie

- prawda, dostała karę. Przeprosiła?

To kończy temat.

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno, widziałem go na ekranie :)

straszny-maly-niebieski-potwor-ilustracj

Chyba tylko ten kto nie zna Wojewódzkiego i tego jak z każdej sprawy robi przysłowiową bekę może brać tego typu słowa na poważnie :) A cytowanie artykułów o tym - aż nie chce mi się komentować.

 

 

Przechodząc do poważnych tematów Fakty ponownie liderem oglądalności w kwietniu.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/fakty-liderem-programow-informacyjnych-teleexpress-stracil-355-tys-widzow

Cytat

Pozycję lidera oglądalności wśród programów informacyjnych w kwietniu zajęły „Fakty” emitowane w TVN i TVN24 BiS. Wszystkie dzienniki odnotowały spadki oglądalności, a na czele pod tym względem znalazł się „Teleexpress” TVP1 i TVP Info - wynika z raportu wirtualnemedia_pl.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Sąd w całości oddalił pozew Mariana Banasia w sprawie reportażu Bertolda Kittela pokazanego w "Superwizjerze” TVN we wrześniu 2019 roku. Prezes NIK domagał się m.in. przeprosin.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/marian-banas-prezes-nik-kamienica-pokoje-na-godziny-pozew-tvn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku każdej rozprawy sąd pyta się,czy strona podtrzymuje swoje oskarżenia wobec drugiej strony.Jeżeli strona powie nie,to sąd oddala wniosek,co uczynił.(tak to odebrałem)Jeżeli tak nie było z pewnością będzie odwołanie od tej decyzji.Poczekamy,zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, zefir napisał(a):

Jeżeli strona powie nie,to sąd oddala wniosek,co uczynił.(tak to odebrałem)

Tak właśnie powstają plotki :) Nie rozmawiamy o Twoim odbiorze a o faktach. Mówimy o oddaleniu powództwa.

Wystarczy otworzyć internet i poczytać nieco co oznaczają dane pojęcia a nie tworzyć własnych teorii.

https://adwokat-sawinski.pl/blog/kiedy-sad-odrzuca-pozew/

Cytat

O przegranej powoda mówimy w przypadku oddalenia, i to nie pozwu, lecz powództwa.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się z tym zgodzić, definicja oddalenia powództwa jest jasna to "przegrana powoda".

Dodatkowo jeśli wyszukasz kiedy powództwo może być oddalone uzyskasz informację

Cytat

Wyrok oddalający powództwo zapada z różnych przyczyn, np. gdy powód nie udowodni zasadności roszczenia z uwagi na brak dowodów. Z kolei czasem żądanie powoda nie jest rozpoznawane merytorycznie, gdyż sąd uznaje je za niedopuszczalne z przyczyn formalnych - wówczas sąd odrzuca pozew.

Nie ma tu pola na interpretacje które tworzysz. Więc nie broń tej tezy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...