Skocz do zawartości

N na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Warunkiem korzystania z Pakietu nPremium HD jest korzystanie z Pakietu Domowego HD i Pakiet Premium HD.

 

To od 15 grudnia będzie 59,70 zł za full pakiet w n na karte. Ciekawe czy treść, która będzie na kanałach nPremium będzie warta tych 19,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są wersje SD tych kanałów. Zamiast zmieniać talerz zacznij od dokładnego ustawienia i "odświerzenia" instalacji (nowe wtyczki, skróć kable przy nich o kilka cm itp).

 

 

Jeśli są to bardzo dobrze,spróboje odświeżyć jak napisałeś bo teraz mam nawet problem z odbiorem ESKA TV,Religia i wszystkich z tego transpondera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeżyłem PACE PVR 500 GB z Cyfry+ więc jeśli chodzi o dekodery to już mnie nic nie zaskoczy :P .Raczej zdecyduje się na zakup na ich stronie,na allegro też są te zestawy ale tam dochodzi cena przesyłki a tu przesyłka darmowa i pewne żródło

 

ITI5800 to dobry wybor .. mimo ze o tym nie pisza na stronie n.pl , to dokladaja tunery DVBT na usb (za free) do zestawu za 149zl. Ja taki kilka dni temu dostalem. Podsumowując: Sprzet ekstra jak za tą cenę (około 70zl za sam tuner placisz, reszta to abonament za 2 miesiace) , oferta jak za ta cene BOMBOWA!!! Kiedyś za 1 kanal telewizyjny CANAL+ sie placilo 35zl i nikt nic nie gadal (no baaa nie bylo internetu);-) Jak na razie to chyba najlepsza oferta prepaid na rynku polskim ...

 

apropos Pace'a 500gb z cyfry .. tez migruje z tego badziewia ... tragiczny soft tam wgrali ... żal żal żal ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladaja tunery DVBT na usb (za free) do zestawu za 149zl. Ja taki kilka dni temu dostalem.

 

Nie dokładają tunera dvb-t. Po prostu miałeś szczęście. Dzisiaj dostałem dekoder i ani śladu dvb-t. Ale przynajmniej przesyłka za darmo (czyli taniej niż na aledrogo). Czy ktoś wie na jakiej podstawie realizowana jest gwarancja ? Nie mam dowodu zakupu ani karta gwar. nie wypełniona...

 

EDIT: paragon był jedną z kartek przyklejonych na opakowaniu przesyłki; dobrze że nie wywaliłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A karta jest w dekoderze ? Teraz nie widzę bo jest ofoliowany...

 

Kiedyś za 1 kanal telewizyjny CANAL+ sie placilo 35zl i nikt nic nie gadal.

Sam miałem - w analogu naziemnie :) ale szczerze mówiąc to wtedy na tym jednym kanale więcej było do oglądania niż teraz w całym pakiecie za 40zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zamówie ze strony n-ki bo tam wyjdzie mi 149 zł(przesyłka gratis),na holexie i allegro wychodzi drożej +koszty przesyłki.Mam jeszcze takie pytanie,gdy wchodze na strone n-ki i wybieram ten dekoder pokazuje mi się cena 149 zł,czyli wszysto ok a po 2 stronie cena za kanały 59,40 czy za to też będe musiał zapłacić przy odbiorze czy tylko 149 zł za dekoder i karte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wybrałeś to co trzeba (czyli ofertę na kartę a nie jakiś abonament) to zapłacisz 149zł. Co do sklepów stacjonarnych to na stronie http://telewizjanakarte.pl/punkty_sprzedazy.html jest lista dystrybutorów i tam trzeba szukać. Ja np. byłem w Partner RTV AGD (najpierw znalazłem na tej liście) i mieli odnowiony 5800 z dvb-t za 199zł - czyli chyba taka cena jak ma być. Tak czy siak kupiłem ze strony n-ki bo mi sie szukać dalej nie chciało. Dekoder przyszedł szybciutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Cce dzis uruchomić N NA KARTE i pytania moje brzmia:

-czy jak uaktywnie moduł cam otrzymam miesiac gartis oprócz tych trzech co sa w zestawie standardowo

-czy na taki sam okres co pakiet DOMOWY HD i PREMIUM HD otrzymam tez N-PREMIUM HD na 3 miesiące plus miesiąc gratis

-czy sa jakies niedogodnosci w odbiorze oferty na na ARIVA 200 HD

 

Z góry dziekuje za konkretne informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie na temat dekodera ITI 5800s n na kartę który został zamówiony na stronie n. Przyszedł uszkodzony nie reaguje wogóle na pilota i cały czas pisze test. na reset też nie reaguje. W punkcie gdzie sprzedają n i n na karte nie chca go wymienić. Czy mozna go gdzieś wymienić bo nie mam zamiaru wysyłać nowo zamówionego dekodera do serwisu i czekać pół miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...