Skocz do zawartości

Kino Polska Muzyka


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@KPM Nie chciałem być złośliwy i proszę nie odbieraj tego w ten sposób. Ale, no właśnie... Jeżeli fachowiec, specjalista, technik, grafik itp. dostaje do wykonania określone zadanie, za co zapewne pobiera większe lub mniejsze pieniądze i nie umie sobie poradzić z powierzonego zadania, to nie jest fachowcem tylko partaczem. Wówczas jego pracę trzeba nazwać po imieniu. Life is brutal. Mnie w pracy nie chwalą za bylejakość, tylko za widoczne efekty. Jak robię coś źle, to dostaję po przysłowiowej d...e. Nie jesteście przecież jakąś osiedlową kablóweczką, tylko DUŻYM nadawcą i od Was oczekuję profesjonalizmu, a nie przeciętności. Widzę jednak, że się przejąłeś moją krytyką i zabolała Cię bardzo, gdyż powstała dziś wersja nr 2 oznaczenia wiekowego. Może jednak, wystarczyło poprosić kolegów z Kino Polska lub ze Stopklatki TV o podesłanie Wam ich oznaczenia i wszystko byłoby OK (w końcu jesteście jedną firmą). Po co poprawialiście coś, co było złe? Należało to coś stworzyć od nowa.

 

Z oznaczeniem wiekowym jest problem tego typu, że jest ono niepotrzebne i archaiczne. Urząd, który jest nomen omen zbędny, uchwalił coś głupiego, a wszyscy muszą się do tego stosować. Nie umiecie zrobić oznaczenia, zmieńcie koncesję na zagraniczną i będzie po kłopocie. Nie rozumiem, po co naszym stacjom tv, które nadają poprzez satelitę i nie są umieszczone w DVB-T potrzebne są polskie koncesje? Byłoby prościej, taniej, krócej i bez chorych wytycznych, mówiących jaki procent ma być audycji w języku polskim (ostatnie Was nie dotyczy). Każdy chce mieć polską koncesję, a potem się martwi, czym zapełnić ramówkę. Najlepiej jest emitować łapu capu i inne bzdety przez kilka godzin dziennie na wielu swoich kanałach lub katować ludzi tysięczną powtórką polskiego filmu lub innego wątpliwego programu i jeszcze pobierać za to co miesiąc horrendalne pieniądze.

 

Zgadzam się z przedmówcami, że najważniejsza jest zawartość danego kanału, a nie logo czy oznaczenie wiekowe. Jednak jedno i drugie tworzy całokształt i świadczy o profesjonalizmie nadawcy oraz szacunku do widza :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 Największe Przeboje na Wesele

1. Piersi - Bałkanica

2. Anna Jantar - Moje jedyne marzenie

3. 2 plus 1 - Windą do nieba

4. Ich Troje - Zawsze z tobą chciałbym być

5. Lady Pank - Zawsze tam gdzie Ty

6. Weekend - Ona tańczy dla mnie

7. Bolter - Daj mi tę noc

8. Kombi - Słodkiego miłego życia

9. Anna Jantar - Jambalaya

10. Ich Troje - A wszystko to...(bo ciebie kocham)!

11. Boys - Jesteś szalona

12. Papa Dance - O-La-La

13. Anna Jantar - Najtrudniejszy pierwszy krok

14. Kayah i Goran Bregović - Prawy do lewego

15. Maryla Rodowicz - Hej, sokoły

16. Andrzej Rybiński - Nie liczę godzin i lat

17. Ania Wyszkoni - Pan i Pani

18. Happy End - Jak się masz kochanie

19. Krzysztof Krawczyk - Zatańczysz ze mną jeszcze raz

20. Budka Suflera - Takie tango

21. Enej - Tak smakuje życie

22. Waldemar Kazanecki - Walc Barbary z serialu "Noce i dnie"

23. Brathanki - Siebie dam po ślubie

24. Łzy - Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka

25. Krystyna Giżowska - Przeżyłam z Tobą tyle lat

26. Grażyna Świtała - Dwa serca jak pociągi dwa

27. Ich Troje - Powiedz

28. Krzysztof Krawczyk i Goran Bregovic - Mój przyjacielu

29. Maryla Rodowicz - Małgośka, szkoda łez

30. Wilki - Baśka

31. Brathanki - W kinie, w Lublinie

32. Enej - Skrzydlate ręce

33. Andrzej Dąbrowski - Do zakochania jeden krok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie samą VIVĄ i VH1 żyje, ale avatar może skutecznie zmylić, przez co wszelkie wątpliwości rozwiewam ;) A to, że piszę wszędzie to znaczy, że z danym kanałem miałem już kontakt, a KPM taką stacją oprócz VIVY, VH1 czy was też jest :P Przy czym takie "spiskowanie" według mnie jest jedną z moich cech rozpoznawczych :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ostatniej dyskusji na temat przebojów weselnych, to zapewniam, że nasi widzowie głosowali na "Windą do nieba."

Co do Boys - Jesteś szalona to teledysk został wyemitowany "dzięki uprzejmości Polo TV," co było wyraźnie zaznaczone na ekranie, bo rzeczywiście właściciel praw użyczył nam grzecznościowo praw do emisji tego klipu w tym konkretnym programie.

Co do pasma z muzyką polskich artystów śpiewających po angielsku, to nie planujemy takiego pasma. Od czwartku o 21.00 wraca program Wersje, w którym gramy covery i tam będzie więcej takich utworów.

Co do wakacji, to planujemy zmiany główne w oprawie, a w soboty i niedziele od 18.00 do 20.00 będzie zupełnie nowy program. To będzie ciekawy test... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo model gniazdkowy jest znacznie bezpieczniejszy z powodów biznesowych. Uwierz, że gdyby nasz ulubiony gwiezdny kanał w ogóle miał wybór to w ciemno wybrałby model gniazdkowy.

Przekonanie operatorów, żeby wzięli twój kanał i jeszcze za niego płacili jest rzeczą bardzo, bardzo, bardzo trudną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że taki model biznesowy dla kanału muzycznego jaki ma KPM możliwy był do zrobienia wiele lat temu, wtedy gdy KPM startowała było to jak najbardziej możliwe i poszło. Dziś jest to nierealne no i oczywiście, że gdyby gwiazda miała wybór to też byśmy chcieli kasę od gniazdka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8930a48196d3.jpg

 

HITY 80/90, Kino Polska Muzyka, 12/06/2015, 13:00 - 14:00:

Magma - Aicha (1997)

Dżem - Harley mój (1989)

Lady Pank - Na co komu dziś (1994)

Perfect - Niepokonani (1997)

Marek Biliński - Ucieczka z tropiku (1984)

T.Love - 1996 (1996)

Kult - Gdy nie ma dzieci (1998)

Maanam - Szminka na szklance (1985)

Chłopcy z Placu Broni - Kocham Wolność (1990)

Urszula - Szał sezonowej mody (1984)

Bajm - U stóp szklanych gór (1990)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...