Skocz do zawartości

N na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam podobnie o miesiąc do przodu gratis pakiet Domowy HD - Premium HD - Extra HD ale w ofercie TNK HD.

Doładowanie robiłem 24.11.2021 na miesiąc czyli do 25.12.2021. Wysłałem dziś sms i przyszła informacja zwrotna że pakiet Domowy HD - Premium HD i Extra HD ważny do 25.01.2022 czyli miesiąc gratis.

 

Na drugiej karcie TNK HD gdzie mam tylko sam pakiet Domowy HD dziś ( 3.12.2021 ) zrobiłem doładowanie to normalnie pakiet ważny do 4.01.2022 roku bez gratisu.

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie doładowanie (na miesiąc) ok 16 listopada i faktycznie przedłużyli ważność - do 17 stycznia. 

 

Na początku roku miałem taką "promocję", że znienacka mi wydłużyli ważność o jakieś 4-5 miesięcy. Radość była jednak przedwczesna, bo po tygodniu wróciła prawidłowa data - jakiś błąd systemowy. 

Edytowane przez maniek357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
6 godzin temu, tweed77 napisał:

Warto poszukać zestaw TNK HD z pakietem bez opłat ważnym 12 miesięcy po ostatnim doładowaniu.

Uważajcie z tymi zestawami z allegro bo wychodzi że ktoś na abonament przeszedł i zestaw do wyrzucenia

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Inna sprawa z modułami od TNK HD, że mogą niedziałać z nowszymi TV.

Sam mam dwa moduły i oba działają na TV z 2016 r. ale już na drugim z 2021 już nie. TV krzyczy, że moduł niezgodny.

Poruszałem ten temat na forum i okazuje się, że nie jestem jedyny.

 

Więc miejcie taką świadomość, że kupując ten moduł kupujecie dość ciekawą ofertę ale z ryzykiem, że na Waszym TV nie ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, grzesk napisał:

Inna sprawa z modułami od TNK HD, że mogą niedziałać z nowszymi TV

 

20 godzin temu, grzesk napisał:

Więc miejcie taką świadomość, że kupując ten moduł kupujecie dość ciekawą ofertę ale z ryzykiem, że na Waszym TV nie ruszy

Posiadam telewizor wyprodukowany w tym roku, który wspiera obsługę modułów CI+, także się waham, czy wziąć moduł nCam lub kupić nowszy moduł CI+.

 

Edit: Mój telewizor to:

Marka - Kiano

Model - SlimTV 24 TRAVEL

Edytowane przez Darek z Ozimka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, WRECKERR napisał:

Bo przecież są moduły CAM CI i CAM CI+ i TV też obsługują, albo CAM CI albo CAM CI+

Wystarczy sprawdzić jaki standard modułów obsługuje TV i to wszystko

Moduł nCAM HD z ofertą TNK HD jest modułem CI+ ale jak widać z doświadczenia użytkowników na tym forum nie oznacza to, że można być pewnym, że zadziała z nowszymi TV.

Jak wspomniałem wcześniej, mam dwa modułu nCAM HD z ofertą TNK HD i na TV z 2021 r. z najnowszą wersją oprogramowania (myślałem, że aktualizacja coś pomoże) niestety ten moduł nie działa. TV twierdzi, że jest niezgodny z tym TV. Na telewizorze z 2016 r. działa bez problemu.

 

Spodziewam się, że najnowsza wersja modułu telewizji na kartę, czyli ta 4K z ECP zadziała bez problemu na nowszych TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, WRECKERR napisał:

Nie da się już kupić modułów CAM CI TNK... Chyba że jakieś lewe sprzęty z allegro :)

 

Można kupić używane zestawy TNK HD bez większego problemu.

Nowe nie używane także się znajdą jak komuś zalegają w szafie.

Były dawno temu dawane w promocji zestawy TNK HD do kupowanych TV.

Więc czasami ludzie nawet nie wiedzą co sprzedają.

Edytowane przez tweed77
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2022 o 21:38, Darek z Ozimka napisał:

Jakie "lewe" sprzęty masz na myśli? Jeśli chodzi o dekodery dedykowane ofercie TNK, to się grubo pomyliłeś.

Czytaj ze zrozumieniem... Piszę o modułach to po pierwsze, a po drugie to takie lewe na których ktoś przeszedł na umowę i nie ma możliwości przywrócenia ich do TNK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WRECKERR

Po pierwsze wystarczy po numerze karty sprawdzić czy jest w prepaid TNK HD - N na Kartę - NC+ Telewizja na kartę.

Po drugie jak na własnościowym sprzęcie przeszedł na umowę i zrezygnował to nadal nie jest lewy.

 

Lewe dekodery - moduły to takie co były brane w dzierżawę od operatora a później sprzedawane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...