Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co by wyszło z takiego kanału? Jeden wielki [beep]. Prędzej Polsat odkupi miejsce od ATM Rozrywka...

 

Byłby jeden kanał powtórkowy a nie dwa :)

 

Ramówka Tele 5 wzbogacona o Bananowa młodzież, Ktoś Cie obserwuje, Helena i chłopcy, Na straży miłości, A życie kołem się toczy, Szalony bankomat, E-miłość i Zapytaj Hariet, Klub Hawaje, Jeden z dziesięciu. Czyli Jeden porządny kanał a nie dwa, obecne logo Polonii 1 mogło by być tylko przezroczyste.

 

Gdyby dostał miejsce Polsat byłaby szansa na Superstacje

 

 

A propo serialu "A życie kołem się toczy" może by tak przypomnieli serial którego jest to kontynuacja czyli "Ich pięcioro"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie Polonia 1 obecne logo miała już przezroczyste, moim zdaniem brzydko wyglądało na ekranie.

A ja mam zupełnie odwrotne zdanie. Bardziej podobała mi się poprzednia wersja logo ekranowego - półprzezroczyste i niekolorowe. O ile moim zdaniem samo logo stacji zmieniono na gorsze, to miejsce jego wyświetlania zdecydowanie na lepsze - dolny róg ekranu jest mniej ważny od góry, dlatego umieszczenie tam grafiki ekranowej sprawia, że mniej rozprasza ona w oglądaniu programu. Po za tym jest to również powrót do tradycji z początku istnienia stacji.

 

Dzisiaj podczas filmu pt.,,Zakładnik z wyboru" w P1 nie było znaczka z napisem gatunku tego filmu. Dobrze byłoby, aby całkiem z takich znaczków śmieciowych zrezygnowali.

Wczoraj także zaobserwowałem brak tej bezsensownej belki. Mam nadzieję, że to nie wpadka i Polonia 1 wreszcie zrozumiała, iż zbędne znaczki na ekranie przeszkadzają w oglądaniu. Ta ich belka była nawet gorsza od oznaczeń wiekowych! Kiedyś zaciekawił mnie film na Polonii 1, ale szybko zrezygnowałem z oglądania, gdyż ta okropna belka nie dawała mi się skupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ich belka była nawet gorsza od oznaczeń wiekowych! Kiedyś zaciekawił mnie film na Polonii 1, ale szybko zrezygnowałem z oglądania, gdyż ta okropna belka nie dawała mi się skupić.

Dokładnie. Ja miałem tak samo.

 

Tymczasem P1 napisała na "fejsie", że w "łikendy" nie będzie emisji filmów, seriali oraz telenowel, tylko muzyka. Ale jaka? "Disco bandżo", a może muzyka klasyczna i jazz? Pamiętacie żałobę smoleńską, kiedy były grane na okrągło takie koncerty? Zmiana ta będzie od 21 01 2012.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sentence: jeśli cytujesz nasze wypowiedzi, to prosimy cytuj je bez zmiany ich znaczenia. Nigdzie nie napisaliśmy, ze będziemy grać w weekendy tylko muzykę. Tak właśnie tworzą się plotki. Oto co napisaliśmy na FB "od polowy stycznia rozpoczynamy wprowadzac stopniowo niespodzianki dla milosnikow muzyki :)",a to nie oznacza, ze będzie tylko muzyka. Natomiast prawdą jest, ze nie bedziemy juz emitowac w weekendy filmów oraz telenowel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@golbi - ale za dwa kanały zarobią więcej niż na jednym. Po drugie Polonia 1 obecne logo miała już przezroczyste, moim zdaniem brzydko wyglądało na ekranie.

 

Dalej miałyby być dwa kanały. To tez nie wygląda za dobrze według mnie własnie to by fajnie wyglądało przezroczyste. Polonia 1 to najstarszy Polski kanał komercyjny i uważam ze to ona powinna być ta lepsza. Logo Tele 5 jest według mnie totalnie niewypałem. Tele 5 jak ruszała się według mnie ciekawie to zapowiadało dawali pozycje Europejskie. Myślę że powinno się albo stworzyć jeden kanał albo dwa jeden z pozycjami Europejskie tak jak Tele 5 na początku. Zreszta TOP SHOP można podzielić na bloki i dawać i tu i tu

 

Muzyka w Polonii 1 hehe. Widać ze nie ma pomysłu na ten kanał.

 

Polonia 1 powinna być odrodzona TOP SHOP w Tele 5

 

Jaki jest sens dawania nowych seriali do Polonii 1? Kanał już do reszty zniszczony mało kto ja włącza i wrzucają tam nowości - gdzie tu logika teraz Tele 5 niszczeje

 

@Sentence: jeśli cytujesz nasze wypowiedzi, to prosimy cytuj je bez zmiany ich znaczenia. Nigdzie nie napisaliśmy, ze będziemy grać w weekendy tylko muzykę. Tak właśnie tworzą się plotki. Oto co napisaliśmy na FB "od polowy stycznia rozpoczynamy wprowadzac stopniowo niespodzianki dla milosnikow muzyki :)",a to nie oznacza, ze będzie tylko muzyka. Natomiast prawdą jest, ze nie bedziemy juz emitowac w weekendy filmów oraz telenowel.

 

75% ramówki weekendowej to film i telenowele wiec dużo się nie pomylono. Brak pomysłu na ten kanał po prostu już głupota jest dawanie premierowych pozycji w tym kanale. Ludzie postawili już krzyżyk na tym kanale najczęściej jest on omijany przy tworzeniu list wiec jedyne co bym zrobił to przeniósł nowości do Tele 5, a Polonii 1 dac tylko seriale powtórki z Tele 5. Ewentualnie jak pisałem odnowienie Polonii 1 a TOP SHOP do Tele 5 ale to trzeba by powielić reklamami o Nowej Polonii 1 tak jakby odnowa startował ten kanał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golbi_84 nie ma racji

Logo tele5 prezentuje się bardzo dobrze prawie jak na kanale hdnet movies.NA dobrych kanałach logo jest tylko przez kilka sekund(na początku filmu) i oczywiście jest bardzo przezroczyste(patrz HB0)

hdtnetovi_sspphp.jpg

http://ifotos.pl/img/hdtnetovi_sspphp.jpg

Bardzo dobrze że logo jest przezroczyste.Każde inne logo przeszkadza w oglądaniu programu

Bardzo dobra wypowiedz na ten temat logo z forum tvp

(rozumiem potrzebę i przydatność loga) będzie widoczne ale dyskretnie tzn. półprzezroczyście tak jak to mają inne telewizje szanujące widza. Czy naprawdę trzeba aż tak wielkiej mądrości i przenikliwości, żeby zrozumieć prostą prawdę, że wszelkie pseudo graficzne wtręty odwracają uwagę i psują przyjemność odbioru obrazu, tym bardziej w dobie wielkich i ostrych ekranów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam logo Tele 5 się podoba, a naprawdę jestem w tej kwestii wymagającym widzem. Uważam natomiast, że na Tele 5 przydałoby się dodać trochę przezroczystości do oznaczenia wiekowego. KRRiTV zezwala na półprzezroczystość w oznaczeniach. Obecnie już większość polskich stacji telewizyjnych ma półprzezroczyste oznaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie rownniez Polonia 1 to skreslona stacja. No kto to widzial by przez 6 godzin emitowac telezakupy.. Nikt juz Was nie włącza, wiec odpuscie sobie premiery na P1 i dajcie je na Tele5 który zachował jeszcze odrobinę uznania w swiecie tv.

 

Zgadzam się z Tobą nie ma sensu w rozrzucaniu nowości do obu stacji lepiej by było inwestować albo w Tele 5 i tam nowości dawać albo w Polonia 1 i TOP SHOP do Tele 5. Może najlepszym pomysłem byłaby rezygnacja z Tele 5 zrobić TOP SHOP od rana do np 17-18 i Seriale.tv od 18 do 23 i dac animowane, telenowele i normalne seriale może nawet sięgnąć po klasykę jak Drużyna A, Maria czy Manuela. Odrodzić Polonia 1 jako kanał całodobowy jednak to kanał który był pierwszą Telewizja komercyjną w Polsce i chyba 21 lat mija w tym roku jak nie więcej. Nawet jeśli TOP SHOP i ta erotyka powędrowały do CSB TV to i tak wątpię by dwa kanały byli wstanie stworzyć porządne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...