Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. Poza tym Puls jest o wiele lepszy bez inwestora, a Tele5 inwestora ma i jest o wiele gorszy. Ja myślę, że gdyby kupili sporo tańszych nowych produkcji (filmów,seriali), w dobrej jakości i nimi zapełnili ramówkę, to mogliby trafić do widza. Czasami tańsze nie znaczy gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jutro i w niedzielę od 6 do 21 nie będzie programu, emitowana będzie tylko plansza "Łączymy się z ofiarami katastrofy pod Smoleńskiem" taka jak do tej pory

O 21 zarówno w sobotę jak i niedzielę wyemitowany zostanie specjalny odcinek Plusów z Aleksandrem Kwaśniewskim.

O 21.45 w sobotę wyemitowany będzie film "Siła Miłości" a w niedzielę "Najmniejszy Anioł".

Po filmie emitowana będzie plansza "Łączymy się z ofiarami katastrofy pod Smoleńskiem"

 

Tele 5 wyemituje w maju nowy serial przygodowy "Rozbitkowie". Bardzo podobny do dzisiejszych Zagubionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wakacyjne nowości Tele 5:

- "Miejskie legendy" - serial sensacyjny, USA 2002 (prod. The Learning Channel)

- "Na tropie zbrodni" - 2 seria - serial sensacyjny, Kanada 1999 (prod. CBC) - serial ma ogółem 7 sezonów

- "Moje trzy siostry" - kolejne odcinki - telenowela, Wenezuela 2000 (prod. RCTV)

- "Plusy dodatnie, plusy ujemne" - publicystyczny, prod. własna

- "Projektor" - filmowy, prod. własna

- "Witam, pytam" - sond uliczna, prod. własna

- "Lub czasopisma" - przegląd prasy, prod. własna

- program motoryzacyjny pod nieznanym jeszcze tytułem, prod. własna

- Mistrzostwa Mixed Martial Arts Pro Fight 5 - retransmisja gali MMA z 18 czerwca br. (Wrocław), prod. własna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani Rodacy! :smile: Prosze dajcie temu nieszczesnemu Wlochowi koncesje na DVB-T choc tylko na jeden kanal. On sie tak stara z tym badziewiem Tele5! :mrgreen: Dajcie mu koncesje na naziemna telewizje a zrobi Wam super kanalek, jakim we Wloszech jest przykladowo Canale5! Dajcie mu szanse, bo zrujnujecie czlowieka finansowo. On chyba juz ledwo zipie! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, ale masz pojęcie o czym piszesz? Aktualnie nie ma większych powiązać pomiędzy polskim Tele 5 a włoskim Canale 5, ta druga należy do koncernu Mediaset. I dlaczego ledwo zipie? Stacja jest dochodowa, a miejsce w DVB-T należy jej się tak samo jak każdemu innemu nadawcy prywatnemu, który jeszcze nie nadawał naziemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, jak na tego MOD WETERANa, to chyba to Czlowieku nie rozumiesz, co ja pisze albo sie poprostu czepiasz? Po pierwsze ten gosc bierze te stare materialy z archiwum, ktore chyba nawet nalezy do Berlusconiego. Ci ludzie nie sa sobie we Wloszech obcy. Ale wcale nie oto mi chodzi. Ja nie pisze Kolego, ze to jest kanal Berlusconiego, tylko ze te kanaly w Polsce juz czytajac same nazwy, jak "Polonia 1" a we Wloszech jest "Italia 1" itd. Mysle, ze Nicola Grauso, chcial od poczatku zrobic w Polsce ogolnopolska prywatna stacje telewizyjna na wzor wloski - z tad tez porownanie "Tele 5" do "Canale 5"! I niech mu bedzie na Zdrowie, bo Canale 5 w Italii jest bardzo fajny i tyle. Niestety Grauso nie dostal juz raz w 1993 roku koncesji i zastanawiam sie, czy Tele 5 bedzie startowal tym razem o miejsce na DVB-T, czy nie? Malo slychac ostatnio a zycze mu tego, bo wole Grauso jak np. Bertelsmanna! Gosc zasluzyl na to aby mu dano wreszcie koncesje na stacje naziemna i tyle. Stara sie, inwestuje juz tak dlugo w Polsce! Wogole sprawy prawne o cale te spolki Polcast i Fincast itd. Sam juz nie wiem wogole do kogo te kanaly naleza? Bo Fincast w 2006r przeciez splajtowala. Z tad tez "ledwo zipie"!

 

Uwazam, ze Polonia 1 jest kanalem beznadziejnej jakosci, jak i tresci. Tele 5 sie troche poprawil. Nazwa Polonia 1 mi sie nie podoba, bo ludzie niekumajacy mysla, ze to kanal od TVP Polonia. Dlatego z ta nazwa temu kanalowi bym w Polsce koncesji nie dal... Ale czemu nie Tele 8, czy jakos tak, niech mysla i tyle... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świstak - Nicola Grauso i Tele 5 z Polonią 1 to już zupełnie inna bajka. Nie porównuj tamtych czasów do tych. Akurat bardzo dobrze pamiętam rozgrywki polityczne i niejasne okoliczności przyznawania koncesji. Czy tym razem będzie tak samo? Zobaczymy. Gdyby Polonia 1 dostała koncesję na kanał ogólnopolski to może udałoby się odbudować potęgę kanału. Tylko czy właściciele będą tego chcieć i ryzykować. Teraz kanał przynosi zysk a to liczy się najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Serio Polonia 1 przynosi zyski. J?a raz w życiu oglądałem na nim film, było to może w 1995 r., potem już mi jakoś nie zeszło, do tej pory jak widzę napis Polonia 1 to zmieniam kanał na inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto wlasnie chodzi!!! Utrzymuja sie z tego TopShop, ktory leci caly dzien na okraglo... Sie dziwie, ze oni to do kablowek wogole wlaczaja. Chyba, ze sie z UPC/Aster jakos finansowo dogadali i cos odpalaja... Mialem wtedy Aster w Wawie i wylaczyli akurat ten kanal ale pozniej jakos sie ponoc dogadali! Dla mnie ten kanal, to obciach dla PL na sacie. Widza to ludzie gdzies w Niemczech na zezu i potem mysla, ze nasza tv jest taka do d... A to g... prawda! Albo z tym cos zrobic albo wylaczyc. Niech siec warzywniakow w calej PL otworza, bedzie sie lepiej oplacalo, zapewniam! :evil: Ten kanal strasznie mi gra na nerwy! Tele 5 jest ok, obserwuje bacznie ta telewizje i wierze, ze z tego naprawde cos bedzie pozadnego! TV Silesia na HB, jako kanal regionalny ma super jakosc a tresc, jak na regio-tv w ogolnoeuropejskim obliczu, wrecz rewelacja! Podejrzewam, ze Puls kiedys zakoduja ale to juz inny temat! :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo gadasz i bijesz piany ale nie wiem czy to ma jakiś sens. Dopóki stać ich na wynajęcie miejsca na transponderze to mogą sobie nadawać co chcą i nic Ci do tego. Jak Ciebie stać to też sobie wynajmij miejsce i będziesz nadawał Świstak TV i z pewnością nie będzie obchodził Cię dochód tylko atrakcyjny przekaz i będzie to najlepsza telewizja w Polsce, która w Niemczech nie będzie nam przynosić wstydu. Mam gdzieś co nadają. Mam pilota. Jak Ciebie drażni to skasuj z listy kanałów i udawaj, że nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...