Skocz do zawartości

Kanały muzyczne w kablówkach


Rekomendowane odpowiedzi

Niewiem gdzie to napisać, ale kablówki nadal mają lukę za Vh1 Polska. W przeciętnych kablówkach w Polsce z muzycznych kanałów dostęne były: MTV, VH1, Viva i 4fun.tv. Dzisiaj MTV to rozrywkowa papka, Vh1 już nie istnieje nawet muzyka jest dopiero o 3:40. Zostaje Viva i 4fun.tv które niezawsze mi odpowiadają (na vivie szoły z mtv, disco-polo, a na 4fun np. muzyka której nie lubie). Usunęli Vh1 Polska i nie robią nic z tym aby Vh1 European dodać do oferty jako za lukę z Polskim Vh1... Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UPC są: MTV Polska, MTV Rocks, MTV Dance, MTV Hits, Viva Polska, 4fun.tv, Eska TV, 4 Program Polskiego Radia i Mezzo i to jest pakiet Max HD.

W pakiecie Super HD są jeszcze MTVN HD i Mezzo Live HD.

 

Poza MTV Rocks i Mezzo jest bardzo monotematycznie. MTV Polska, Dance, Hits, Viva, 4fun.tv, Eska oferują właściwie te same klipy pop/dance/disco. Sama komercja. Praktycznie żadnych kawałków chociażby sprzed 10-20 ostatnich lat tam nie ujrzymy, chyba że 4fun.tv zrobi jakiś weekend specjalny, a i dobór klipów podczas takiego weekendu specjalnego z muzyką 80. i 90. też pozostawia wiele do życzenia.

MTV Rocks muszę bardzo, ale to bardzo pochwalić. Co prawda skupiają się głównie na tych młodszych zespołach rockowych, ale zdarza im się puścić jakieś starsze klipy. Te najpopularniejsze w danym momencie zespoły mają swoje godziny, w których non stop puszczane są tylko ich klipy; są też odliczanki typu 50 najlepszych klipów ostatnich lat, 50 najlepszych zespołów amerykańskich czy brytyjskich, a np. jutro ma być top 50 Mega Rock Classics.

 

UPC ma straszne braki jeśli chodzi o ofertę muzyczną. Wymagający widz praktycznie nie znajdzie nic dla siebie. A już do szału doprowadza mnie Comedy Central Family, który wciąż tkwi w paśmie z kanałami muzycznymi i oczywiście chyba nigdy nie zostanie zastąpiony przez Vh1 European.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A już do szału doprowadza mnie Comedy Central Family, który wciąż tkwi w paśmie z kanałami muzycznymi i oczywiście chyba nigdy nie zostanie zastąpiony przez Vh1 European.

 

Właśnie o to mi chodziło tworząc ten temat... U mnie w Stream Communications nawet nie zmienili nazwy na EPG z Vh1 Polska na Comedy Central Family... I mam o jeden kanał muzyczny mniej i chyba nie mają zamiaru go zastąpic VH1 European...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zmartwię cię, bo nigdzie nie zmienili - nawet na satelicie w dalszym ciągu wyświetla się jako "VH1 Polska". A jeśli nadawcy nie zależy, żeby zmienić u siebie, to czemu by miało zależeć komuś w kablówce... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Zmartwię cię, bo nigdzie nie zmienili - nawet na satelicie w dalszym ciągu wyświetla się jako "VH1 Polska". A jeśli nadawcy nie zależy, żeby zmienić u siebie, to czemu by miało zależeć komuś w kablówce... :wink:

Tu się nie zgodzę TOYA zmieniła w dekodarach z VH1 Polska na Comedy Central Family.

Obecnie w TOYI w analogu jest tylko VIVA oraz nie muzyczne już MTV PL, za to w cyfrze mamy: Vivę PL, MTV PL, Eska TV, 4.fun tv, MTV DANCE, MTV HITS, MTV ROCKS, MTV Live HD, Czwórkę na wizji oraz Nat Geo Music.

 

Viva/MTV/Eska TV/4.fun puszczą praktycznie jedno i to samo...

Czasami na MTV DANCE można zobaczyć klipy z lat 90, super kanałem jest Nat Geo Music który pokazuję muzykę z całego świata, szkoda tylko że nadawca nadaję ten kanał tylko do 31 sierpnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...