Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się. Dla mnie filmowa oferta Canal+ to dno, od początku roku obejrzałem jeden film w premierach. O ile sport jest na dobrym poziomie / tu miażdży enkę /, to oferta filmowa to już żadne premium. To jakieś odpady. Gdyby nie sport nie zastanawiałbym się nawet chwili nad odejściem z Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kwestia gustu - jednemu się podoba drugiemu nie. Fakt, nie mają już tylu praw do filmów co kiedyś... I fakt, że mają najlepszy sport w porównaniu z innymi. Najlepiej byłoby aby była możliwość rozdziału oferty na kanały filmowe i sportowe.... Każdy brałby to co chce... Byłoby drożej za pojedyńcze kanały ale skończyłoby się gadanie czy lepszy film czy sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankiety na stronie ICA jakie kanały powinni dołączyć a jakie usunąć z oferty gdzie każdy abonent mógłby raz na np. 6 miesięcy zaznaczyć kanały w ankiecie i cyfra by wiedziała co dodać do oferty a co z niej usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi brak chyba tylko TV 1000 i FOX, chociaż w jakości SD mogli by go dać.ewentualnie Polsat HD, lecz w tym przypadku posiadając CP nie widziałem dużych różnic pomiędzy wersją SD i HD.Zauważyłem że ogólnie nie ma zbyt dużo programów typowo filmowych , nie emitujących tylko seriale bo takich jest dość dużo, i takich które nie są kanałami premium, bo tych też wystarczająco.W zasadzie typowo filmowe są tylko TV 1000,Polsat Film,Kino Polska,Ale Kino ,Filmbox,i może coś tam jeszcze (niewiem jak Wojna i Pokój i MGM) Wg mnie to nie dużo ,i jak człowiek telewizje ma głównie do oglądania filmów to czasami ciężko coś trafić , tym bardziej że TV 1000 nie ma na żadnej platformie a Ale Kino tylko na Cyfrze, to już w ogóle ta grupa się zwęża.Dobrze że mam canal + , bo mimo że oferta filmowa zmniejszyła się o dwie wytwórnie, to dzięki temu mam jeszcze co oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje 3 stacji - Polsat HD oraz TVP1 i 2 również żeby były nadawane w wysokiej rozdzielczości.

 

Tak poza tym Cyfra powinna pomyśleć nad usuwaniem zbędnych kanałów z oferty.Jest ich cała masa,po co płacić za coś czego w ogóle nie oglądam.Mogliby też zacząć bardziej wymagać od tych,którzy nadal chcą być na ich platformie- np wymuszać przejście na 16:9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

History HD - jak długo można czekać na ten kanał! tym bardziej, że jest wersja SD w pakiecie cyferki.

A tak dodatkowo, ale wiem, że mniej realnie - paczka Viasat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze w sprawie History HD ktos w cyfrze zaspal, bo przeciez od jakiegos czasu jest wersja sd i byly zapowiedzi ze kanal w wysokiej rozdzielczosci dodadza jak tylko to bedzie mozliwe a tu d.upa bo kanal zameldowal sie w cyfrowym polsacie :/ Z brakujacych kanalow to przyda sie Discovery HD -ale to pewnie po fuzji i Travel HD ale ten ostatni to chyba malo realny.Najwazniejsze to zeby cyfra zaoferowala wreszcie stabilnie dzialajacy dekoder pvr hd i bedzie git :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...