Skocz do zawartości

ATM Rozrywka


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Przedstawiciel ATMu pisał, że są ogromne szanse na ten serial. Zobaczymy...

To chyba musiałem przegapić tą informację. Mam nadzieję, że tak się stanie. Narazie są Graczykowie, Daleko od noszy i jak jeszcze będą Miodowe lata to będzie super. Też liczę na teleturnieje takie jak Życiowa szansa i Rosyjska ruletka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Życiową szansę bym nie liczył-problem z licencją. Tak jak myślałem,że będą Kiepscy. Ktoś pisał,że nie będzie,bo na Polsacie wciąż mają dużą oglądalność,ale przecież to,że coś będzie na ATM nie oznacza,że Polsat pozbył się całkiem praw do tego serialu, przykład to Rodzina Zastępcza ,która leci zarówno na Polsacie ,Polsacie 2 i właśnie na ATM. Ostatnio śmiałem się z mamą,bo jesteśmy można powiedzieć wielbicielami tego serialu,że można ramówkę tak ustawić z tych trzech kanałów,żeby oglądać Rodzinkę przez niemal cały dzień :D

Na cuda bym nie liczył po 1 lipca,pewnie będą jakieś zmiany,ale myślę,że w dużej mierze nadal będzie to program powtórkowy z Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy myśleli że jak ATM znajdzie się w NTC zaoferuje jakieś nowe programy rozrywkowe i filmy ale tak się nie stało ,do tego potrzeba pieniędzy a tam jak widać z kasą raczej krucho ,KRRiTV postraszyła odebraniem koncesji więc zaczęli coś tam nadawać ,podobnie będzie w przypadku Puls 2 - tam też się nie należy spodziewać rewelacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest EPG do 1 lipca. Zmiany: od piątku "Świat wg Kiepskich"od odc.245 zamiast "Graczykowie- Buła i spóła". Dopiero nowa ramówka od 2 lipca, czyli poniedziałku.

 

To było do przewidzenia, że nie będą w niedzielę nowej ramówki wprowadzać, o ile ją wprowadzą, bo może tą nową ramówką jest zmiana "Graczyków" na ŚwK" i "Daleko od noszy" na "Szpital na peryferiach" :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ale to skandal , najpierw zapowiadali nową ramówkę od 30 maja,potem od 1 lipca a teraz? ... nie wiadomo

Również nie wiadomo czy zmieni sie oprawa graficzna po 1 lipca , nikt tego dotychczas nie potwierdził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...