Skocz do zawartości

MŚ piłkarzy ręcznych w Szwecji 2011


MiszczMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanse Polaków są już raczej tylko matematyczne, we wczorajszym meczu niestety negatywną rolę odegrali sędziowie, nie uznali gola Jurkiewicza w końcówce, odgwizdali nadepnięcie na linię Tłuczyńskiego i nie zauważyli brutalnego faulu duńskiego bramkarza na Tkaczyku, no i w pierwszej połowie nie uznali bramki gdy piłka już całym obwodem przekroczyła linię bramkową. W sumie to wypaczyli wynik spotkania i Polacy mogli wywalczyć cenny remis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh, szkoda.Wygrana Szwedów i właściwie pewny awans do półfinałów.Trzy turnieje Mistrzostw Świata pod rząd w "czwórce" to by było zbyt piękne.Cóż, teraz pozostaje nam walczyć o miejsca 5-8.Warto zająć chociaż to 7 miejsce, które da możliwość udziału w kwalifikacjach Igrzysk Olimpijskich.A chyba chcielibyśmy oglądać Naszych Orłów w Londynie :)

 

Walczyć będą na pewno, o to nie mamy się co martwić.W Pekinie grali do końca i zajęli piąte miejsce, mimo, że gów** im to dało.

 

W tym roku się nie udało, ale za rok dwa duże turnieje.Mistrzostwa Europy w Serbii i Turniej Olimpijski w Londynie.Wierzmy, że będzie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska nie zorganizuje MŚ w piłce ręcznej w 2015 r. tak zdecydowało międzynarodowe prezydium federacji IHF. Polska kandydatura przegrała z Katarem bo to właśnie ten kraj zorganizuje MŚ w 2015 r. Oprócz Kataru i Polski o prawo organizacji MŚ ubiegały się też Francja i Norwegia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenada oficjalnie stała się faktem... :cry:

Jak dla mnie, grali tak samo jak w meczu z Czechami na poprzednich mistrzostwach Europy, a potem same porażki w dalszej fazie...

No cóż szkoda mi to pisać, ale czuję ogromny zawód. Mam nadzieję, że nasza gra i nastawienie się odmieni. Bo ewentualna zmiana trenera nic nie da. A lepszego opiekuna niż pan Wenta nie znajdziemy.

Oby było lepiej, choć jestem rozczarowany wynikiem sportowym naszej reprezentacji. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy powtarzali te same błędy co we wcześniej rozegranych meczach, słaba gra w ataku, niedokładne podania kończące się zabójczymi kontrami i bardzo słaba gra w przewadze. Do Igrzysk Olimpijskich zakwalifikować się będzie trudno, w następnych ME które odbędą się Serbii w następnym roku Polacy muszą wywalczyć przynajmniej 3 miejsce aby poważnie myśleć o IO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...