Skocz do zawartości

MŚ piłkarzy ręcznych w Szwecji 2011


MiszczMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy mecz Z Koreą będzie bardzo ważny w kontekście awansu do drugiej rundy, wszystkie atuty wydają się być po stronie Polaków, lepszy bramkarz, warunki fizyczne, Koreańczycy będą zapewne bronić podobnie jak Chile czyli systemem 3-3 lub 2-4 więc na pewno dla polskiego zespołu ten mecz będzie ciężki, ale jednak nie mam wątpliwości, że Polacy wygrają ten mecz.

 

 

Lepszy bramkarz? Na papierze Szmal jest zdecydowanie lepszy od bramkarza koreanskiego, ale... Na tych mistrzostwach bramkarz Korei broni bardzo dobrze, jest pewnym filarem swojego zespolu i napewno lepiej prezentuje sie od Szmala.... Ze Szwecja Koreanczyk zagral swietny mecz broniac multum setek dla Szwedow. Co do bramki to z przykroscia ale jednak atut po stronie Azjatow.

 

Warunki fizyczne Korea ma gorsze ale nadrabiaja to szybkoscia. Ogladalem ich 3 mecze grupowe i musze powiedziec ze sposrod wszystkich zespolow z naszej grupy oni prezentuja najszybszy handball. Trzeba sie bedzie sporo napocic zeby pokonac Koree, zespol ten poczynil znaczne postepy.

 

Co do taktyki to mysle ze bedzie to 3-3, bo Polacy maja problemy z druzynami preferujacymi ten styl. Widzielismy to z Argentyna chociaz, tyle ze Azjaci maja wytrenowany bardzo dobrze styl gry 3-3 lepiej od Argentynczykow wiec moze tu byc olbrzymi problem.

 

Licze ze Bielecki nie zagra, to co on gra to dno i metr mulu. Na szczescie Wenta z Chile szybko sie pokapowal jaka nedze gra Karol i po kilku minutach go zdjal... Dzisiaj licze ze da mu odpoczac, niestety ale kontuzja oka znacznie wplynela na jego gre... Raz mu sie zdarzy dobry mecz a 10 razy slaby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Licze ze Bielecki nie zagra, to co on gra to dno i metr mulu. Na szczescie Wenta z Chile szybko sie pokapowal jaka nedze gra Karol i po kilku minutach go zdjal... Dzisiaj licze ze da mu odpoczac, niestety ale kontuzja oka znacznie wplynela na jego gre... Raz mu sie zdarzy dobry mecz a 10 razy slaby...

 

 

Człowieku ja bym chciał abyś ty osiągnoł 1/1000 tego co osiągnoł Bielecki. czy ty kiedykolwiek grałes w piłke ręczną lub coś innego,a jeśli tak to znając zycie byłes najśłabszym ogniwem w zespole. A teraz znalazł sie wielki ekspert o komentowania zagrań Bieleckiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w 3 lidze w pilke reczna i wcale nie jestem najslabszym ogniwem. W reprezentacji nie moze byc sentymentu i zadnej ulgowej taryfy dla nikogo. Jak ktos jest w slabej formie to nie moze grac i tyle. Bielecki natomiast jest traktowany bardzo ulgowo (do meczu z Chile kiedy Wenta juz nie wytrzymal) . Wolisz zeby gral Bielcki bez formy czy Tkaczyk w formie? Taki przyklad podalem. MŚ to nie sa przelewki musza grac najlepsi a Karol nie jest w najlepszej formie. Nic do niego nie mam ale taka jest prawda, zaraz pewnie znajda sie kolejni obroncy "krzyza" Bieleckiego i powiedza jaki to walczak, ze mu sie nalezy, bohater i ze ja sie nie znam.

 

A ty masz taki szacun do niego a nazwisko piszesz mu z malej litery... Tak samo jak zalosny blad ortograficzny osiagnoł. A i 1/1000 tego co on osiagnął to mysle ze osiągnąlem. Nawet troszke wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo Polaków z drużyną Korei Południowej 25:20 i pewny awans do następnej rundy, o pierwszej lokacie w grupie zdecyduje jutrzejszy mecz ze Szwecją o 20.15. Bardzo dobra gra Polaków w drugiej połowie, cały zespół zagrał równo, na szczególne wyróżnienie zasługują Tkaczyk i Bartosz Jurecki i Sławek Szmal który został uznany najlepszym zawodnikiem spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielecki kolejny swietny mecz - kilkunastoprocentowa skutecznosc rzutowa (skandal) i 2 razy podal pilke w rece zaborcy. To chyba ostatnia wielka impreza Karola. Drugi gracz meczu to Jurasik - kilka dosc istotnych strat i niedokladnych podan w kluczowych momentch. Nic do obydwu nie mam ale ich czas juz minal. To sa dwaj winowajcy dzisiejszej porazki. Szwecja okazala sie o klase lepsza (conajmniej) ale wynik tego nie odzwierciedla, gdyz swietnie w bramce gral Szmal i gdyby nie on to przegralibysmy w granicach 10 bramek roznicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalna gra Polakow w ataku, ciagle straty ( Szwedzi praktycznie ani jednej! ). Obrona w miare, a Szmal jak zwykle WIELKI! Z taka gra nie mamy czego szukac w kolejnej fazie. Bielecki dobry mecz? No sorry ale na 5 strzalow 2 trafil do tego 3 WAŻNE straty, a zagral moze z 10 minut. Ani razu nie bylismy na prowadzeniu ( !!! ), a jak już mielismy szanse na remis to strata, strata, strata. Parodia! Do tego komentator bardzo slaby. Komentowal jakbyśmy grali o MŚ, do tego ciagle mowil o naszej KAPITALNEJ GRZE :lol2:, jakas parodia. TVP -> wam juz podziekujemy! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalna gra Polakow w ataku, ciagle straty ( Szwedzi praktycznie ani jednej! ). Obrona w miare, a Szmal jak zwykle WIELKI! Z taka gra nie mamy czego szukac w kolejnej fazie. Bielecki dobry mecz? No sorry ale na 5 strzalow 2 trafil do tego 3 WAŻNE straty, a zagral moze z 10 minut. Ani razu nie bylismy na prowadzeniu ( !!! ), a jak już mielismy szanse na remis to strata, strata, strata. Parodia! Do tego komentator bardzo slaby. Komentowal jakbyśmy grali o MŚ, do tego ciagle mowil o naszej KAPITALNEJ GRZE :lol2:, jakas parodia. TVP -> wam juz podziekujemy! :roll:

Wiesz co to ironia :?:

 

Możemy mówić, że czas Bieleckiego i Jurasika w kadrze już minął, więc w takim razie kto za nich? Bo nie widać godnych kandydatów.

Jeśli teraz narzekamy na grę Polaków to co będzie za kilka lat, kiedy liderzy drużyny skończą kariery? Cieszmy się tym co na razie mamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry mecz Polaków .... ale wygrali niestety gospodarze / Szwedzi / .

 

Chyba ogladales inny mecz.

 

Jezeli marzymy o pierwszym lub drugim miejscu w turnieju to trzeba wygrac wszystkie mecze tzn z Dania, Chorawacja i Serbia. Jezeli zajmiemy drugie miejsce w grupie to w polfinale trafimy na Francuzow ktorzy nas rozgromia. Ale latwo wygrac nie bedzie na chwile obecna z Dania i Chorwacja nie ma szans, z Serbami mozna powalczyc. Bedzie ciezko i jezeli Polacy zdobeda medal to bede bardzo zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samego meczu nie będę się wypowiadał bo widzę, że mamy tu samych "fachowców " od tej dyscypliny tzn. @Martinho19 i @MiszczMan.

Ja zgadzam się ze zdaniem kolegi @El Loco, może Bielecki i Jurasik nie zagrali wczoraj najlepiej, ale obecnie nie ma ich kim zastąpić, wczoraj świetnie zagrał Marcin Lijewski . Polski zawodnik znajduje się na czele tylko jednej klasyfikacji indywidualnej, ale bardzo niechlubnej, Artur Siódmiak przoduje w ilości kar 2 minutowych. Sławek Szmal jest na 14 miejscu wśród bramkarzy , Grzegorz Tkaczyk na 5 miejscu w ilości przechwytów.

Kolejne mecze Polacy rozegrają z Danią w sobotę o 20.15, z Serbią o 20.15 w niedzielę i Chorwacją we wtorek o 18.15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurasik ----> nawet pierwszy lepszy zawodnik

 

Bielecki --> Tkaczyk chociazby

 

I mowisz o mnie fachowiec w cudzyslowiu a ja sie zapytam jaka ty masz stycznosc z pilka reczna ze uwazsz sie za lepszego ode mnie? Ja gram w jednym z zespolow 3 ligowych , poza tym jestem wspolwlascicielem swojego lokalnego klubu handballa. Jak kogos nie znasz to nie probuj pokazac ze jestes lepszy, zajmij sie lepiej swoim zuzlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety też powoli przychylam sie do zdania Martinho19 bo w meczu ze szwecją przegraliśmy przez głupie błędy zawodników których lubie i szanuje czyli JÓZKA Jurasika i Bieleckiego.

Karol zgubił 2 bardzo ważne piłki po których padły 2gole które to zdecydowały o przegranej, kilka rzutów niecelnych też zdecydowało o porażce.

Józek mnie zawiódł i to bardzo bez gola i kilka strat a liczyłem na tego zawodnika na 2pozycjach czyli na skrzydle i rozegraniu jako zmiennik Lijewskiego.

Miejmy nadzieje ze sie odbudują na drugą faze i wyjdziemy z 2miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalna pierwsza połowa w ataku, a w obronie nie było tak źle, bo większość bramek straciliśmy po błędach w ...ataku! Druga świetna, wreszcie zagrali szybciej w ataku. A co do szans awansu do półfinału to według mnie praktycznie nie mamy. Chorwacja i Dania musi wygrać ze Szwecją, Chorwacja może i wygra, ale mecz Dania - Szwecja odbędzie się po naszym meczu z Chorwacją, Dania napewno będzie miała zapewniony awans więc pewnie pozwoli wygrać Szwecji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalna pierwsza połowa w ataku, a w obronie nie było tak źle, bo większość bramek straciliśmy po błędach w ...ataku! Druga świetna, wreszcie zagrali szybciej w ataku. A co do szans awansu do półfinału to według mnie praktycznie nie mamy. Chorwacja i Dania musi wygrać ze Szwecją, Chorwacja może i wygra, ale mecz Dania - Szwecja odbędzie się po naszym meczu z Chorwacją, Dania napewno będzie miała zapewniony awans więc pewnie pozwoli wygrać Szwecji.

Ehhh, i od razu przypominają się wałki z EURO 2004, kiedy Skandynawowie orżnęli z awansu do ćwierćfinału Włochów.

Ale piłka ręczna to nie nożna i może coś takiego jak "prestiż" ma dla Duńczyków znaczenie.Oby.

 

Ale najpierw będzie trzeba ograć Serbów, a kluczem do tego będzie zatrzymanie Vujina i Sesuma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, i od razu przypominają się wałki z EURO 2004, kiedy Skandynawowie orżnęli z awansu do ćwierćfinału Włochów.

Ale piłka ręczna to nie nożna i może coś takiego jak "prestiż" ma dla Duńczyków znaczenie.Oby.

 

:D

Dzis dyskutowałem ze znajomym i mówiłem ze prawdopodobnie nie mamy już szans na awans bo w ostatniej kolejce gra koalicja skandynawska czyli mecz Dania-Szwecja i przypomniałem ten słynny mecz z Euro gdzie mecz musiał sie skończyc bramkowym remisem który eliminował Włochów. I tak sie skończyło a końcówka meczu to był mały skandal bo nikt nie chciał atakowac.

 

Boje sie ze sytuacja może sie powtórzyc, tym bardziej że Szwedzi nigdy nam nie pomogli w piłke nożna( a mieli do tego chyba 3 okazje). Tutaj tak wykombinują ze nas wyeliminują za plecami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje sie ze sytuacja może sie powtórzyc, tym bardziej że Szwedzi nigdy nam nie pomogli w piłke nożna( a mieli do tego chyba 3 okazje). Tutaj tak wykombinują ze nas wyeliminują za plecami

Heheh, racja :) W eliminacjach do wspomnianego EURO 2004, Szwedzi dali się ograć Łotyszom, którzy dzięki wgranej wywalczyli prawo gry w barażach(a potem sam pamiętny awans).

 

Tylę, że tutaj Szwedzi nie mają co kombinować, oni musza wygrywać :P To Duńczycy mogą się podłożyć.

 

Gdyby dzisiaj Dania przegrała z Argentyną(wiem, mało prawdopodobne, ale Szwedzi bęcki od nich dostali) to musieliby grać w ostatnim meczu na serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...