Skocz do zawartości

TV2 - czasopismo Cyfrowego Polsatu


Dr.Hause
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby co to ja nienarzekam - nawet jeśli to będzie nieaktualna gazeta to zawsze będzie ona jakimś dobrym materiałem do domowego archiwum (kolekcji) bo nie wiadomo ile ta gazeta pociągnie.

A z tą alternatywną wersją TV2Tygodnika o 1 tydzień dalej to prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj link, źródło do takiej informacji.
Przeczytaj tą wiadomość http://media2.pl/media/70006-bezplatny-magazyn-tv-od-cyfrowego-polsatu.html Tylko dokładnie, żeby nie było niedomówień.

Który fragment mówi według Ciebie, że do wszystkich? Liczba 3.2 mln jest przytoczona wyłączne marketingowo, taka wielkość skutecznie przytłacza konkurencje i podkreśla zakres projektu, kluczem jest "Magazyn docelowo będzie docierać do subskrybentów, którzy wyrażą zgodę na jego cykliczne otrzymywanie." Reszta jest interpretacją autora artykułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że chodzi te zdania z newsa Media2 :

Pierwsze egzemplarze TV2 Tygodnika trafią aż do 3,2 miliona polskich gospodarstw domowych, będących abonentami Cyfrowego Polsatu. Dystrybucja do pełnej bazy abonentów będzie realizowana etapami i dostarczana bezpośrednio na ich adres korespondencyjny. Magazyn docelowo będzie docierać do subskrybentów, którzy wyrażą zgodę na jego cykliczne otrzymywanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz i tak Poczta Polska nie ma aż tak dużo roboty. Strach pomyśleć, jak będzie szła dystrybucja w okresie świątecznym :shock:

 

A czy na pewno jest to wina poczty, to się okaże za jakiś czas. Jeżeli będzie więcej osób do których ten numer nie doszedł, to znaczy, że po prostu wysłali go do wybrańców ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem bardzo ciekawy zapis który jest częścią Zgody na bezpłatny 2-tygodnik:

 

Wyrażam zgodę... na otrzymywanie raz na 2 tygodnie... wydawanej przez Cyfrowy Polsat bezpłatnej gazety pod tytułem "tv2TYGODNIK Cyfrowego Polsatu" wraz z bezpłatnymi materiałami reklamowymi, informacyjnymi, dokumentami i korespondencją prasową w tym z próbkami, innymi wydawnictwami, informacją o treści handlowej, reklamowej, marketingowej i informacyjnej od producentów, dostawców produktów oraz usług, w szczególności konsumpcyjnych i finansowych, w postaci przesyłki pocztowej oraz za pomocą środków komunikacji elektronicznej

 

Zapis ten w połączeniu z ankietą która również istnieje w przesyłce stanowi doskonałe pole do manewru w celu zalania abonentów reklamami wszelkiego rodzaju.

Co ciekawe rezygnacja z bezpłatnej gazety nie gwarantuje że reklamy nie będą nadal przychodzić.

Moim zdaniem tu jest Haczyk Cyfrowego Polsatu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrażam zgodę... na otrzymywanie raz na 2 tygodnie... wydawanej przez Cyfrowy Polsat bezpłatnej gazety pod tytułem "tv2TYGODNIK Cyfrowego Polsatu" wraz z bezpłatnymi materiałami reklamowymi, informacyjnymi, dokumentami i korespondencją prasową w tym z próbkami, innymi wydawnictwami, informacją o treści handlowej, reklamowej, marketingowej i informacyjnej od producentów, dostawców produktów oraz usług, w szczególności konsumpcyjnych i finansowych, w postaci przesyłki pocztowej oraz za pomocą środków komunikacji elektronicznej

Chciałem zwrócić uwagę, że w tym regulaminie jest błąd. tv2TYGODNIK to nie jest gazeta, lecz czasopismo. Ba! Nawet nie powinien w nazwie mieć słowa tygodnik, ponieważ wychodzi co 2 tygodnie. Ktoś, kto z CP to pisał jest najwyraźniej [beep]em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...