Skocz do zawartości

Kino Polska Muzyka


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ipo nie szalej, tu co wymieniłeś to są dwa hity, reszta nie nadaje się do grania :)

 

Przecież mało kto ma tak, że 6 piosenek z jego repertuaru było wielkimi hitami. Jedne piosenki są znane bardziej, a drugie mniej. Ja pominąłem z 3-4 teledyski które sa dp zdecydowanie mniej znanych kawałków. Reszta jest powszechnie znana.

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipo nie szalej, tu co wymieniłeś to są dwa hity, reszta nie nadaje się do grania :)

 

 

Nieprawda- płyta TRANS MISJA w 2003 to był przełom na rynku - wokalistce z taką muzyka udało się dotrzec do sporej grupy fanów- był to duży sukces komercyjny .6 czy 7 hitów, w tym m.in. z sukcesem w reklamie TOP SECRET utwór IT'S NOT ENOUGH

Płytę się zapamiętuje, jesli z niej jest wiele hitów, które przedzierają się do mediów. Wystarczy popatrzeć, że rzadko komu udaje się więcej 3-4 piosenki z płyty i to przy współczesnych mozliwościach.

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj przecież nie chodzi o granie tych piosenek na co dzień bo trzeba wybrać z 2-3 hity jednego artysty (więcej ma mało który) i grać. Tutaj chodzi o godzinę z danym artystą i jakieś teledyski trzeba do niej wybrac. Jedne były bardziej znane, inne mniej. Chodzi chyba (tak przynajmniej ja to rozumiem) o pokazanie repertuaru danej gwiazdy. Fanem wielkim Reni nie jestem, KPM oglądam sporadycznie, ale absurdalne było dla mnie stwierdzenie, że nie da sie uzbierać godziny ze znanymi piosenkami Jusis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jak kto, ale ja się akurat na tym znam i wiem o co w tym wszystkim biega. Chodzi mi o to, że nie da się wypełnić całej godziny hitami. No nie wiem chyba tylko wygrzebując z archiwum i mieszając z nowszymi hity Rodowicz czy Krawczyka da sie zrobić hit za hitem wypełniając te 45-50 min. Nawet taka Bartosiewicz ma 3-4 znane piosenki. Hey to już zupełna alternatywa dla wielu. List, Moja i Twoja nadzieje i może Teksański było hitami granymi wszędzie, a tacy artyści swoje godziny posiadają. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Widocznie my z kolegą Rafałem dyrektorem się nie znamy na przebojach, wynikach oglądalności itp. Bywa.

Te kawałki Reni Jusis w większości były katowane w stacjach radiowych a teraz są zapomniane - tak samo jak było kiedyś z obecnymi ponownymi "odkryciami" pt. DJ Bobo, Corona, Fun Factory itd. Tylko te piosenki nie są wieczne i na coś będzie to trzeba wymienić a nie grać je do porzygu ;).

VOX FM już to zrozumiał i gra od jakiegoś czasu np. kawałki rnb z lat 2000+ i coraz więcej nowości typu EDM.

Nie wypowiadałbym się więc tak kategorycznie o tym co jest hitem, a co nie jest bo rynek zmienny jest i naprawdę raczej nie będzie można jechać na samym tandetnym eurodance cały czas.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ja właśnie na ten temat napisałem - że eurodance grają wszyscy i może jak ktoś zagra "Kiedyś cię znajdę" czy "Ostatni raz", które kilka lat temu stacje radiowe grały 5x dziennie (i kreowały na hity), a teraz mało kto to pamięta to będzie całkiem dobry krok ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mam czas, żeby się odezwać. Ogólnie rzecz biorąc programując jakikolwiek kanał telewizyjny, który żyje z reklam i ma zarobić na swoje koszty i nawet troche więcej, trzeba się kierować ogólnym, uśrednionym, narodowym gustem, a nie osobistymi upodobaniami. Reni Jusis świetną wokalistka jest, jej 2-3 hity brzmią ponadczasowo, w pewnym sensie wyprzedziła epokę, ale nie jest narodową gwiazdą typu Górniak, Kozidrak czy Lady Pank, a tylko z takimi robimy "Godziny z..." Poza tym, u nas w KPM od sierpnia nie ma już regularnej Godziny z. Teraz robimy takie rzeczy raz na jakiś czas z okazji urodzin lub jakiejś innej dużej okazji, a od listopada dalej będziemy to robić, ale w troszkę innej konwencji.   

 

Poza tym 31.10 to sobota więc lepiej zaczynać od soboty, a nie od niedzieli 1.11...

Edytowane przez Kino Polska Muzyka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...