Skocz do zawartości

TV2 - czasopismo Cyfrowego Polsatu


Dr.Hause
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TV2 jednak zaniepokoił trochę dyrekcję wydawnictwa Bauer ;). Ich flagowy " Tele Tydzień" może stracić sporo dotychczasowych odbiorców. Jak sami piszą, wprowadzają zmiany w swoich magazynach TV, jednocześnie twierdząc że zagrożenia nie ma. Zobaczymy za kilka miesięcy czy model biznesowy CP się sprawdzi, czy może rację będzie mieć konkurencja.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka dni,a to całe ich TV2 przestanie być wogóle aktualne,a do abonentów CP w przeogromnej większości nie dotrze.Do mnie jeszcze nie dotarło i myślę sobie,że pozostanę przy TO i OWO,a im napiszę e-maila,aby nie trudzili się z dostarczaniem następnych wydań do mnie,bo nie dorośli logistycznie do tego,a oni /CP/ tylko się ośmieszyli.Taka niby markowa firma,tak się przechwalają swoją organizacyjną sprawnością,a mówiąc kolokwialnie dali du..y i tyle!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV2 przygotowuje dla CP wydawca Axel Spinger, miałem w ręku, czytałem. Mało reklam, dokładny program, trochę artykułów dla kobiet.Podsumowując, dobrze przygotowany dwutygodnik.Jeśli chodzi o przesyłkę, słyszałem że jest kilka terminów wysyłek.

Wszystko zależy od tego kiedy została wyrażona zgoda na dostarczanie TV2, być może wypadła między tymi terminami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego kiedy została wyrażona zgoda na dostarczanie TV2, być może wypadła między tymi terminami.

Pierwszy numer przecież miał być ponoć wysłany do wszystkich z umową, niezależnie od wyrażenia zgody :P Więc chyba nie od tego wszystko zależy jak napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy numer przecież miał być ponoć wysłany do wszystkich z umową, niezależnie od wyrażenia zgody :P Więc chyba nie od tego wszystko zależy jak napisałeś.

Podaj link, źródło do takiej informacji.

przeczytaj tą wiadomość http://media2.pl/media/70006-bezplatny-magazyn-tv-od-cyfrowego-polsatu.html Tylko dokładnie, żeby nie było niedomówień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...