Skocz do zawartości

TV2 - czasopismo Cyfrowego Polsatu


Dr.Hause
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro nie ma już zakładki w ICOK to najwyraźniej można uznać plan "TV2-tygodnik dla wszystkich abonentów" za skończony. Czyli gazetka okazała się totalnym niewypałem - miało być tak ładnie, a skończyło się (w moim przypadku) po zdaje się po 5 egzemplarzach. Jak się pewnie domyślam zwyciężyły względy ekonomiczne - TV2 jest po prostu nieopłacalna, a dalsze drukowanie czasopisma i wysyłanie do "wybrańców" ma pewnie na celu względy wizerunkowe - zrzućmy całą winę na Pocztę Polską, a po cichu zakończmy chybiony interes. Myślę, że tak właśnie wygląda obecna sytuacja (choć oczywiście mogę się mylić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu puściłem maila do CP :

 

Subject: Re:Zapytanie o tv2TYGODNIK Cyfrowego Polsatu

 

 

>Czy Wy macie wybrańców, którzy otrzymują to wydawnictwo czy ja mam pecha i od kilku miesięcy jestem pomijany i traktowany jako abonent gorszej kategorii?.W czasie trwania poprzedniej umowy otrzymałem 2 lub 3 egzemplarze ( listopad/grudzień). Na nowej umowie również zaznaczyłem w odpowiednim polu chęć otrzymywania w/w dwutygodnika upłynęły już trzy tygodnie i nic takiego do mnie nie dotarło!. Wiem że nic za to dodatkowo nie płacę,ale skoro inni otrzymują dlaczego ja jestem pomijany?

 

No i dziś otrzymałem " miłom" :/ odpowiedź z dość dziwnym zdaniem- czy ktoś już coś takiego widział lub słyszał :?:

 

Szanowny Panie

 

Dziękujemy za zainteresowanie TV2TYGODNIKIEM. Cieszymy się, że zaproponowany przez nas tytuł zyskał Państwa aprobatę. W chwili obecnej Cyfrowy Polsat prowadzi działania, które w konsekwencji zmierzają do stworzenia klubu Cyfrowego Polsatu. Już dziś prowadzimy rozmowy z potencjalnymi partnerami, aby proponowane w ramach Klubu oferty były atrakcyjne i sprostały oczekiwaniom naszych Abonentów, prezentacja przygotowanych przez nas ofert specjalnych będzie połączona z wysyłką TV2TYGODNIKA. W związku z powyższym częstotliwość dostarczenia magazynu będzie uzależniona od przyjętego przez Cyfrowy Polsat harmonogramu wysyłki korespondencji do określonych grup naszych Abonentów.

Liczymy, że przygotowane oferty na stałe zagoszczą w Państwa domach.

 

Dział Obsługi Klienta, Sekcja Reklamacji

 

 

 

Co to k :censored: ma być :?: klub wybrańców :?:

 

Już jej odesłałem moją odpowiedź

- fragment :

 

To czy powstanie i kiedy "KlubCyfrowego Polsatu" jest w tej chwili

sprawą drugorzędną!

Ci którzy w chwili obecnej dostają rzeczony dwutygodnik nie są członkami

klubu bo w myśl Pani słów coś takiego jest dopiero w zamiarach.

W takim razie nie jestem gorszy od nich mam te same prawa jak i obowiązki i vice versa

 

 

Ciekawe jak na to zareaguje bo ja nie mam zamiaru odpuścić.

 

Już odpisała

Ponownie informuję, że częstotliwość dostarczenia magazynu będzie uzależniona od przyjętego przez Cyfrowy Polsat harmonogramu wysyłki korespondencji do określonych grup naszych Abonentów.

 

Zgodnie z moim harmonogramem będę dalej temat drążył :/

 

 

 

@Mr. Orbita

 

Ok. :oops:

ale swoją drogą jest to osoba,którą można nazwać "osobą publiczną" ponieważ w tym przypadku reprezentuje Cyfrowy Polsat (jak w/w Libicki i Zomer ) a nasza korespondencja nie była sprawą prywatną lecz raczej urzędową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he moja upier*dliwość chyba zakończy się sukcesem :smile:

 

Informuję, że na podstawie Pana zgłoszenia postaramy się rozwiązać problem w dostarczeniu przewodnika telewizyjnego. Dołożymy wszelkich starań, aby dostarczanie kolejnych numerów tv2TYGODNIKa przebiegało prawidłowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...