Skocz do zawartości

Copa America 2011


Lukaszekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trener Reprezentacji Argentyny Sergio Batista podał skład na mecz z Boliwią, który zostanie rozegrany w nocy z piątku na sobotę(1/2 lipca) polskiego czasu o godzinie 2:45.Transmisja meczu na żywo na antenie TVP Sport od 2:35.

Skład Argentyny na mecz z Boliwią (4-3-3):

Sergio Romero - Javier Zanetti, Nicolas Burdisso, Gabriel Milito, Marcos Rojo - Ever Banega, Javier Mascherano, Esteban Cambiasso - Ezequiel Lavezzi, Lionel Messi, Carlos Tevez.

źródło: http://www.sport.tvp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kanale fta tylko na sport 1( dawny DSF ) z astry

Kolego nie wprowadzaj w błąd mecze FTA będą jeszcze na A haber z 42 E jak napisał kolega @aboutreka zerknij na ten artykuł który dodał.Poza tym na jednym z tureckich forum czytałem też o tym.

Niestety u mnie za mała antena na ten kanał :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz otwarcia Copa America 2011 za nami.Nie obyło się bez sensacji.Reprzenentacja Argentyny zremisowała z Boliwią 1:1.Piewszą bramkę strzeliła Boliwia, ale był to gol samobójczy Evera Banegi, który zdobył go piętą.Argentyńczycy wyrównali pod koniec meczu, gdy po zgraniu głową bramkę fantastycznym uderzeniem w górę bramki przy lewym słupku zdobył Sergio Aguero.Groźne okazje dla gospodarzy meczu, jak i całego turnieju mieli jescze Lionel Messi, Carlos Tevez i Esteban Cambiasso.Argentyna miała posiadanie piłki na poziomie podobnym do FC Barcelony, jednak statystyki w piłce nożnej nie są ważne, tylko najważniejsze są bramki.Boliwia miała trochę okazji, ale potrafiła z nich czasami wypracować jakąś sytuację, a Argentyńczycy mieli wiele okazji, ale ich celność nie była zbyt dobra.Dzisiaj o 20:30 polskiego czasu drugi mecz tej grupy, w którym Kolumbia zmierzy się z Kostaryką.Transmisja na żywo w TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jako swego rodzaju ciekawostkę można potraktować to w co był wyposażony sędzia wczorajszego meczu. Mianowicie było to coś w rodzaju kredy w sprayu czy coś w tym stylu. :D Sędzia dzięki temu atrybutowi bardzo swobodnie zaznaczał na boisku z jakiego miejsca ma być rozpoczęta gra np. przy rzucie wolnym lub gdzie dokładnie ma być ustawiony mur. Co ciekawe takie linie/kreski znikały dość szybko znikały przez co nie później w ogóle nie były jakimś utrudnieniem a boisko nie wyglądało jakoś nieestetycznie, przynajmniej tak to wyglądało w relacji telewizyjnej. Ja spotkałem się z czymś takim po raz pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R Mad sędziowie w rozgrywkach lig Ameryki Płd często stosują ten spray do zaznaczania miejsca faulu.

Mecz dosyć zaskakujący choć mniej niż wtedy gdy w el. MŚ przegrali z Boliwią 1:6 Widocznie znów zlekceważyli rywala, a teraz chwalą za grę Boliwijczyków. Ja czekam na to co pokaże Canarinhos - mój faworyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako swego rodzaju ciekawostkę można potraktować to w co był wyposażony sędzia wczorajszego meczu. Mianowicie było to coś w rodzaju kredy w sprayu czy coś w tym stylu. :D Sędzia dzięki temu atrybutowi bardzo swobodnie zaznaczał na boisku z jakiego miejsca ma być rozpoczęta gra np. przy rzucie wolnym lub gdzie dokładnie ma być ustawiony mur. Co ciekawe takie linie/kreski znikały dość szybko znikały przez co nie później w ogóle nie były jakimś utrudnieniem a boisko nie wyglądało jakoś nieestetycznie, przynajmniej tak to wyglądało w relacji telewizyjnej. Ja spotkałem się z czymś takim po raz pierwszy.

Kto oglądał relacje z meczów ligi brazylijskiej lub argentyńskiej np takie jak na SportKlubach ewentualnie TV Globo to "kreda w sprayu" dla niego w meczach Copa America nie jest już nowością. Ja jestem za tym aby to zawitało do Europy bo już punkt np. rzutu wolnego to pikuś ale przesuwający się mur małymi kroczkami byłoby widać od razu :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Właśnie mnie też to nieco zaskoczyło. Można powiedzieć, że jego autorytet jako znawcy latynoskiej piłki został nieco podważony. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Jeśli Wołek był zaskoczony to rzeczywiście wielkie faux pas z jego strony, chyba nie ogląda na Sportklubie ligi brazylijskiej czy argentyńskiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argentyna w pierwszym meczu niestety zawiodła mimo, że miała przygniatającą przewagę w posiadaniu piłki niewiele z tego wynikało. Mam nadzieję, że był to tylko wypadek przy pracy i w kolejnych spotkaniach zagrają dużo lepiej i awansują do finału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W meczu grupa A Kolumbia pokonała 1:0 Kostarykę po golu zdobytym przez Adriana Ramosa w 45 minucie spotkania. Kostaryka od 28 minuty grała w dziesiątkę, jednak w pierwszej połowie zaprezentowała się nieźle, druga połowa to już zdecydowana przewaga Kolumbii. Kolumbijczycy jednak nie potrafili udokumentować tej przewagi zdobyciem kolejnych bramek. jednak do końcowego gwizdka sędziego kontrolowali przebieg spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...