Skocz do zawartości

Echostar DSB 717


andrzej-sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@rafi120480 Na liście ogólnej... tzn. tam gdzie zapisują się nowe kanały po wyszukiwaniu, czyli lista "wszystkie kanały" :?: chyba o tą listę ci chodzi :roll: Jeśli tak, to żeby nowe kanały się tam pojawiły to musisz przeprowadzić nowe wyszukiwanie kanałów - z całego satelity lub konkretnego, pojedyńczego transpondera - wpisujesz te parametry, które podał miniupiniu (co będzie lepsze, jeśli interesuje cię tylko wyszukanie i dołączenie tylko TVS). Nowe kanały automatycznie pojawiają się tylko na liście układanej przez CP, a na tej "ogólnej" trzeba robić nowe wyszukiwanie/uaktualnianie kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można dołączyc konkretny kanal tv znając TP bez potrzeby wczytywania ponownego listy kanałów z Astry ?

 

Jeśli wiem ze kanał Travel Channel ma 10921 H tp 63 To jak ja moge ten kanal wczytac tak zebym mógł go ogladać ? nie mam pojęcia jak sie to robi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z Twojego innego wątku:

szukam po prostu szybkiej prostej odpowiedzi, przedstawiam swoj problem ktos krotko jasno odpisuje i to wszystko. Po co mam szukac i marnowac czas.

 

Przepraszam jesli naruszyklem regulamin.

Właśnie, a po co ktoś ma marnować czas by odpowiedzieć na Twoje pytanie? Przejrzyj posty w obecnym wątku. Problem był wielokrotnie poruszany. :)

 

Następnym razem proponuję trochę grzeczniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam problem mam nadal wersje 120P na karcie N3.Odłączenie zasilania nic nie dało.Tylko czy jeśli udałoby mi się zauktualizować soft to czy stworzona przeze mnie lista kanałów zniknie ? a jeśli tak to czy nie będę mógł już stworzyć nowej własnej listy ? Nie wiem czy opłaca się aktualizować ten soft czy ta akutualizacja naprawdę robi dużą róznice? Bo jeśli nie będę mógł mieć wlasnej listy to będzie dla mnie duży minuuus,wiec może lepiej zostać przy tym sofcie :roll: .No ale tak czy tak nie wiem jak to zrobić bo mój dekoder nie chce się aktualizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie robiłem dekoder sam się zaktualizował nawet nie wiedziałem kiedy........zorientowałem się dopiero jak mi zaczęły wyskakiwać inne napisy zamiast "program kodowany" teraz pisze "tego kanału nie ma w twoim abonamencie"......no i zniknęły stop klatki przy przełanczaniu kanałów ....gdyby nie to to nawet bym się nie zoriętował że była jakaś aktualizacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Wam ten nowy soft to nie mogę w ogóle zrozumieć. Przy wymianie karty w instrukcji napisane jest, że jeśli ktoś ma wersję 120P nie trzeba jej aktualizować. Zresztą jest to stabilna wersja softu, mam Echostar 606 i 717 i żadnych problemów z odbiorem. Siła sygnału około 90% a jakość około 80%. Kanały przełączają się bardzo szybko, około sekundy albo i mniej. Jeśli ktoś ma problemy to musi szukać wady w instalacji.

Co najważniejsze na tym sofcie jest możliwość tworzenia list ulubionych, dodawania programów do swojej listy bez oglądania się na operatora platformy czy doda dany kanał czy nie. Nie wiadomo natomiast jak wyglądałoby to na nowym sofcie.

Jeśli chodzi o aktualizację softu, to samemu jej się nie przeprowadza. Operator automatycznie aktualizuje soft przez satelitę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy jeśli udałoby mi się zauktualizować soft to czy stworzona przeze mnie lista kanałów zniknie ?
Co najważniejsze na tym sofcie jest możliwość tworzenia list ulubionych' date=' dodawania programów do swojej listy bez oglądania się na operatora platformy czy doda dany kanał czy nie.

[/quote'] Znaczy, że CP już poprawił oprogramowanie do tego odbiornika i każdy "zjadacz chleba" może sobie tworzyć własne listy programów? Sorry, ale ostatnio wiele rzeczy nie jestem w stanie ogarnąć, a chciałbym wiedzieć 8) A jeśli tak, to kiedy przywrócono taką możliwość? Możliwe, że ten moment przespałem... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafix, Czytając kilka postów wstecz w tym temacie zauważyłem, że niektórzy użytkownicy Echostara mający soft 120P i nową kartę z Nagrą 3 czekają na jakieś tam nowe oprogramowanie. Tylko po co kiedy CP w instrukcji dołączanej do nowej karty wyraźnie informuje, że kto posiada soft 120P nie musi nic aktualizować, tylko i wyłącznie włożyć do dekodera nową kartę.

 

Możliwośc tworzenia list ulubionych, samodzielnego wyszukiwania kanałów, instalacji zeza na wybranego satelitę itd... itd... oferowana jest na wszystkich Echostarach od samego początku.

Jedynie na Echostarach 717 chyba z nową kartą coś z tym softem było nie tak, użytkownicy pisali na ten temat na Forum.

Czy to zostało poprawione nie wiem, przynajmniej powinno być.

Osobiście nie wyobrażam sobie jakiegoś nowego softu do Echostarów bez możliwości edycji programów, transponderów czy satelit.

 

Ktoś wspominał o jakimś nowym oprogramowaniu 122P. Ciekawe jak ono wygląda i co oferuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło tylko i wyłącznie o tworzenie własnych list ulubionych na Echostarze 717. Żadne edycje programów, transponderów, satelitów - wiem, że wszystkie modele Echostarów to posiadały i posiadają nadal.

RafiX, może mylisz Echostara 717 z najnowszym dekoderem Mini. W Echostarze zawsze można było utworzyć własną listę.
No nie zawsze, mam na myśli oczywiście 717.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z różnych wątków na forum można wywnioskować, że CP wprowadziła na rynek dwa różne modele Echostara DSB 717 - stary DSB 717 (jakieś 2 lata temu) i nowy z oznaczeniem DSB 717A w ubiegłym roku. Na starych dekoderach jest oprogramowanie w wersji 120p, a nowe mają wersję 122p. Ja mam ten pierwszy i w żaden sposób nie można na nim wymusić pobrania wersji 122p, czyli to oprogramowanie jest dedykowane dla innego modelu. Może Xenomorph jako pracownik APS wie coś więcej na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

echoś 717 z oprogramowaniem w wersjach 120p i 122p nie oferuje tworzenia własnych list. mozna dowolnie wyszukiwac kanały, dodawać do listyt, i zmieniac kolejnośc kanałów od którejś tam pozycji ;]

 

 

Czy tak dowolnie można wyszukiwać kanały to ja bym dyskutował.....zapodajesz mu FTA a on wali wszystkie jakie znajdzie na satelicie.....na sofcie 122P w dalszym ciągu brak edycji listy własnych kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

echoś 717 z oprogramowaniem w wersjach 120p i 122p nie oferuje tworzenia własnych list. mozna dowolnie wyszukiwac kanały, dodawać do listyt, i zmieniac kolejnośc kanałów od którejś tam pozycji ;]

 

Na Echostarze 717 z softem 120P można tworzyć 8 list ulubionych programów, zarówno 8 telewizyjnych jak i 8 radiowych. Mam taki dekoder od roku, więc wiem co piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

echoś 717 z oprogramowaniem w wersjach 120p i 122p nie oferuje tworzenia własnych list. mozna dowolnie wyszukiwac kanały, dodawać do listyt, i zmieniac kolejnośc kanałów od którejś tam pozycji ;]

 

Na Echostarze 717 z softem 120P można tworzyć 8 list ulubionych programów, zarówno 8 telewizyjnych jak i 8 radiowych. Mam taki dekoder od roku, więc wiem co piszę.

 

to ciekawe bo jak ja miałem sofr 120p to nie mogłem tworzyć żadnych 8 list 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem u ciotki której wymieniałem kartę na N3...

Wszytko poszło sprawnie i zajęło max 10min i wszytko śmigało (cały RMF przy opłacanym tyko F + Bajeczka)...

Tylko tu mam pytanie czy ktoś miał tak że po uruchomieniu owej N3 przełączanie kanałów odbywa sie wolniej? Bo po wymianie zauważyłem ze dekoder zmienia kanały kodowane ok. 3sec klikasz Pg+ na pilocie czy jakiś numerek i kanał pojawia się po 3-4sec?? Zawsze było od razu czyli max1 sec...

 

Spotkał sie ktoś z tym problemem i jak go rozwiązać??

 

Dodam jeszcze że przy powrocie do N2 kanały śmigają dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...