Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat Hd bedzie ta sama ramówka co Polsat Sd . Tak samo jest z TVN.

 

 

Skoro występowali o koncesję dla POLSAT HD, to znaczy, że stworzą program z własną ramówką - niezależną od Polsatu SD.

Gdyby chcieli zrobić kopię, tyle że w jakości HD to cała ta biurokracja nie byłaby potrzebna. A koncesja zdaje się już jest przyznana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku kanałów tego typu (ogólnych, komercyjnych, utrzymujących się z reklam, bezpłatnych) nie opłaca się chyba robić innej wersji HD niż SD. Rzeczywiście na początku mówiono ewidentnie, że ramówka Polsatu HD będzie inna niż SD, ale jakoś zaraz potem rozeszła się (jeszcze przed startem TVN HD) faktycznie informacja, że ramówki będą jednak te same. Ja jestem jednak zdania, że to jednak najlepsze wyjście. Czemu tak myślę? Jeśli Polsat stworzy kanał oddzielny, to znaczy, że jeszcze przez lata będziemy dochodzić do 100procentowej ramówki w HD. TVN systematycznie poszerza ofertę HD, większość pozycji ma już w 16/9. Czy Polsat będzie miał taką mobilizację. To taki na pół problem. Najważniejsze to utrzymanie kanału HD. Albo będą chcieli kasy za dodatkowy Polsat HD (i wtedy rozumiem intencję oddzielnego kanału) albo będą musieli go spłacić reklamami - uważacie, że da się to zrobić bez "pełnej" ramówki Polsatu, uszczuplonej o pozycje nienadawane w 16/9 / HD, filmy, które nie zostały zakupione w tym formacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam ! jestem abo polsatu od kilku dobrych lat. Ostatnio doszedlem do wniosku, ze przed Euro fajnie by bylo sobie sprawic dekoder HD. Niestety nie moge nigdzie znalesc informacji na jakich zasadach mozna go nabyc - gdzie i za jaka cene. Moze ktos byl w podobnej sytacji i moglby podzielic sie doswiadczeniami... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYFROWY POLSAT ROZSZERZA OFERTĘ HD

 

Eurosport HD startuje!

 

 

 

Cyfrowy Polsat SA i Eurosport SA podpisały umowę, na mocy której od 25 maja do oferty programowej największej platformy satelitarnej w Polsce – Cyfrowego Polsatu – dołączy kanał Eurosport HD. Do 30 czerwca br. kanał będzie dostępny bez dodatkowych opłat dla wszystkich posiadaczy dekoderów HD. Eurosport HD znajdzie się na pozycji 17 na liście kanałów platformy. Od jutra będzie można oglądać testową transmisję kanału.

 

 

 

Eurosport HD w Cyfrowym Polsacie wystartuje 25 maja wraz z początkiem relacji z wielkoszlemowego turnieju Roland Garros. W ofercie stacji znajdą się również transmisje z najważniejszego tegorocznego wydarzenia sportowego – Igrzysk Olimpijskich Pekin 2008 oraz Tour de France, US Open, mityngów lekkoatletycznych, turniejów WTA i ATP, wyścigów WTCC i Superbike oraz sportów zimowych. W sumie do końca 2008 roku stacja pokaże ponad 2000 godzin relacji produkowanych w HD. Pozostałe wydarzenia nieprodukowane w technologii wysokiej rozdzielczości będą konwertowane do tego formatu.

 

 

 

Cyfrowy Polsat zapewnia swoim odbiorcom doskonałą jakość obrazu, możliwą dzięki zastosowaniu technologii High Definition – mówi Andrzej Matuszyński, Członek Zarządu ds. Marketingu w Cyfrowym Polsacie. Transmisje sportowe są szczególnie ważne dla naszych abonentów, a dzięki telewizji wysokiej rozdzielczości relacje sportowe są jeszcze bardziej widowiskowe. To właśnie dzięki technologii HDTV każdy z widzów może znaleźć się w samym centrum wydarzeń i poczuć emocje z nimi związane. - dodaje.

 

Eurosport HD to trzeci kanał w wysokiej rozdzielczości dostępny w Cyfrowym Polsacie. Platforma oferuje także Polsat Sport HD i HBO HD. Obydwa kanały są obecnie dostępne bez dodatkowych opłat.

 

 

więc tylko Cyfra każe sobie słono płacić za HD czy mi się wydaje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawila sie juz mozliwosc dla czesci klientow, ktorzy sa juz po umowie podstawowej wymiany dekodera SD na HD. Trzeba tylko zadzwonic na infolnie (co jest ostatnio ciezkie) i zlozyc zamowienie. Cena jest lepsza niz zakup nowego dekodera w punktach.

 

Warto dzwonic szybko, zeby na EURO zamienic dekoder, a dekoder wysylaja kurierem w ciagu kilku/kilkunastu dni. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba spelnic takie warunki:

-miec dekoder na wlasnosc i co najmniej pakiet familijny

-byc po okresie podstawowym pierwszej umowy na ten dekoder

-nie miec zaleglosci odnosnie platosci na moment, w ktorym dzwonisz do CP

 

dekoder kosztuje 300PLN + 30PLN za przesylke (w ciagu 7 dni roboczych)

 

podpisuje sie nowa umowe:

na 24 miesiace jesli masz umowe na falilijny lub familijny+HBO

na 12 miesiecy jesli masz wyzsza oferte

 

stary dekoder zostaje u Ciebie i staje sie dekoderem FTA

 

trzeba zadzwonic na infolinie 22 21 27 222 i zlozyc zamowienie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem od samego początku... Polsat zawsze podaje takie info ostatni przykład: HBO w CP, podali sporo czasu po N i była to lepsza oferta... Zapewne dłużej negocjowali i coś wynegocjowali...

Zapewne i tym razem by chcieli przebić ofertę N ale im coś nie wyszło. Ciężko przebić coś co jest za 0 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'

dekoder kosztuje 300PLN + 30PLN za przesylke (w ciagu 7 dni roboczych)

 

podpisuje sie nowa umowe:

na 24 miesiace jesli masz umowe na falilijny lub familijny+HBO

na 12 miesiecy jesli masz wyzsza oferte

 

'

to co to za promocja ? Przecież już od dawna, bez promocji można na takich warunkach zamówić CP .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'

to co to za promocja ? Przecież już od dawna, bez promocji można na takich warunkach zamówić CP .

 

A taka to promocja, że nie ma potrzeby zrywania obowiązującej umowy czy też porozumień - a sporo osób zawarło dopiero co 12-miesięczne porozumienia na HBO. To i tak spory postęp w CP, bo jakoś do tej pory stałych/starych abonentów mieli w ... wiadomo gdzie. Z drugiej strony dekoder HD na własność za 299 to nie jest w sumie najgorsza oferta - nawet jeśli to "tylko" samsung z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również przed chwilą dzwoniłem na infolinię i zgłosiłem zamówienie na wymianę swego starego 8-letniego sagema.Dla mnie ta oferta jest satysfakcjonująca(choć wiadomo że zawsze może być taniej) gdyż ten stary złom Sagem powoli mi padał a oferta CP dla mojej rodziny odpowiada najbardziej.Koszt wymiany to 299 zł dekoder samsung + 29,60 zł kurier, żadnej aktywacji i Mistrzostwa Europy w HD. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za interes dla byłych klientów, którzy mogą opłacać obecnie pakiet kiedy chcą oglądać ? Przy takich warunkach znowu muszą się wiązać z Polsatem 2-letnią umową.

I pewnie trzeba jeszcze dopłacić za aktywację 90 zł ?

 

1. Nie trzeba nic aktywować.

2. Wszystkim nie dogodzą.

3. Nikt nic nie musi - wymiana na HD nie jest obowiązkowa.

4. Pewnie najlepiej byłoby żeby rozdawali dekodery HD za darmo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...