Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

To było do przewidzenia, choć łudziłem się, że Cyfrowy Polsat nie popełni błędu Cyfry+. Kolejna platforma wprowadza podatek od lepszej jakości, która powinna stawać się już standardem. Zgadzam się z przedmówcami, że ceny są wygórowane. W ten sposób pomagają N-ce w zdobywaniu nowych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy pomagają?

Od jakiegoś czasu mam wrażenie ze cyfra wraz z N jakoś konkurują między sobą jeśli chodzi o nowości głównie HD /tutaj z korzyścią dla N obiektywnie patrząc/ale mimo wszystko i tak wszyscy kupują cyfrowy polsat wystarczy sprawdzić ostatnie wyniki jeśli chodzi o pozyskanie nowych abonentów tutaj przewaga jest przytłaczająca i konkurencja jest daleko daleko.

Wydaje mi sie,że w dalszym ciągu w tej materii nawet przy kwocie 6 zł za hd nic się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomagają pomagają... W ten oto genialny sposób CP i C+ tracą klientów którzy interesują się HD. I w ten sam oto genialny sposób pierwszym rozmówcą z którym prowadzi się rozmowy o kanałach HD nie jest CP która ma 2 mln abonentów (i 10? tys HD) tylko N która ma 350tys...

Na moje to w ITI właśnie teraz strzelają szampany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo należy pamiętać że ceny TV HD gwałtownie spadają i coraz więcej ludzi je posiada.

Dokąd skierują swoje kroki ludzie po zakupie takiego TV gdy chcą mieć jak najwięcej kanałów HD w korzystnej cenie?

Odpowiedź jest chyba prosta, to n-ka będzie pierwszym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 6zł to stanowczo za dużo, Ci co są w CP i chcą pozostać i im bardzo zależy na HD to zapłacą 6 zł, ale reszta nie bo to za drogo. Marnie to widzę. No, ale informacji od CP nie było. Pierwsze napisały wirtualnemedia_pl, potem na nie powołał się tvpolsat.info, a na nich powołał się SatKurier. Według mnie powinni wrzucić to do poszczególnych pakietów tematycznych i co najwyżej w tych pakietach co mają pojawić się kanały HD podrożyć maks o 1zł, ale to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten oto genialny sposób CP i C+ tracą klientów którzy interesują się HD.

Przez 6 zł za kanał tracą klientów HD? HD=drogi tv+drogi (droższy) tuner+drogie kino domowe. Czy jeśli kogoś stać na sprzęt HD to nie stać go wydać kilkunastu zł na kanały HD?

Na HD w Polsce jest jeszcze za wcześnie. Pewnie m. in. dlatego n oferuje nowy pakiet i tuner SD. Za rok pewnie CP stworzy jakąś rozsądną ofertę HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten oto genialny sposób CP i C+ tracą klientów którzy interesują się HD.

Przez 6 zł za kanał tracą klientów HD? HD=drogi tv+drogi (droższy) tuner+drogie kino domowe. Czy jeśli kogoś stać na sprzęt HD to nie stać go wydać kilkunastu zł na kanały HD?

Na HD w Polsce jest jeszcze za wcześnie. Pewnie m. in. dlatego n oferuje nowy pakiet i tuner SD. Za rok pewnie CP stworzy jakąś rozsądną ofertę HD.

Cały wic polega na tym, żeby to HD nie było drogie już po zakupie drogiego tv, drogiego tunera i takiegoż kina domowego. Jeśli nie będzie dopłat do HD będzie więcej i szybciej abonentów skorych do współpracy przybywało. Inaczej to będzie to tylko zjadacz pieniędzy dla platformy. Dlaczego mam dopłacać do kanałów HD? Sprzęt zgodny z HD jest mi niezbędny by oglądać wysoką rozdzielczość. Dopłaty już nie. Powodzenie CP z takimi cenami życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...