Skocz do zawartości

N na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem skąd mają nr telefonu. Faktem jest że miałem 2 umowy abonamentowe w n. Składając zamówienie na dekoder Opticum podawałem dane do wysyłki. Z drugiej strony zamawiając NNK nie pamiętam bym wyrażał zgodę na telefony do mnie. No nic telefon mają i dzwonili z propozycją abonamentu.

 

Wracając do tematu. We wtorek otrzymamy dostęp do nowych kanałów. Świetnie jeśli NGC zostanie na stałe w ofercie. Może w końcu zauważyli że mało kto aktywuje pakiet premium HD. Przyzwyczają ludzi do nowych kanałów a potem wrzucą je do Premium HD. Bo tak na prawdę prócz BBC i TVP HD nie ma w nim niczego wartościowego. Są albo wersje HD kanałów dostępnych w niższym pakiecie, albo śmieci ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie wygląda sprawa z tą walentynkową promocją. Mam nadzieję że to nie jest "szczucie" ludzi kanałami. Mam nadzieję że chcą użytkowników pre-paid skłonić do wydania większej kasy na NNK. Logicznym będzie dołączenie tych 3 nowych kanałów do opcji PremiumHD. Jak ktoś się wkręci w jakiś serial , albo polubi NGC to chętniej zapłaci za Premium HD ! :) Obym miał rację. W przeciwnym wypadku jak te kanały znikną 15.05.2012r i tyle ... to będzie to lekko głupie zagranie :| Pożyjemy zobaczymy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Logicznym będzie dołączenie tych 3 nowych kanałów do opcji PremiumHD.

Jeszcze bardziej logicznym rozwiązaniem byłoby dołączenie jednego z tych 3 kanałów do Pakietu Domowego HD. Stawiam na National Geographic Channel. :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ITI 5800s,ale to nie ma znaczenia,na każdym będziesz miał niekodawane kanały masz o tym nawet napisane na stronie

*Kanały FTA i DVB-T działają bez doładowanej karty. Sygnał naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) dostępny jest testowo w wybranych województwach. Aktualne mapki zasięgu znajdują się na stronie http://www.polskacyfrowa.org
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo się przekonać jaki ma dekoder po wejściu w archiwum i o tym że dostał go z początkiem roku a więc nawet nie zdążył jeszcze zaznać Pakietu Bezpłatnego. Poza tym @lukaszks jeśli cytujesz to podawaj źródło.

Prosze bardzo:

http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/kanaly.html#fta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N mogłaby pomyśleć o internetowej obsłudze NNK. Wystarczy stworzyć Internetowe BOK. Wpisujemy nr karty, nr dekodera i przy pierwszym logowaniu ustalamy sobie hasło, podajemy maila tak aby można było je odzyskać... I już... Za pomocą tegoż sprawdzamy stan doładowań, wolnych środków, uzyskujemy możliwość szybkich wpłat we współpracy z którymś z operatorów płatności internetowych ( tak jest w ICOK CP ) ... W takim Internetowym BOK można by samemu aktywować , wyłączać itd. dostępne pakiety. Bez smsów , czy telefonów do BOK ... Szybkie , sprawne samo zarządzanie. Do kontaktu ustawić możliwość wysyłania maili do BOK które to potem by nam odpowiadało na różniste zapytania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, to może wyjaśnię że ta strona powstała w czasach, kiedy do tnk HD był tylko jeden dekoder i to jego dotyczyła ta oferta. Zauważ że tam nie ma oferty dla ADB 5800s (występuje tylko na banerkach do oferty "Wymień SD na HD" które prowadzą do strony n.pl). I sęk w tym, że oferta prawdopodobnie się zmieniła dla tego dekodera. Tak przynajmniej wynika z napisów na pudełku i w przewodniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Poczytaj forum.

 

W skrócie:

Potrzebujesz taniego sprzętu do oglądania NNK bez bajerów kup 5800s

 

Potrzebujesz taniego sprzętu do oglądania NNK który można rozbudować o możliwość nagrywania kup OPTICUM x8

 

Potrzebujesz czegoś z lekkim bajerem , bajkową grafiką, serwisami internetowymi i internetowym radiem, który można rozbudować o możliwość nagrywania ... oraz na którym można odbierać cyfrową telewizję naziemną ... kup 2850st

 

Potrzebujesz czegoś czego nie oferują powyższe , kup moduł i niezależny dekoder ...

 

 

To moje zdanie , może ktoś jeszcze coś ciekawego doda :)

 

Myślę że lektura forum może ci troszkę rozjaśnić sytuację i pomóc w optymalnym wyborze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...