Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HBO HD to nadal emisja testowa - tak jest w oznaczeniu kanału i nadal takie info pojawia się podczas oglądania na pasku. Skoro tak to branie za test 6 zł miesięcznie jest niedorzeczne. Czy w tej sytuacji w przypadkach problemów z odbiorem (u mnie np. czasami zanika na chwilę dźwięk) mozna się od CP domagać zwrotu opłaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO HD to nadal emisja testowa - tak jest w oznaczeniu kanału i nadal takie info pojawia się podczas oglądania na pasku. Skoro tak to branie za test 6 zł miesięcznie jest niedorzeczne. Czy w tej sytuacji w przypadkach problemów z odbiorem (u mnie np. czasami zanika na chwilę dźwięk) mozna się od CP domagać zwrotu opłaty?

Nawet jak będziesz się domagał to oni powiedzą, że to nie ich wina tylko nadawcy kanału, ale jakoś dziwi mnie, że ludzie nie piszą o takich problemach w n, czy kiedy jeszcze HBO HD był na transponderze Cyfry+ także o takich przypadkach nie słyszałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem magazyn CP wraz z porozumieniem na HD.Porażka.Jak można żądać 6 PLN za Polsat SPORT HD jeśli tam leci ciągle powtórka meczu rugby Polska-Ukraina?No i 6 PLN za EUROSPORT HD?Polsat przesadził.Rozsądną ceną i adekwatną do prestiżu tej platformy byłaby cena 2 PLN za Polsat Sport oraz EUROSPORT.Nie zdecyduję się na to tym bardziej że porozumienie obarczone jest 3-miesięcznym wypowiedzeniem.Współpraca z CYFRĄ+ przy tym to bajka.Dzwonisz 2 -masz za darmo do końca miesiąca i płacisz tylko za następny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

dostałem porozumienie w którym chcą 100.80zł za 3 kanały hd miesięcznie to troszkę sporawo.

 

za to co dzisiaj płace 77.80zł + 5pln za dekoder

to mi teraz dowalili podwyche ze aż bokiem mi wychodzi.

 

nic trzeba się przesiąść od końca marca na TNK + multipakiet C+

ino tylko w dobry dekoder zainwestuje

a swoja drogą 26zł za HBO na którym już nic nie ma fajnego to przegięcie na maxa.

dobrze ze nie wpadli na dołączenie za 6zł TVP hd

a o polskim żużlu to już zapomnijmy w tvpsport

 

Szkoda, że EurosportHD nie pokarze niemieckiej piłki tylko jakas lokalna odmiana eurosportu2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od rana kanały HD są zakodowane.

Pół obrazu to plansza Samsunga , a drugie pół to drgający obraz.

Chyba koniec oglądania za friko.

Ja nie będę płacił 18 zł. za HD.A jak inni , co o tym sądzą ?.

 

 

Edit.

Wszystko ok. tuner się zawiesił. Dzięki za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirko1801

Spróbuj ponowić uprawnienia przez iCok, albo infolinię. Jeśli nie pomoże to wyjmij i włóż ponownie kartę. Jeśli i to nie pomoże to wyłącz dekoder z gniazdka na około 1 minutę i włącz. Jak wymienione sposoby nie pomogą, to albo co jest nie tak z instalacją antenową, albo z dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytasz dokładnie tego newsa, który napisany jest na stronie głównej Satkuriera (link podał wyżej tomekb1976), to zobaczysz, że wystarczy wziąść odpowiedni pakiet i masz już ten dekoder za połowę ceny :wink: A że umowa na 24 miesiące...no trudno można było się spodziewać, że będą chcieli zatrzymać klientów na dłużej :> Dobrze, że nie każą płacić jeszcze czynszu za wynajem przez te 24 miechy, przecież do tej pory, jak brałeś ten dekoder z dowolnym pakietem za 199 zl, to trzeba było płacić jeszcze za wynajem dekodera, a dopiero po iluś tam miesiącach Samsung HD mógł stać się własnością abonenta, a abonent mógł przestać płacić za wynajem dekodera :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką kasę, to chyba mało będzie zainteresowanych taką wymianą, do tego kanały HD za 6zł /szt.

Trochę za dużo.

Byłem cały czas przekonany do pozostania w CP po wygaśnięciu umowy w marcu przyszłego roku. Jednak coraz częściej myślę o innej platformie min. ze względu na ofertę HD.

Moim skromnym zdaniem kanały HD w CP powinny byc dostępne na takiej samej zasadzie jak w N i wtedy owszem wumiana dekodera na HD na obecnych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem kanały HD w CP powinny byc dostępne na takiej samej zasadzie jak w N i wtedy owszem wumiana dekodera na HD na obecnych warunkach.

Tylko zauważ, że w n-ce każdy abonent przy podpisywaniu umowy otrzymuje wyłącznie dekoder HD (dla przypomnienia: n-ka nie rozdaje dekoderów SD - racja, bo i po co :)), więc n-ka może sobie pozwolić na umieszczanie kanałów HD w swoich pakietach bez dodatkowych opłat, bo wszyscy abonenci mają dostęp do tych kanałów, co w przypadku CP niestety jest jeszcze niemożliwe - nie wszyscy mają dekoder HD, więc nie wszyscy mają dostęp do kanałów HD - to czemu mieliby płacić tyle samo za mniejszą ilość kanałów :roll:

Może gdyby CP zaczął oferować nowym abonentom wyłącznie dekodery HD, a zaprzestał oferowania dekoderów SD, to zostałyby im tylko do wymiany tylko te dekodery, które rozdawali wcześniej i nie dokładaliby teraz sobie następnych dekoderów SD do wymiany - które przecież i tak kiedyś pewnie będą musiały być wymienione :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że takie coś, to będzie możliwe, jak już wszyscy abonenci CP będą mieli dekoder HD - tak, jak w n-ce. Bo czemu ktoś, kto ma dekoder HD, mógłby płacić taki sam abonament - mając dostęp do kanałów HD, co oznacza, że mieliby tym samym więcej kanałów - co ci, którzy nie posiadaliby dekodera HD :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapytam przewrotnie tak: Skoro dla abonenta z dekoderem SD nic się nie zmienia, nie płaci większego abonamentu mimo wprowadzenia kanałów HD, to dlaczego nie można nie pobierać opłat za kanały HD? Wytłumaczcie mi dlaczego to jest taaak strasznie niesprawiedliwe?

Zdecydowana większość abonentów platform nie ma możliwości odbioru dźwięku w formacie Dolby Digital. Czy oni też mają prawo żądać obniżki abonamentu lub rozdawania zestawów kina domowego bo płacą a nie mają?

Jeśli abonent nie płaci więcej, to w przypadku narzekań o braku odbioru HD, uświadamia mu się jakie warunki do HD trzeba spełnić. Podaje mu się wymagania co do telewizora i dekodera oraz zapewnia, że dalszych kosztów już nie ma. Tak można zbudować sporą bazę klientów HD a nie metodą "wszystko po 6 złotych". Wiadomo, że miejsce na kanały HD kosztuje sporo. Żeby na HD zarobić trzeba najpierw przez kilka lat mocno inwestować i dokładać. Cyfrowy Polsat ma podobno strasznie dużo kasy i zysków niech więc inwestuje a nie udaje, że coś robi. Dlatego właśnie kanał Polsat SportHD nie ma nic ciekawego w ramówce. Żeby miał, musiałby być mixem Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra. Ale wtedy PS Extra na siebie by nie zarobił przecież bo kosztuje więcej niż dostęp do Polsatu SportHD. No i błędne koło w CP się zamyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder HD. Otrzymałem od CP propozycje płacenia za kanały HD. I napisałem im maila że taką ofertę to se mogą w buty wsadzić.

1. Cena 6 zł za kanał mocno wygórowana.

2. Brak możliwości wzięcia wszystkich kanałów HD w jakimś pakiecie z rabatem.

3. Żądanie zapłaty za Polsat Sport HD, brak słów, żenada. (zainteresowani wiedzą jaka kiszkę tam idzie)

4. Brak możliwości wzięcia kanału HBO HD oddzielnie.

 

A miało być tak pięknie. Gdy brałem CP niecały rok temu (głównie dla kanałów dziecięcych i BBC) dałem się namówić na dekoder HD. Dealer CP zapewniał mnie że niebawem (kilka miesięcy będzie już 5-6 kanałów HD i będą one w konkurencyjnej cenie. Jak jest wszyscy wiedzą. Zostałem wydutkany na strychu lub jak kto woli wystrychnięty na dudka.

Ale nic to. Jeżeli nic się nie zmieni to przeboleję jeszcze ten rok i będę udzielał się w dziale poświęconym innej platformie.

Napisałem im jeszcze (czyli CP) żeby nie liczyli na to że jak mnie naciągali na dekoder to zobaczą ode mnie jakąś kasę za kanały HD. W życiu !! Policzcie ile będzie trzeba bulić gdy tych kanałów będzie 10 !!

Ew. mógłbym płacić 3, no góra 4 zł za kanał. A jak będą tacy chytrzy to nie zobaczą ani złotówki.

I gdy inni postąpią tak jak ja to musi im rura zmięknąć.

Oczywiście na pewno zaraz odezwą się głosy że HD musi kosztować i z tym się zgadzam. Tylko że ja mogę nie zgadzać się z ceną za towar i po prostu go nie kupować. Co właśnie czynię.

 

Pozdrowienia.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...