Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

może tele 5 i polonia 1 powinny się tak starać jak tv trwam, żeby być w dvb-t . osobiście chciał bym żeby tele 5 i polonia 1 ( tak jak dawno temu ) , mógł odbierać na antenie pokojowej. jak by była Polonia 1 w dvb-t to może by wróciła do dawnej formy ( z początków nadawanie gdy pokazywany był program escape i kilka innych ). może powinni starać się o kolejnego multipleksa ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety raczej nierealne bo nie wiadomo czy w ogóle będzie kolejny Mux a jeśli nawet to prawdopodobnie na kanały płatne. :evil:Ponadto o miejsce na Mux 1ubiega się Kino 5 który pewnie także nie otrzyma koncesji.

Wszyscy którzy pamiętają dawną Polonię 1 chcieliby aby była taka jak kiedyś ale to marzenie ściętej głowy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś to w ogóle jeszcze ogląda? Ja już nie pamiętam kiedy ostatni raz przełączyłem się na te kanały

 

Ja często przełączam na tele5, bo szybko łapie tam EPG dla większości kanałów :D a i oko czasem zawieszę na Benny Hillu, Archiwum X, czy filmie ze Schwarzennegerem (wczoraj nawet nagrałem, żeby obejrzeć kiedyś w spokoju, jak przyjdzie ochota 8) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś jakieś 10 minut temu na kanale Polonia 1 widziałem reklamę internetowej firmy bukmacherskiej BetClic,pytanie czy to jest zgodne z prawem?.Tyle było szumu o reklamy bukmacherów w mediach a dziś widzę Mateusza Borka w towarzystwie Thomasa Bertholda i innych znanych postaci w reklamie tej firmy na polskim kanale.Może mi ktoś wyjaśnić jak to jest z tym nszym prawem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jakieś 10 minut temu na kanale Polonia 1 widziałem reklamę internetowej firmy bukmacherskiej BetClic,pytanie czy to jest zgodne z prawem?.Tyle było szumu o reklamy bukmacherów w mediach a dziś widzę Mateusza Borka w towarzystwie Thomasa Bertholda i innych znanych postaci w reklamie tej firmy na polskim kanale.Może mi ktoś wyjaśnić jak to jest z tym nszym prawem

 

Jeżeliby być dokładnym to na polskojęzycznym kanale na włoskiej koncesji ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...