Skocz do zawartości

ATM Rozrywka


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Powtarzam żadna stacja tak szybko nie ruszy z porządna ramówka a oni zostali zmuszeni do startu.

Jak to zmuszeni? Przecież sami złożyli wniosek o rozszerzenie koncesji na nadawanie naziemne i wiedzieli jakie są tego konsekwencje - stosunkowo szybki start.

Widząc całą tę sytuację z ATM Rozrywka i jej ramówką uważam, iż do konkursu, który będzie miał miejsce pod koniec bieżącego roku, powinni być dopuszczeni tylko nadawcy, których stacja nadaje już od dłuższego czasu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
No i co że złożyli ale nie musieli jej dostać a potem im grożono odebraniem koncesji

Dostali koncesję (nikt im nie dał jej na siłę), a później nie wywiązywali się z niej, co skutkowało wszczęciem przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji postępowaniem o cofnięcie koncesji.

 

A co do Puls 2 to jest to zupełnie inna kwestia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@exmartino

Ten komentarz u Ciebie świetnie brzmi patrząc na avatar. Tele 5 to dopiero mistrz powtórek. ATM rozrywka o tyle lepsza ze powtarza polskie własne produkcje

Dla Ciebie może to być plus, dla mnie tym bardziej jest to gorsza stacja od Tele 5. Akurat w tej drugiej nie ma samych powtórek, są premierowe pozycje i to już jest wielki atut. Fakt że często są to filmy telewizyjne ale trafiają się też czasem takie rodzynki jak polska premiera serialu stacji Showtime - The Big C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta są nowości które wyemitują w 2 tygodnie kto przy zdrowych zmysłach daje serial mający 22 odcinki czy tym bardziej 13 odc. Od poniedziałku do piątku serial ma 8 odcinków i 3 razy tygodniu idzie potem powtarzany do znudzenia do tego jakość tragiczna. ATM daje swoje produkcje dla nich są one dawane po raz pierwszy wiec dla tej stacji to premiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pełne sezony Halo! Hans! czy Agentek na antenie ATM Rozrywka były powtarzane już kilkukrotnie, więc to nie są już premiery. To samo z filmami dla dzieci, które są w kółko powtarzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta są nowości które wyemitują w 2 tygodnie kto przy zdrowych zmysłach daje serial mający 22 odcinki czy tym bardziej 13 odc. Od poniedziałku do piątku serial ma 8 odcinków i 3 razy tygodniu idzie potem powtarzany do znudzenia do tego jakość tragiczna. ATM daje swoje produkcje dla nich są one dawane po raz pierwszy wiec dla tej stacji to premiera.

Co za róznica jak nadają? Dla jednych to nawet lepiej że poleci od pon do piątku bo szybciej się obejrzy całość. Ważne że emitują coś co leci np. w polskiej stacji ogólnodostępnej (w sensie FTA) po raz pierwszy w Polsce, a nie jak w przypadku ATM Powtórka... o przepraszam Rozrywka emitują starocie, emitowane już przez polskie stacje ogólnodostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, "Gorączkę w mieście" Tele5 ma w bardzo słabej jakości. Znacznie odstającej od reszty kanału.

 

Poza tym zgadzam się z Tobą, golbi_84 - krótkie seriale, tak do 15-20 odcinków, nie powinny lecieć 5x w tygodniu, bo to zmniejsza szansę na stałą widownię, zwłaszcza w okolicach godziny 22:00. Ktoś może oglądać na innym kanale film od 20:00, który trwa ponad 2 godziny i już przepada mu jeden odcinek serialu w Tele5. Wiem, że głupio to brzmi, ale tak jest :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasięg w DVB-T robi swoje. Nieprzypadkowo TV Trwam tak walczy o miejsce w DVB-T.

Jeden serial Tele 5 to jeszcze nic nadają już chyba 10 lat a ATM nawet 10 miesięcy nie nadaje różnica?

Nie interesuje mnie kto ile nadaje. Jeśli jest to nowy kanał jak ATM to tym bardziej powinien wystartować z przytupem a nie z takim badziewiem. Jeden serial Tele 5 to był tylko przykład, bo akurat tutaj Tele5 się szarpnęło na produkcję stacji premium w USA. W każdym razie to że Tele5 prezentuje jakiekolwiek premiery (filmy tv, seriale) już go stawia wyżej niż to badziewie od ATM. To już Polo TV jest lepsze bo przynajmniej nastawiło się na konkretną tematykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATM nie ma różnorodnej oferty, jest skierowana jedynie do fanów pseudo polskich seriali i stare teleturnieje. Fakt, podobała mi się Awantura o Kasę , to obejrzałem na Polsacie 2 jak powtarzali ten teleturniej,ale już drugi raz nie oglądam bo to już dla mnie nie atrakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja do Polsatu 2 dostępu nie mam, więc Awantura o kasę czy Gra w ciemno mi nie przeszkadza. Ale przeszkadza mi brak urozmaiconej oferty, bo co skończą się Agentki czy Halo Hans to znowu leci od nowa. Rodzina zastępcza to już po prostu jakaś masakra, ma tego chyba każdy serdecznie dosyć. Daleko od noszy też leci od nowa. Ja rozumiem, że od nowa można puszczać, ale po jakimś rozsądnym czasie. Pierwsza miłość niedługo dobiegnie końca ostatni sezon i mam nadzieję nie puszczą go od nowa, tylko daliby od pierwszego odcinka - na pewno bym oglądał. To samo z Kiepskimi. Z tego co tu czytałem czy gdzieś indziej to w sierpniu ma się coś zmienić na lepsze, ma się pojawić Fala zbrodni co cieszy. Ale zanim ATM Rozrywka będzie można nazwać telewizją to jeszcze upłynie sporo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie seriale Halo Hans i Agentki lecą bez przerwy, jak jeden serial sie skończy to zaczynają powtarzać następny, to bez sensu powtarzać to samo bez przerwy po kilka razy, dużej widowni tak nie przyciągną, jakoś kanału również nie jest zadowalająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest program na 1.08 :brawo:

http://www.emitel.pl/program-telewizyjny

 

06:00 Wstawaj! Gramy!

06:45 Wstawaj! Gramy!

07:30 Azur i Asmar

09:00 Mamuśki

09:30 Synowie

10:00 Daleko od noszy

10:30 Duża przerwa

11:00 Rodzina zastępcza

12:00 Pensjonat pod Różą

13:00 Tylko miłość

14:00 Mamuśki

14:30 Synowie

15:00 Daleko od noszy

15:30 Duża przerwa

16:00 Świat według Kiepskich

16:30 Tango z aniołem

17:05 Awantura o kasę

18:00 Gra w ciemno

19:00 Rodzina zastępcza

20:00 Niesamowite historie

20:30 Mamuśki

21:00 Zostać miss 1

22:00 Rodzina zastępcza

23:00 Świat według Kiepskich

23:30 Mamuśki

00:00 Synowie

00:30 Zakończenie programu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No i to już lepiej wygląda. Pensjonat pod różą na pewno z chęcią sobie przypomnę. Ale jakby mi ktoś zadał pytanie z jakiego kanału pochodzi ta ramówka to nie znając ATM Rozrywka powiedziałbym Polsat 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...