Skocz do zawartości

Echostar DSB 717


andrzej-sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie, żeby móc oglądać coś w HD w CP (jak narazie PS HD) musisz wziąść tego Samsunga DSB-H370G, bo to jest najpewniejszy jak na tą chwilę sposób :wink: możesz wziąść też (na własne ryzyko) jakiś dekoder umożliwiający odbiór kanałów w HD bez umowy, ale i tak musisz podpisać umowę na moduł CP, tylko nie wiem czy moduły, które oferuje CP umożliwiają odbiór kanałów HD :roll:i kończmy ten OT, bo to nie temat o Samsungu DSB-H370G, ani też o ofercie HD :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,na wstępie dziękuję za wszystkie wskazówki.Po kilku dniach starań uzyskałem niezłe połączenie;górny pasek na poziomie 80% a dolny ok 50%.Lecz na ekranie zamiast brak sygnału jak wcześniej pojawia sie usługa niedostępna.Czego może to być wina,dekodera?? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem z ustawieniem paczek kanałów TVP z Astry. Oczywiście inne kanały mi odbierają. Problem polega na tym, że choć wpisuje transpondery w menu, to przy próbie wyszukania kanalów kończy się to fiaskiem. Nie wyszukuje mi ich, nie widzi żadnych kanałów na tych transponderach. Czy może ktoś mi wytłumaczyć co jest tego przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy transponder("nowy")

Częst: 10773

Polaryzacja: H (Pozioma)

SR: 22000

FEC: 5/6

Kanały: Belsat, TV Trwam, TVP Polonia, TVP Kultura, TVP Historia

 

Drugi transponder("stary")

Częst: 10861

Polaryzacja: H (Pozioma)

SR: 22000

FEC: 5/6

Kanały kodowane: TVP1, TVP2, TVP Sport

Kanały FTA: TVP Info

 

Sprawdź czy dobre dane wpisujesz, jeśli nie uzyskujesz sygnału wpisz częstotliwość o jeden MHz wyżej lub niżej, powinno pomóc.

Zdaje się, że TVP Info wyszukuje się jako kodowany, więc zaznacz także aby wyszukało kanały kodowane.

 

PS. Nie odbierzesz kanałów ze "starego" transpondera, tych, które wpisałem jako Kanały kodowane. Napisałem to specjalnie, żeby nie było zdziwienia, że nie działają :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu echstarowi dzisiaj odbiło. Mam własną liste kanałów( w zasadzie miałem :evil: ). Dzisiaj podczas oglądania chciałem przejsc na polsatowską i po naciśnięciu ok nie pojawiła się zawartosć listy, mało tego nie pojawiała się także zawartosc listy polsatowskiej ani wszystkie kanały. Wyłączyłem dekoder najpierw powerem potem z prądu, po włączeniu niewiele się zmieniło, pojawiła sie zawartośc listy wszystkie kanały, zainstalowałem sieć polsat jeszcze raz ale moja własna lista została skasowana. Zaznaczam że najnowszy soft na 100% miałem juz wczoraj (wersja 120 coś tam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachciało mi się Polsatu bez śnieżenia. Wziąłem dzisiaj pakiet mini i DSB 717 włączyłem z aktualizował się i napis karta nie aktywowana. Czekam czekam dzwonie na info linie miła Pani stwierdza że wysyła to do obsługi i karta powinna zostać aktywowana. Godzina 23.30 a ja rano chciałem zobaczyć Roberta bez śniegu na ekranie. Czy mogłem coś zrobić nie właściwie.

Zastanawia mnie też dlaczego dystrybutor kazał zostawić mi tuner na kanale 54 a nie 10 czy 11 tym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się tym nie przejmował. Na kanale 54 pewnie jest Polsat Sport lub Polsat. Uprawienia przechodzą właśnie na tych dwóch kanałach. Chociaż z własnych doświadczeń wiem, że nie jest to regułą. Innym razem miałem wyłączony (stand-by) dekoder a uprawienia doszły i rano już śmigał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze czy moglbym zakupic ten dekoder w CP bez zadnej umowy ?

i czy mogłbym w nim ogladac tylko kanaly FTA, bez karty abonamenckiej ?

 

 

mozesz na allegro kupic taki dekoder bez umowy. tylko przed zakupem radze wziac numer karty i dane osoby na ktora jest kupiony dekoder, zeby zadzwonic do BOK i zapytac czy dekoder nie jest zadluzony i czy faktycznie jest rozwiazana umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy "ręcznie z "paska"" ? Oczywiście w dekoderze musisz przestawić w ustawieniach, aby ścieżka DD nie była "domyślną" bo tak chyba jest to zaznaczone w dekoderze (tzn aby gdy tylko wykryje DD włączało tę ścieżkę). Krótko: wyłączyć w menu dekodera, lub samemu przełączać między ścieżką stereo a DD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś komunikat?

Wejdź w MENU i naciśnij 21

 

1. system NIERUCHOMA

2. instalacja PROSTA

3. LNB 1

4. przełącznik BRAK sat

5. LNB1 Uniwer.LNBF HOTBIRD

 

Takie są parametry dla jednego konwertera. Jeżeli tak jest to wybierz SPRAWDŹ SYGNAŁ

 

TP - 12188/V lub 12284/H

2 niebieskie paski po ok 60%

pod dolnym paskiem SAT HOTBIRD SIEĆ POLSAT

 

Jeżeli wszystko jest ok to wyjrzyj przez okno. Pada śnieg? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...